Guardiola komt met zeer opmerkelijke De Bruyne-update

107 stemmen
Guardiola komt met zeer opmerkelijke De Bruyne-update

Manchester City is in een stevige dip beland. Het verloor woensdag verrassend met 1-0 van Aston Villa en blijft daardoor achter met een schamele drie op twaalf in de Premier League. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat ze in het Etihad reikhalzend beginnen uitkijken naar de rentree van Kevin De Bruyne.

Onze landgenoot staat intussen al vier maanden aan de kant met een zware hamstringblessure, maar stilaan komt zijn comeback in zicht. Zelf verklaarde De Bruyne onlangs nog dat hij mikt op begin januari om weer in actie te kunnen komen, maar de voorbije dagen werd gespeculeerd over een mogelijke vroegere terugkeer.

LEES OOK: Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

De Bruyne toch al op WK voor clubs?

Manchester City schreef De Bruyne immers opvallend genoeg in voor het WK voor clubteams. Het speelt zijn eerste wedstrijd op dat toernooi al op 19 december. Er wordt wel gesuggereerd dat De Bruyne enkel in een ceremoniële rol zou afreizen naar dat toernooi, maar nu lijkt Pep Guardiola niet uit te sluiten dat hij toch in actie zal komen.

"Ik denk dat hij intussen weer begonnen is met loopoefeningen op het veld. Maar met de groep heeft hij nog niet één keer meegetraind", waarschuwde de Spaanse coach wel. "De Club World Cup komt er al binnen twee of drie weken aan... Het zal misschien wat vroeg zijn. Maar ik weet het niet."

Guardiola wil geen druk leggen

Een definitief njet voor het WK geeft Guardiola dus niet, al lijkt de kans toch eerder klein. De Bruyne moet nog stappen zetten in zijn herstel en zal zijn terugkeer zeker niet willen overhaasten. Ook City zal geen risico met hem nemen.

"Kevin keert terug wanneer hij terug is", zei Guardiola immers ook nog. "We leggen hem geen druk op en wanneer hij klaar is, zullen we hem met open armen ontvangen."

Denk je dat De Bruyne al zal kunnen spelen op het WK voor clubs?

Meest recent

Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

25
25
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

15
15
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

99
99
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

51
51
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

45
45
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

119
119
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

208
208
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

287
287
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

179
179
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

501
501
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

50
50
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

302
302
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

233
233
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

344
344
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

227
227
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

160
160
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

208
208
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

159
159
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

63
63
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

624
624
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

99
99
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

278
278
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

108
108
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

238
238

Meer sportnieuws