'Anderlecht wil fraaie transferslag slaan bij Ajax'

door
'Anderlecht wil fraaie transferslag slaan bij Ajax'

Anderlecht zal in januari ongetwijfeld weer toeslaan op de transfermarkt. Er zou nog gezocht worden naar een centrale verdediger en mogelijk ook een doelman, als Maxime Dupé zou vertrekken. Daarnaast speurt Paars-Wit echter ook volop naar opportuniteiten voor de toekomst.

Zo werd bijvoorbeeld al de komst van de 18-jarige Japanse spits Keisuke Goto afgerond. Hij zal voor een jaar gehuurd worden van Jubilo Iwata met aankoopoptie en aansluiten bij RSCA Futures. Nu zou CEO Sports Jesper Fredberg ook zijn oog laten vallen hebben op een Belgische jeugdinternational.

LEES OOK: Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Anderlecht aast op Idumbo

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft Anderlecht onlangs namelijk geïnformeerd bij Stanis Idumbo. De 18-jarige aanvallende middenvelder is komende zomer einde contract bij Ajax en aarzelt om bij te tekenen. Dat zal wellicht ook te maken hebben met zijn perspectieven.

Momenteel lijkt Idumbo immers geen uitzicht te hebben op een plaats in de A-kern bij Ajax. Door een blessure kwam hij dit seizoen ook nog maar negen keer in actie voor Jong Ajax, waarbij hij twee keer scoorde. Anderlecht wil nu profiteren van de situatie.

AA Gent werd ook al genoemd

Idumbo werd de voorbije maanden ook al gelinkt aan een terugkeer naar AA Gent, waar hij een belangrijk deel van zijn jeugdopleiding afwerkte. In 2021 verliet hij als zestienjarige echter de Buffalo's om bij Ajax aan de slag te gaan.

Mocht Anderlecht erin slagen om Idumbo te overtuigen, dan zal hij echter ook wellicht in eerste instantie zich moeten bewijzen bij RSCA Futures. Dat kan hij de komende maanden ook nog bij de Belgische nationale U19, waar hij een vaste waarde is in de selectie.

Wat zou de beste keuze zijn voor Idumbo?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

13
13
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

70
70
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

40
40
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

186
186
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

238
238
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

36
36
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

511
511
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

236
236
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

35
35
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

456
456
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

39
39
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

127
127
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

274
274
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

110
110
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

518
518
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

66
66
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

186
186
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

138
138
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

88
88
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

144
144

Meer sportnieuws