Koita schept duidelijkheid over winters vertrek bij STVV

door
Koita schept duidelijkheid over winters vertrek bij STVV

Bij STVV draaien ze een zeer goed seizoen en de interesse in de smaakmakers neemt met de week toe. Jongens als Mathias Delorge en Jarne Steuckers werden al gelinkt aan buitenlandse ploegen. Wat gaat er in januari gebeuren met Aboubakary Koita?

LEES OOK: Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Koita enorm sterk bezig bij STVV

De flankaanvaller is aan een enorm sterk seizoen bezig. Koita is met 11 doelpunten topschutter in de Jupiler Pro League. Hij deelde ook nog 1 assist uit. Stef Wijnants verklaarde eerder al dat het moeilijk zal worden voor STVV om hem aan boord te houden.

"Ze gaan hem niet lang kunnen houden. Als je zoveel scoort, dan komen ploegen aankloppen. Het is een goede zaak voor STVV als ze hem halen, want dan komt er geld in het laatje. En dan kan je opnieuw investeren en de jonge talenten misschien langer aan boord houden. Hij is ook veel beter geworden in het samenspel", zei Wijnants in TVL Sportcafé.

Vertrek niet aan de orde

De speler zelf denk niet echt aan vertrekken. "Bwah, ik heb geen concrete plannen om de club te verlaten. Ik ga ervan uit dat ik na Nieuwjaar nog voor STVV speel. Al weet je het nooit in het voetbal. Het kan soms snel gaan", vertelde Koita aan Het Belang van Limburg.

Koita ligt bij STVV nog tot medio 2025 onder contract. De voormalige speler van Waasland-Beveren, AA Gent en KV Kortrijk heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 2,3 miljoen euro. STVV betaalde in de zomer van 2021 1 miljoen euro voor Koita.

Zal er veel interesse komen in Koita?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

6
6
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

44
44
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

57
57
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

33
33
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

212
212
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

117
117
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

396
396
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

154
154
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

198
198
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

431
431
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

669
669
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

304
304
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

659
659
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

369
369
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

582
582
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

526
526
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

424
424
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

575
575
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

153
153
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

325
325
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333

Meer sportnieuws