Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

door
Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar dankzij een tactische ingreep van Mark van Bommel kwalificeerde Antwerp zich voor de kwartfinale van de Croky Cup. De hoop om de dubbel te verdedigen blijft dus overeind, al moet de goede lijn in de competitie dan wel worden doorgetrokken.

Met een 10 op 12 heeft de landskampioen daar stilaan de goede vorm te pakken. Net op tijd, want de komende weken staat er een aantal lastige affiches op het programma. Zo gaat Antwerp zaterdag op bezoek bij Cercle Brugge, toch een rechtstreekse concurrent voor de top zes.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

Opties voor Van Bommel

Van Bommel blijkt dan ook op zijn hoede voor de trip naar Jan Breydel, waar Vincent Janssen en George Ilenikhena na het geslaagd experiment tegen Charleroi mogelijk meteen samen aan de aftrap verschijnen. Al wou de coach wat dat betreft  niet teveel in zijn kaarten laten kijken.

"Het wordt een beetje kijken hoe we de poppetjes neer willen zetten. Met Bali en Chidi (Michel Ange-Balikwisha en Chidera Ejuke, nvdr.) is het heel anders dan met een wingback op die posities. Maar ik ben blij dat ik er een optie bij heb", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Bataille langer out

Dat extra alternatief komt inderdaad handig van pas, want nog volgens de krant kan de Great Old nog steeds geen beroep doen op Jelle Bataille. De polyvalente verdediger, die zelf ook de volledige flank voor zijn rekening kan nemen, liep afgelopen weekend een enkelblessure op.

Nadat hij daarom woensdag al verstek gaf wordt Bataille uit voorzorg ook tegen de Vereniging nog gespaard. Pech voor Van Bommel, want de 24-jarige back is doorgaans een van de eerste namen op het wedstrijdblad. Gelukkig lijkt Ritchie De Laet opnieuw klaar voor de strijd.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
293

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

4
4
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

86
86
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

85
85
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

340
340
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

84
84
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

194
194
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

138
138
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

125
125
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

302
302
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

130
130
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

124
124
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

55
55
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

185
185
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

379
379
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

367
367
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

276
276
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

69
69
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

580
580
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

159
159
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

834
834
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

84
84
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

114
114
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

285
285
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42

Meer sportnieuws