Guardiola komt met zeer opmerkelijke De Bruyne-update

door
Guardiola komt met zeer opmerkelijke De Bruyne-update

Manchester City is in een stevige dip beland. Het verloor woensdag verrassend met 1-0 van Aston Villa en blijft daardoor achter met een schamele drie op twaalf in de Premier League. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat ze in het Etihad reikhalzend beginnen uitkijken naar de rentree van Kevin De Bruyne.

Onze landgenoot staat intussen al vier maanden aan de kant met een zware hamstringblessure, maar stilaan komt zijn comeback in zicht. Zelf verklaarde De Bruyne onlangs nog dat hij mikt op begin januari om weer in actie te kunnen komen, maar de voorbije dagen werd gespeculeerd over een mogelijke vroegere terugkeer.

LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

De Bruyne toch al op WK voor clubs?

Manchester City schreef De Bruyne immers opvallend genoeg in voor het WK voor clubteams. Het speelt zijn eerste wedstrijd op dat toernooi al op 19 december. Er wordt wel gesuggereerd dat De Bruyne enkel in een ceremoniële rol zou afreizen naar dat toernooi, maar nu lijkt Pep Guardiola niet uit te sluiten dat hij toch in actie zal komen.

"Ik denk dat hij intussen weer begonnen is met loopoefeningen op het veld. Maar met de groep heeft hij nog niet één keer meegetraind", waarschuwde de Spaanse coach wel. "De Club World Cup komt er al binnen twee of drie weken aan... Het zal misschien wat vroeg zijn. Maar ik weet het niet."

Guardiola wil geen druk leggen

Een definitief njet voor het WK geeft Guardiola dus niet, al lijkt de kans toch eerder klein. De Bruyne moet nog stappen zetten in zijn herstel en zal zijn terugkeer zeker niet willen overhaasten. Ook City zal geen risico met hem nemen.

"Kevin keert terug wanneer hij terug is", zei Guardiola immers ook nog. "We leggen hem geen druk op en wanneer hij klaar is, zullen we hem met open armen ontvangen."

🚀

Denk je dat De Bruyne al zal kunnen spelen op het WK voor clubs?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

35
35
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

24
24
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

49
49
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

63
63
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

94
94
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

26
26
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

74
74
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

253
253
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

110
110
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

187
187
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

193
193
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

89
89
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

87
87
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

347
347
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

331
331
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

441
441
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

373
373

Meer sportnieuws