Pikt Ajax ex-smaakmaker Club Brugge in januari op?

door
Pikt Ajax ex-smaakmaker Club Brugge in januari op?

Dat Ajax versterking kan gebruiken in januari, dat is een understatement. De Amsterdammers zijn beter bezig, maar het is nog steeds ruim onvoldoende. Ajax-watcher Mike Verweij opperde bij De Telegraaf voor een wel heel opmerkelijke optie voor de mercato van januari.

Steven Bergwijn wordt mogelijk ten gelde gemaakt. De flankaanvaller is een grootverdiener en Ajax moet besparen. Saoedi-Arabië lonkt en Verweij ziet mogelijk een zeer goede kandidaat-opvolger voor Bergwijn.

LEES OOK: Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Danjuma in beeld bij Ajax?

Hij liet de naam van Arnaut Danjuma vallen. "Misschien is dat ook wel een hele goede voor Ajax, als Bergwijn in de winter wél zou vertrekken. Hij is al een paar keer met Ajax in verband gebracht. En Ajax heeft ook een keer de kans gehad om hem een keer te halen. En dat toen niet gedaan. Toen is hij naar België vertrokken."

Danjuma speelde een jaar voor Club Brugge en deed het zeer goed. Hij werd nadien voor 18 miljoen euro verkocht aan Bournemouth. De afgelopen jaren kwam hij wel niet te vaak aan spelen toe. Via Bournemouth trok hij naar Villarreal, waar hij een sterk eerste seizoen kende.

Bankzitter bij Everton

Nadien kwam hij iets minder aan spelen toe en na een half seizoen huurde Tottenham hem. Daar speelde hij amper. Dit seizoen huurt Everton hem van de Spaanse club, maar ook daar is hij slechts een invaller. 

Danjuma maakte in zijn goede periode deel uit van het nationaal elftal van Nederland. Een terugkeer naar Nederland zou zijn EK-kansen goed doen. 

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Ajax?

Meest recent

Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

10
10
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

21
21
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

64
64
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

332
332
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

12
12
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

222
222
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

147
147
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

129
129
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

284
284
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

160
160
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

54
54
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

34
34
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

227
227
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

81
81
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

307
307
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

165
165
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

42
42
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

215
215
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

262
262
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

84
84
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

223
223
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

113
113
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

289
289
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

94
94

Meer sportnieuws