Koita schept duidelijkheid over winters vertrek bij STVV

300 stemmen
Koita schept duidelijkheid over winters vertrek bij STVV

Bij STVV draaien ze een zeer goed seizoen en de interesse in de smaakmakers neemt met de week toe. Jongens als Mathias Delorge en Jarne Steuckers werden al gelinkt aan buitenlandse ploegen. Wat gaat er in januari gebeuren met Aboubakary Koita?

LEES OOK: Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

Koita enorm sterk bezig bij STVV

De flankaanvaller is aan een enorm sterk seizoen bezig. Koita is met 11 doelpunten topschutter in de Jupiler Pro League. Hij deelde ook nog 1 assist uit. Stef Wijnants verklaarde eerder al dat het moeilijk zal worden voor STVV om hem aan boord te houden.

"Ze gaan hem niet lang kunnen houden. Als je zoveel scoort, dan komen ploegen aankloppen. Het is een goede zaak voor STVV als ze hem halen, want dan komt er geld in het laatje. En dan kan je opnieuw investeren en de jonge talenten misschien langer aan boord houden. Hij is ook veel beter geworden in het samenspel", zei Wijnants in TVL Sportcafé.

Vertrek niet aan de orde

De speler zelf denk niet echt aan vertrekken. "Bwah, ik heb geen concrete plannen om de club te verlaten. Ik ga ervan uit dat ik na Nieuwjaar nog voor STVV speel. Al weet je het nooit in het voetbal. Het kan soms snel gaan", vertelde Koita aan Het Belang van Limburg.

Koita ligt bij STVV nog tot medio 2025 onder contract. De voormalige speler van Waasland-Beveren, AA Gent en KV Kortrijk heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 2,3 miljoen euro. STVV betaalde in de zomer van 2021 1 miljoen euro voor Koita.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst
81

Zal er veel interesse komen in Koita?

Meest recent

Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

6
6
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

24
24
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

29
29
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

22
22
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

81
81
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

277
277
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

51
51
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

377
377
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

81
81
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

247
247
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

440
440
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

331
331
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

405
405
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

496
496
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

860
860
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

194
194
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

362
362
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

115
115
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

235
235
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

494
494
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

61
61
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

484
484
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

355
355
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

236
236

Meer sportnieuws