Deila stuurt stevige waarschuwing naar concurrentie

door
Deila stuurt stevige waarschuwing naar concurrentie

Club Brugge maakt dit weekend de verplaatsing naar KV Mechelen. Ronny Deila en co willen er de goede lijn van de laatste weken doortrekken en opnieuw de volle buit pakken.

Club pakte in de Croky Cup uit door Ruud Vormer en Zulte Waregem met 4-0 huiswaarts te sturen. Het begint steeds beter te lopen, lijkt het wel. Dat gevoel heeft ook Ronny Deila, die vrijdag aanschoof voor de verzamelde pers en daar de concurrentie leek te waarschuwen.

LEES OOK: Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

"Club Brugge wordt steeds beter"

"We worden steeds beter", aldus Deila. "We willen ons momentum behouden. Meestal gaat het over de coach als het goed gaat. Dat mag nu niet het geval zijn, want dan zal dit als een boemerang terugkeren in ons gezicht."

De Noor onderstreepte daarna nog eens het belang van de groep. "We staan er allen samen in - dat heeft de groep intussen begrepen. Niets is zo slecht als het lijkt, maar niets is ook zo goed als het lijkt. We moeten blijven doorgaan."

Twee toppers voor nieuwjaar

Blauw-Zwart wil 2023 goed afsluiten en krijgt nog twee toppers voorgeschoteld. Na KV Mechelen is het in eigen huis tijd voor de altijd beladen Slag om Vlaanderen tegen AA Gent. Daarna volgt een verplaatsing naar RWDM, om het jaar dan af te sluiten met een thuiswedstrijd tegen koploper Union SG.

De Bruggelingen hopen de kloof net de Brusselaars zo klein mogelijk te houden of zelfs te verkleinen voor de jaarwisseling. Aan het vertrouwen zal het momenteel niet liggen op Jan Breydel, lijkt het. 

Wordt Club opnieuw kampioen?

Meest recent

Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

4
4
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

271
271
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

16
16
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

18
18
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

232
232
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

110
110
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

20
20
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

108
108
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

63
63
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

609
609
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

43
43
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

235
235
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

360
360
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

288
288
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

155
155
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

433
433
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

250
250
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

76
76
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

358
358
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

171
171
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

435
435
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

273
273
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250

Meer sportnieuws