Guardiola komt met zeer opmerkelijke De Bruyne-update

107 stemmen
Guardiola komt met zeer opmerkelijke De Bruyne-update

Manchester City is in een stevige dip beland. Het verloor woensdag verrassend met 1-0 van Aston Villa en blijft daardoor achter met een schamele drie op twaalf in de Premier League. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat ze in het Etihad reikhalzend beginnen uitkijken naar de rentree van Kevin De Bruyne.

Onze landgenoot staat intussen al vier maanden aan de kant met een zware hamstringblessure, maar stilaan komt zijn comeback in zicht. Zelf verklaarde De Bruyne onlangs nog dat hij mikt op begin januari om weer in actie te kunnen komen, maar de voorbije dagen werd gespeculeerd over een mogelijke vroegere terugkeer.

LEES OOK: 'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

De Bruyne toch al op WK voor clubs?

Manchester City schreef De Bruyne immers opvallend genoeg in voor het WK voor clubteams. Het speelt zijn eerste wedstrijd op dat toernooi al op 19 december. Er wordt wel gesuggereerd dat De Bruyne enkel in een ceremoniële rol zou afreizen naar dat toernooi, maar nu lijkt Pep Guardiola niet uit te sluiten dat hij toch in actie zal komen.

"Ik denk dat hij intussen weer begonnen is met loopoefeningen op het veld. Maar met de groep heeft hij nog niet één keer meegetraind", waarschuwde de Spaanse coach wel. "De Club World Cup komt er al binnen twee of drie weken aan... Het zal misschien wat vroeg zijn. Maar ik weet het niet."

Guardiola wil geen druk leggen

Een definitief njet voor het WK geeft Guardiola dus niet, al lijkt de kans toch eerder klein. De Bruyne moet nog stappen zetten in zijn herstel en zal zijn terugkeer zeker niet willen overhaasten. Ook City zal geen risico met hem nemen.

"Kevin keert terug wanneer hij terug is", zei Guardiola immers ook nog. "We leggen hem geen druk op en wanneer hij klaar is, zullen we hem met open armen ontvangen."

Denk je dat De Bruyne al zal kunnen spelen op het WK voor clubs?

Meest recent

'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

15
15
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

17
17
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

15
15
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

87
87
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

32
32
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

149
149
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

70
70
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

152
152
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

28
28
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

240
240
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

165
165
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

805
805
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1049
1049
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

361
361
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

181
181
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

259
259
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

200
200
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

57
57
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

158
158
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

89
89
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

184
184
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

107
107
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121

Meer sportnieuws