Deila stuurt stevige waarschuwing naar concurrentie

363 stemmen
Deila stuurt stevige waarschuwing naar concurrentie

Club Brugge maakt dit weekend de verplaatsing naar KV Mechelen. Ronny Deila en co willen er de goede lijn van de laatste weken doortrekken en opnieuw de volle buit pakken.

Club pakte in de Croky Cup uit door Ruud Vormer en Zulte Waregem met 4-0 huiswaarts te sturen. Het begint steeds beter te lopen, lijkt het wel. Dat gevoel heeft ook Ronny Deila, die vrijdag aanschoof voor de verzamelde pers en daar de concurrentie leek te waarschuwen.

LEES OOK: Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

"Club Brugge wordt steeds beter"

"We worden steeds beter", aldus Deila. "We willen ons momentum behouden. Meestal gaat het over de coach als het goed gaat. Dat mag nu niet het geval zijn, want dan zal dit als een boemerang terugkeren in ons gezicht."

De Noor onderstreepte daarna nog eens het belang van de groep. "We staan er allen samen in - dat heeft de groep intussen begrepen. Niets is zo slecht als het lijkt, maar niets is ook zo goed als het lijkt. We moeten blijven doorgaan."

Twee toppers voor nieuwjaar

Blauw-Zwart wil 2023 goed afsluiten en krijgt nog twee toppers voorgeschoteld. Na KV Mechelen is het in eigen huis tijd voor de altijd beladen Slag om Vlaanderen tegen AA Gent. Daarna volgt een verplaatsing naar RWDM, om het jaar dan af te sluiten met een thuiswedstrijd tegen koploper Union SG.

De Bruggelingen hopen de kloof net de Brusselaars zo klein mogelijk te houden of zelfs te verkleinen voor de jaarwisseling. Aan het vertrouwen zal het momenteel niet liggen op Jan Breydel, lijkt het. 

Wordt Club opnieuw kampioen?

Meest recent

Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

14
14
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

7
7
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

60
60
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

233
233
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

84
84
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

39
39
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

211
211
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

158
158
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

95
95
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

142
142
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

380
380
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

55
55
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

425
425
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

108
108
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

306
306
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

174
174
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

434
434
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

480
480
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

474
474
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

108
108
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

583
583
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

207
207
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

60
60
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

684
684

Meer sportnieuws