Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

389 stemmen
Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar dankzij een tactische ingreep van Mark van Bommel kwalificeerde Antwerp zich voor de kwartfinale van de Croky Cup. De hoop om de dubbel te verdedigen blijft dus overeind, al moet de goede lijn in de competitie dan wel worden doorgetrokken.

Met een 10 op 12 heeft de landskampioen daar stilaan de goede vorm te pakken. Net op tijd, want de komende weken staat er een aantal lastige affiches op het programma. Zo gaat Antwerp zaterdag op bezoek bij Cercle Brugge, toch een rechtstreekse concurrent voor de top zes.

LEES OOK: 'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Opties voor Van Bommel

Van Bommel blijkt dan ook op zijn hoede voor de trip naar Jan Breydel, waar Vincent Janssen en George Ilenikhena na het geslaagd experiment tegen Charleroi mogelijk meteen samen aan de aftrap verschijnen. Al wou de coach wat dat betreft  niet teveel in zijn kaarten laten kijken.

"Het wordt een beetje kijken hoe we de poppetjes neer willen zetten. Met Bali en Chidi (Michel Ange-Balikwisha en Chidera Ejuke, nvdr.) is het heel anders dan met een wingback op die posities. Maar ik ben blij dat ik er een optie bij heb", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Bataille langer out

Dat extra alternatief komt inderdaad handig van pas, want nog volgens de krant kan de Great Old nog steeds geen beroep doen op Jelle Bataille. De polyvalente verdediger, die zelf ook de volledige flank voor zijn rekening kan nemen, liep afgelopen weekend een enkelblessure op.

Nadat hij daarom woensdag al verstek gaf wordt Bataille uit voorzorg ook tegen de Vereniging nog gespaard. Pech voor Van Bommel, want de 24-jarige back is doorgaans een van de eerste namen op het wedstrijdblad. Gelukkig lijkt Ritchie De Laet opnieuw klaar voor de strijd.

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

7
7
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

49
49
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

48
48
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

117
117
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

126
126
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

290
290
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

291
291
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

228
228
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

64
64
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

92
92
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

169
169
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

46
46
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

56
56
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

484
484
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

120
120
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

168
168
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

179
179
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

900
900
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

96
96
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

243
243
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

118
118
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

79
79
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

370
370
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

98
98

Meer sportnieuws