Pikt Ajax ex-smaakmaker Club Brugge in januari op?

344 stemmen
Pikt Ajax ex-smaakmaker Club Brugge in januari op?

Dat Ajax versterking kan gebruiken in januari, dat is een understatement. De Amsterdammers zijn beter bezig, maar het is nog steeds ruim onvoldoende. Ajax-watcher Mike Verweij opperde bij De Telegraaf voor een wel heel opmerkelijke optie voor de mercato van januari.

Steven Bergwijn wordt mogelijk ten gelde gemaakt. De flankaanvaller is een grootverdiener en Ajax moet besparen. Saoedi-Arabië lonkt en Verweij ziet mogelijk een zeer goede kandidaat-opvolger voor Bergwijn.

LEES OOK: 'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Danjuma in beeld bij Ajax?

Hij liet de naam van Arnaut Danjuma vallen. "Misschien is dat ook wel een hele goede voor Ajax, als Bergwijn in de winter wél zou vertrekken. Hij is al een paar keer met Ajax in verband gebracht. En Ajax heeft ook een keer de kans gehad om hem een keer te halen. En dat toen niet gedaan. Toen is hij naar België vertrokken."

Danjuma speelde een jaar voor Club Brugge en deed het zeer goed. Hij werd nadien voor 18 miljoen euro verkocht aan Bournemouth. De afgelopen jaren kwam hij wel niet te vaak aan spelen toe. Via Bournemouth trok hij naar Villarreal, waar hij een sterk eerste seizoen kende.

Bankzitter bij Everton

Nadien kwam hij iets minder aan spelen toe en na een half seizoen huurde Tottenham hem. Daar speelde hij amper. Dit seizoen huurt Everton hem van de Spaanse club, maar ook daar is hij slechts een invaller. 

Danjuma maakte in zijn goede periode deel uit van het nationaal elftal van Nederland. Een terugkeer naar Nederland zou zijn EK-kansen goed doen. 

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Ajax?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

67
67
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

82
82
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

24
24
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

79
79
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

153
153
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

97
97
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

257
257
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

68
68
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

437
437
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

392
392
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

301
301
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

83
83
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

154
154
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

701
701
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

130
130
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

31
31
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

105
105
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

206
206
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

94
94
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

187
187
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

723
723
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws