Vanheusden waarschuwt Anderlecht meteen na nederlaag

door
Vanheusden waarschuwt Anderlecht meteen na nederlaag

Standard blijft aan een verschrikkelijk parcours bezig op verplaatsing. De Rouches verloren donderdag met 2-0 op het veld van Anderlecht. Zondag moeten ze weer naar Brussel. Er is desondanks goede hoop bij de Luikenaars.

Standard speelde geen onaardige eerste helft tegen Anderlecht, maar echt veel indruk maken deden ze ook niet. Ze zetten wel hoog druk, waardoor Anderlecht toch de nodige moeite had. Maar Anderlecht wist nog voor het uur toch twee keer te scoren.

LEES OOK: ‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Standard tevreden na match in het Lotto Park

Zinho Vanheusden zag dat Standard het niet slecht deed in het Lotto Park. Hij was best tevreden met de prestatie van de ploeg. "We moesten ons herpakken en dat hebben we gedaan. We zijn boos en teleurgesteld dat we niet gewonnen hebben, maar we moeten op deze manier voortdoen", vertelde de verdediger bij Sporza.

De ex-speler van Inter en AZ kreeg de afgelopen weken wel heel vaak de wind van voren van onder meer Filip Joos in 90 Minutes en nadien ook in Extra Time. Vanheusden was inderdaad niet sterk bezig, maar dat is geen grote verrassing na jarenlang blessureleed. Het kost nu eenmaal tijd om na zo lange afwezigheid weer op niveau te komen. 

Stunt Standard?

Vanheusden wil zondag punten rapen. "Zondag komen we naar hier om te winnen. Vorige zondag was het onacceptabel in Brugge, ook van mezelf. We moesten beter spelen voor de supporters en deze club. Dat verdienen ze."

Standard bakt er nochtans niets van op verplaatsing. In de competitie en de Beker van België speelden ze dit seizoen 9 keer op verplaatsing. Ze wonnen 2 keer, verloren 5 duels en speelden 2 keer gelijk. De laatste vier uitwedstrijden tegen Anderlecht, Club Brugge, Antwerp en AA Gent gingen verloren. Doelsaldo: 1 gescoord en maar liefst 13 tegen. 

Gaat Standard zondag winnen in Brussel?

Meest recent

Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

97
97
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

633
633
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

73
73
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

208
208
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

181
181
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

221
221
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

28
28
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

207
207
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

281
281
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

101
101
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

170
170
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

137
137
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

311
311
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

73
73
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

178
178
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

204
204
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

221
221
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

93
93
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

255
255
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

336
336
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

180
180
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

246
246
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

197
197
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

36
36

Meer sportnieuws