Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

door
Van Bommel baalt: Antwerp moet sterkhouder langer missen

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar dankzij een tactische ingreep van Mark van Bommel kwalificeerde Antwerp zich voor de kwartfinale van de Croky Cup. De hoop om de dubbel te verdedigen blijft dus overeind, al moet de goede lijn in de competitie dan wel worden doorgetrokken.

Met een 10 op 12 heeft de landskampioen daar stilaan de goede vorm te pakken. Net op tijd, want de komende weken staat er een aantal lastige affiches op het programma. Zo gaat Antwerp zaterdag op bezoek bij Cercle Brugge, toch een rechtstreekse concurrent voor de top zes.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

Opties voor Van Bommel

Van Bommel blijkt dan ook op zijn hoede voor de trip naar Jan Breydel, waar Vincent Janssen en George Ilenikhena na het geslaagd experiment tegen Charleroi mogelijk meteen samen aan de aftrap verschijnen. Al wou de coach wat dat betreft  niet teveel in zijn kaarten laten kijken.

"Het wordt een beetje kijken hoe we de poppetjes neer willen zetten. Met Bali en Chidi (Michel Ange-Balikwisha en Chidera Ejuke, nvdr.) is het heel anders dan met een wingback op die posities. Maar ik ben blij dat ik er een optie bij heb", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Bataille langer out

Dat extra alternatief komt inderdaad handig van pas, want nog volgens de krant kan de Great Old nog steeds geen beroep doen op Jelle Bataille. De polyvalente verdediger, die zelf ook de volledige flank voor zijn rekening kan nemen, liep afgelopen weekend een enkelblessure op.

Nadat hij daarom woensdag al verstek gaf wordt Bataille uit voorzorg ook tegen de Vereniging nog gespaard. Pech voor Van Bommel, want de 24-jarige back is doorgaans een van de eerste namen op het wedstrijdblad. Gelukkig lijkt Ritchie De Laet opnieuw klaar voor de strijd.

Wie is volgens u een betere back?

Meest recent

Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

27
27
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

44
44
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

335
335
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

262
262
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

87
87
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

193
193
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

636
636
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

77
77
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

128
128
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

166
166
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

470
470
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

237
237
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

95
95
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

348
348
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

313
313
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

182
182
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

487
487
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

271
271
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

601
601
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

69
69
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

82
82
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

489
489
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

94
94

Meer sportnieuws