Oranje rekent zich nu al rijk voor EK-zege: "Groot denken!"

door
Oranje rekent zich nu al rijk voor EK-zege:

In de zomer vindt het EK plaats in Duitsland. Nederland is ook van de partij en zoals altijd trekken zij met héél hoge ambities naar een toernooi. Cody Gakpo spreekt alvast luidop over een EK-titel.

"Ja, zeker. Je moet groot denken en groot dromen. We gaan natuurlijk naar het toernooi om het te winnen, en ik denk dat iedereen dat gevoel ook heeft", zei hij aan Voetbalzone.

LEES OOK: Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Gaat Nederland het EK winnen?

Nederland zit nochtans in een niet al te makkelijke groep met Frankrijk, Oostenrijk en een ploeg uit het viertal Polen, Estland, Finland of Wales. De Nederlanders trekken dus weer met veel zelfvertrouwen naar het Europees Kampioenschap.

Dan zullen ze toch nog een hoger niveau gaan halen, want tegen Frankrijk werden ze in hun groep twee keer heel vlot opzij gezet. Oranje kon de afgelopen jaren niet bepaald overtuigen tegen toplanden. Kunnen ze dat op het EK wel?

Invaller bij Liverpool

Ook Gakpo moet dan een beter niveau gaan halen. De aanvaller is vooral invaller bij Liverpool. Daar wil hij eerst prijzen winnen dit seizoen. In de Premier League kwam hij 14 keer in actie en daarin speelde hij 623 minuten. Met 2 goals en 0 assists is hij niet bepaald sterk bezig.

"Ik verwacht dat we (Liverpool, red.) aan het einde van het seizoen wat prijzen hebben gewonnen. En dan het EK. Dat gaan we spelen om te winnen, natuurlijk", stelde hij.

Gaat Oranje het EK winnen?

Meest recent

Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

7
7
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

21
21
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

108
108
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

35
35
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

40
40
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

33
33
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

66
66
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

99
99
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

121
121
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

286
286
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

187
187
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

93
93
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

235
235
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

78
78
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

86
86
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

307
307
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

159
159
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

265
265
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

640
640
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

112
112
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

516
516
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

211
211
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

160
160
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

23
23

Meer sportnieuws