Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

door
Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar dankzij een tactische ingreep van Mark van Bommel kwalificeerde Antwerp zich voor de kwartfinale van de Croky Cup. De hoop om de dubbel te verdedigen blijft dus overeind, al moet de goede lijn in de competitie dan wel worden doorgetrokken.

Met een 10 op 12 heeft de landskampioen daar stilaan de goede vorm te pakken. Net op tijd, want de komende weken staat er een aantal lastige affiches op het programma. Zo gaat Antwerp zaterdag op bezoek bij Cercle Brugge, toch een rechtstreekse concurrent voor de top zes.

LEES OOK: Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Opties voor Van Bommel

Van Bommel blijkt dan ook op zijn hoede voor de trip naar Jan Breydel, waar Vincent Janssen en George Ilenikhena na het geslaagd experiment tegen Charleroi mogelijk meteen samen aan de aftrap verschijnen. Al wou de coach wat dat betreft  niet teveel in zijn kaarten laten kijken.

"Het wordt een beetje kijken hoe we de poppetjes neer willen zetten. Met Bali en Chidi (Michel Ange-Balikwisha en Chidera Ejuke, nvdr.) is het heel anders dan met een wingback op die posities. Maar ik ben blij dat ik er een optie bij heb", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Bataille langer out

Dat extra alternatief komt inderdaad handig van pas, want nog volgens de krant kan de Great Old nog steeds geen beroep doen op Jelle Bataille. De polyvalente verdediger, die zelf ook de volledige flank voor zijn rekening kan nemen, liep afgelopen weekend een enkelblessure op.

Nadat hij daarom woensdag al verstek gaf wordt Bataille uit voorzorg ook tegen de Vereniging nog gespaard. Pech voor Van Bommel, want de 24-jarige back is doorgaans een van de eerste namen op het wedstrijdblad. Gelukkig lijkt Ritchie De Laet opnieuw klaar voor de strijd.

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

40
40
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

20
20
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

52
52
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

26
26
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

30
30
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

50
50
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

201
201
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

346
346
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

190
190
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

133
133
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

584
584
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

861
861
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

69
69
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

305
305
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

572
572
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

447
447
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

571
571
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

671
671
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

371
371
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

619
619
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

471
471
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

260
260
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

569
569

Meer sportnieuws