Opvallende afwezige bij Anderlecht: oorzaak bekend

705 stemmen
Opvallende afwezige bij Anderlecht: oorzaak bekend

In een Clasico die alweer om de verkeerde redenen herinnerd zal worden knikkerde Anderlecht donderdag Standard uit de Croky Cup. Nochtans moest Brian Riemer het zonder een aantal van zijn vaste titularissen stellen.

Zo geraakte Thorgan Hazard niet tijdig opgelapt voor de confrontatie met de Luikse aartsrivaal. Ook in de heruitgave van zondag zal Riemer nog geen beroep kunnen doen op zijn ervaren sterkhouder. Bovendien was hij niet de enige die moest afhaken.

LEES OOK: Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Augustinsson afwezig

Terwijl doelman Kasper Schmeichel eens thuis mocht blijven om zijn doublures een kans te gunnen bleek in extremis ook Ludwig Augustinsson namelijk te ontbreken. Nochtans maakte hij wél deel uit van de wedstrijdkern die vooraf werd aangekondigd.

Tijdens de live-uitzending wist commentator Peter Vandenbempt te vertellen dat de linksachter ziek in bed lag. Wellicht is hij zondag dus gewoon weer van de partij. Gelukkig maar, want zijn vervanger Moussa N'Diaye moest de strijd vroegtijdig staken.

Zorgen om N'Diaye

De 21-jarige Senegelaas blesseerde zich volgens La Dernière Heure aan de adductoren en is komend weekend daarom mogelijk niet inzetbaar. Hopelijk voor de Brusselaars ondervindt Augustinsson tegen dan dus geen last meer van zijn symptomen.

Zo niet verschijnt Louis Patris, die doorgaans niet eens tot de selectie behoort, wel voor het eerst sinds eind september nog eens aan de aftrap in de competitie. Donderdag viel hij alvast in voor N'Diaye, waarop Killian Sardella naar de overkant verhuisde.

N'Diaye verdient vaker zijn kans

Meest recent

'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

22
22
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

114
114
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

77
77
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

125
125
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

71
71
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

330
330
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

88
88
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

219
219
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

684
684
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

503
503
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

102
102
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

237
237
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

820
820
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

123
123
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

217
217
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

211
211
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

566
566
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

551
551
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

983
983
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

346
346
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

536
536
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

338
338
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

208
208
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

454
454

Meer sportnieuws