Guardiola komt met zeer opmerkelijke De Bruyne-update

door
Guardiola komt met zeer opmerkelijke De Bruyne-update

Manchester City is in een stevige dip beland. Het verloor woensdag verrassend met 1-0 van Aston Villa en blijft daardoor achter met een schamele drie op twaalf in de Premier League. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat ze in het Etihad reikhalzend beginnen uitkijken naar de rentree van Kevin De Bruyne.

Onze landgenoot staat intussen al vier maanden aan de kant met een zware hamstringblessure, maar stilaan komt zijn comeback in zicht. Zelf verklaarde De Bruyne onlangs nog dat hij mikt op begin januari om weer in actie te kunnen komen, maar de voorbije dagen werd gespeculeerd over een mogelijke vroegere terugkeer.

LEES OOK: Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

De Bruyne toch al op WK voor clubs?

Manchester City schreef De Bruyne immers opvallend genoeg in voor het WK voor clubteams. Het speelt zijn eerste wedstrijd op dat toernooi al op 19 december. Er wordt wel gesuggereerd dat De Bruyne enkel in een ceremoniële rol zou afreizen naar dat toernooi, maar nu lijkt Pep Guardiola niet uit te sluiten dat hij toch in actie zal komen.

"Ik denk dat hij intussen weer begonnen is met loopoefeningen op het veld. Maar met de groep heeft hij nog niet één keer meegetraind", waarschuwde de Spaanse coach wel. "De Club World Cup komt er al binnen twee of drie weken aan... Het zal misschien wat vroeg zijn. Maar ik weet het niet."

Guardiola wil geen druk leggen

Een definitief njet voor het WK geeft Guardiola dus niet, al lijkt de kans toch eerder klein. De Bruyne moet nog stappen zetten in zijn herstel en zal zijn terugkeer zeker niet willen overhaasten. Ook City zal geen risico met hem nemen.

"Kevin keert terug wanneer hij terug is", zei Guardiola immers ook nog. "We leggen hem geen druk op en wanneer hij klaar is, zullen we hem met open armen ontvangen."

Denk je dat De Bruyne al zal kunnen spelen op het WK voor clubs?

Meest recent

'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

65
65
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

99
99
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

182
182
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

115
115
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

164
164
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

193
193
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

70
70
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

134
134
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

187
187
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

227
227
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

437
437
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

90
90
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

214
214
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

413
413
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

253
253
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

222
222
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

511
511
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

394
394
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

104
104
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

194
194
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

286
286
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

152
152
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

120
120
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

506
506

Meer sportnieuws