Vanheusden waarschuwt Anderlecht meteen na nederlaag

door
Vanheusden waarschuwt Anderlecht meteen na nederlaag

Standard blijft aan een verschrikkelijk parcours bezig op verplaatsing. De Rouches verloren donderdag met 2-0 op het veld van Anderlecht. Zondag moeten ze weer naar Brussel. Er is desondanks goede hoop bij de Luikenaars.

Standard speelde geen onaardige eerste helft tegen Anderlecht, maar echt veel indruk maken deden ze ook niet. Ze zetten wel hoog druk, waardoor Anderlecht toch de nodige moeite had. Maar Anderlecht wist nog voor het uur toch twee keer te scoren.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Standard tevreden na match in het Lotto Park

Zinho Vanheusden zag dat Standard het niet slecht deed in het Lotto Park. Hij was best tevreden met de prestatie van de ploeg. "We moesten ons herpakken en dat hebben we gedaan. We zijn boos en teleurgesteld dat we niet gewonnen hebben, maar we moeten op deze manier voortdoen", vertelde de verdediger bij Sporza.

De ex-speler van Inter en AZ kreeg de afgelopen weken wel heel vaak de wind van voren van onder meer Filip Joos in 90 Minutes en nadien ook in Extra Time. Vanheusden was inderdaad niet sterk bezig, maar dat is geen grote verrassing na jarenlang blessureleed. Het kost nu eenmaal tijd om na zo lange afwezigheid weer op niveau te komen. 

Stunt Standard?

Vanheusden wil zondag punten rapen. "Zondag komen we naar hier om te winnen. Vorige zondag was het onacceptabel in Brugge, ook van mezelf. We moesten beter spelen voor de supporters en deze club. Dat verdienen ze."

Standard bakt er nochtans niets van op verplaatsing. In de competitie en de Beker van België speelden ze dit seizoen 9 keer op verplaatsing. Ze wonnen 2 keer, verloren 5 duels en speelden 2 keer gelijk. De laatste vier uitwedstrijden tegen Anderlecht, Club Brugge, Antwerp en AA Gent gingen verloren. Doelsaldo: 1 gescoord en maar liefst 13 tegen. 

Gaat Standard zondag winnen in Brussel?

Meest recent

De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

2
2
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

45
45
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

66
66
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

10
10
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

142
142
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

239
239
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

73
73
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

451
451
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

77
77
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

86
86
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

207
207
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

189
189
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

123
123
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

92
92
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

505
505
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

535
535
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

141
141
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

324
324
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

252
252
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

48
48
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

788
788
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

80
80
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

323
323

Meer sportnieuws