Sneijder snoeihard voor Belgische aanvaller: "Niet veel soeps"

433 stemmen
Sneijder snoeihard voor Belgische aanvaller:

Bij PSV kende Yorbe Vertessen vorige week een geweldige periode. Hij was beslissend in de Champions League tegen Sevilla en enkele dagen later mocht hij starten in de topper tegen Feyenoord. Wesley Sneijder en Wim Kieft waren niet bepaald onder de indruk van de Belg.

Vertessen wist met zijn invalbeurt tegen Sevilla indruk te maken. PSV won daardoor en staat met een been in de volgende ronde. Tegen Feyenoord mocht hij 64 minuten spelen. Dat was geen groot succes.

LEES OOK: Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Vertessen stelde teleur

"Die Vertessen speelde dramatisch. Ik weet niet of er statistieken zijn, maar ik denk dat niet dat hij een bal aan de juiste kleur heeft ingespeeld. Hij speelde mee bij Feyenoord. Tegen Sevilla viel hij leuk in, maar zondag was het niet veel soeps”, zei Sneijder in Veronica Offside. Kieft zag het ook.

“Weet je wat het is? Volgens mij is het een speler met een gebrek aan vertrouwen. Na de match tegen Sevilla zou hij dat net wel moeten hebben, maar het ging helemaal mis. Dat hij weinig speelt?  Lang, Lozano en Bakayoko zijn beter. Bij Van Nistelrooy heeft hij ook de nodige kansen gekregen."

Goede statistieken

Vertessen is vierde keuze na Bakayoko, Lozano en Lang. Desondanks mag hij onder Peter Bosz toch de nodige minuten maken. De voormalige speler van Union SG mocht dit seizoen al 22 keer opdraven.

In 488 minuten was hij al goed voor 3 goals en 3 assists, wat zeker geen onaardig gemiddelde is. Voorlopig presteert hij wel het best als invaller.

Is Vertessen te min voor PSV?

Meest recent

Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

2
2
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

19
19
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

14
14
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

33
33
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

28
28
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

34
34
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

153
153
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

122
122
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

88
88
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

26
26
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

244
244
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

141
141
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

59
59
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

35
35
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

86
86
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

297
297
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

747
747
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

343
343
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

767
767
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70

Meer sportnieuws