'Verrassende wending in toekomst Witsel'

door
'Verrassende wending in toekomst Witsel'

De voorbije maanden lijkt Axel Witsel zichzelf helemaal heruitgevonden te hebben. De 34-jarige werd dit seizoen bij Atletico Madrid door Diego Simeone definitief een rijtje achteruit getrokken en dat blijkt een briljante zet geweest te zijn.

Als centrale verdediger is Witsel tegenwoordig niet meer weg te denken uit het elftal bij Atletico, dat na vijftien speeldagen op de vierde plaats staat in La Liga. Het heeft wel nog een wedstrijd minder gespeeld en houdt daardoor nummer drie FC Barcelona in het vizier.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Witsel maakt indruk bij Atletico

De sterke prestaties en de nieuwe positie van Witsel zorgden ervoor dat er de voorbije maanden alsmaar vaker gepleit werd voor een terugkeer bij de Rode Duivels, waar hij vorige zomer zijn afscheid aankondigde nadat hij opzijgeschoven was door Domenico Tedesco. Witsel was immers het slachtoffer geworden van de concurrentie op het middenveld, maar achterin is de spoeling veel dunner.

Of het ook zover zal komen, valt nog af te wachten. Er zit wel al een andere opmerkelijke wending in de toekomst van Witsel aan te komen. De verwachting was dat onze landgenoot komende zomer op zoek zou moeten naar een nieuwe club wanneer zijn contract in Madrid verstrijkt.

Atletico wil zijn contract verlengen

Maar volgens MARCA zijn ze bij Atletico danig onder de indruk van de prestaties van Witsel, dat ze overwegen om hem toch nog een contractverlenging aan te bieden. Een voorstel ligt er momenteel wel nog niet op tafel. Daarvoor zou het bestuur willen afwachten of Witsel zijn huidige niveau ook in de laatste maanden van het seizoen kan aanhouden.

De kans lijkt plots wel een stuk groter dat Witsel ook volgend seizoen nog bij Atletico zal spelen. Dat is slecht nieuws voor de fans die gehoopt hadden om de voormalige Gouden Schoen terug te zien keren naar België en misschien de cirkel rond te maken bij Standard.

Moet Witsel nog bijtekenen bij Atletico?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

24
24
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

116
116
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

165
165
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

35
35
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

194
194
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

103
103
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

104
104
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

189
189
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

141
141
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1217
1217
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

66
66
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

537
537
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

241
241
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

140
140
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1069
1069
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

401
401
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

899
899

Meer sportnieuws