Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

door
Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar dankzij een tactische ingreep van Mark van Bommel kwalificeerde Antwerp zich voor de kwartfinale van de Croky Cup. De hoop om de dubbel te verdedigen blijft dus overeind, al moet de goede lijn in de competitie dan wel worden doorgetrokken.

Met een 10 op 12 heeft de landskampioen daar stilaan de goede vorm te pakken. Net op tijd, want de komende weken staat er een aantal lastige affiches op het programma. Zo gaat Antwerp zaterdag op bezoek bij Cercle Brugge, toch een rechtstreekse concurrent voor de top zes.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Opties voor Van Bommel

Van Bommel blijkt dan ook op zijn hoede voor de trip naar Jan Breydel, waar Vincent Janssen en George Ilenikhena na het geslaagd experiment tegen Charleroi mogelijk meteen samen aan de aftrap verschijnen. Al wou de coach wat dat betreft  niet teveel in zijn kaarten laten kijken.

"Het wordt een beetje kijken hoe we de poppetjes neer willen zetten. Met Bali en Chidi (Michel Ange-Balikwisha en Chidera Ejuke, nvdr.) is het heel anders dan met een wingback op die posities. Maar ik ben blij dat ik er een optie bij heb", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Bataille langer out

Dat extra alternatief komt inderdaad handig van pas, want nog volgens de krant kan de Great Old nog steeds geen beroep doen op Jelle Bataille. De polyvalente verdediger, die zelf ook de volledige flank voor zijn rekening kan nemen, liep afgelopen weekend een enkelblessure op.

Nadat hij daarom woensdag al verstek gaf wordt Bataille uit voorzorg ook tegen de Vereniging nog gespaard. Pech voor Van Bommel, want de 24-jarige back is doorgaans een van de eerste namen op het wedstrijdblad. Gelukkig lijkt Ritchie De Laet opnieuw klaar voor de strijd.

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

1
1
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

23
23
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

59
59
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

8
8
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

159
159
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

53
53
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

230
230
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

31
31
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

184
184
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

88
88
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

90
90
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

79
79
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

20
20
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

201
201
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

234
234
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

286
286
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

101
101
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

84
84
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

529
529
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

305
305
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

351
351
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

627
627
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

327
327
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

59
59

Meer sportnieuws