'Verrassende wending in toekomst Witsel'

1024 stemmen
'Verrassende wending in toekomst Witsel'

De voorbije maanden lijkt Axel Witsel zichzelf helemaal heruitgevonden te hebben. De 34-jarige werd dit seizoen bij Atletico Madrid door Diego Simeone definitief een rijtje achteruit getrokken en dat blijkt een briljante zet geweest te zijn.

Als centrale verdediger is Witsel tegenwoordig niet meer weg te denken uit het elftal bij Atletico, dat na vijftien speeldagen op de vierde plaats staat in La Liga. Het heeft wel nog een wedstrijd minder gespeeld en houdt daardoor nummer drie FC Barcelona in het vizier.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

Witsel maakt indruk bij Atletico

De sterke prestaties en de nieuwe positie van Witsel zorgden ervoor dat er de voorbije maanden alsmaar vaker gepleit werd voor een terugkeer bij de Rode Duivels, waar hij vorige zomer zijn afscheid aankondigde nadat hij opzijgeschoven was door Domenico Tedesco. Witsel was immers het slachtoffer geworden van de concurrentie op het middenveld, maar achterin is de spoeling veel dunner.

Of het ook zover zal komen, valt nog af te wachten. Er zit wel al een andere opmerkelijke wending in de toekomst van Witsel aan te komen. De verwachting was dat onze landgenoot komende zomer op zoek zou moeten naar een nieuwe club wanneer zijn contract in Madrid verstrijkt.

Atletico wil zijn contract verlengen

Maar volgens MARCA zijn ze bij Atletico danig onder de indruk van de prestaties van Witsel, dat ze overwegen om hem toch nog een contractverlenging aan te bieden. Een voorstel ligt er momenteel wel nog niet op tafel. Daarvoor zou het bestuur willen afwachten of Witsel zijn huidige niveau ook in de laatste maanden van het seizoen kan aanhouden.

De kans lijkt plots wel een stuk groter dat Witsel ook volgend seizoen nog bij Atletico zal spelen. Dat is slecht nieuws voor de fans die gehoopt hadden om de voormalige Gouden Schoen terug te zien keren naar België en misschien de cirkel rond te maken bij Standard.

Moet Witsel nog bijtekenen bij Atletico?

Meest recent

Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

1
1
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

21
21
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

81
81
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

269
269
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

80
80
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

61
61
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

37
37
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

251
251
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

240
240
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

621
621
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

135
135
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

19
19
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

423
423
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

128
128
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

143
143
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

661
661
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

770
770
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

341
341
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

400
400
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

175
175
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

242
242
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

177
177
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

91
91

Meer sportnieuws