'Anderlecht wil fraaie transferslag slaan bij Ajax'

door
'Anderlecht wil fraaie transferslag slaan bij Ajax'

Anderlecht zal in januari ongetwijfeld weer toeslaan op de transfermarkt. Er zou nog gezocht worden naar een centrale verdediger en mogelijk ook een doelman, als Maxime Dupé zou vertrekken. Daarnaast speurt Paars-Wit echter ook volop naar opportuniteiten voor de toekomst.

Zo werd bijvoorbeeld al de komst van de 18-jarige Japanse spits Keisuke Goto afgerond. Hij zal voor een jaar gehuurd worden van Jubilo Iwata met aankoopoptie en aansluiten bij RSCA Futures. Nu zou CEO Sports Jesper Fredberg ook zijn oog laten vallen hebben op een Belgische jeugdinternational.

LEES OOK: RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht aast op Idumbo

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft Anderlecht onlangs namelijk geïnformeerd bij Stanis Idumbo. De 18-jarige aanvallende middenvelder is komende zomer einde contract bij Ajax en aarzelt om bij te tekenen. Dat zal wellicht ook te maken hebben met zijn perspectieven.

Momenteel lijkt Idumbo immers geen uitzicht te hebben op een plaats in de A-kern bij Ajax. Door een blessure kwam hij dit seizoen ook nog maar negen keer in actie voor Jong Ajax, waarbij hij twee keer scoorde. Anderlecht wil nu profiteren van de situatie.

AA Gent werd ook al genoemd

Idumbo werd de voorbije maanden ook al gelinkt aan een terugkeer naar AA Gent, waar hij een belangrijk deel van zijn jeugdopleiding afwerkte. In 2021 verliet hij als zestienjarige echter de Buffalo's om bij Ajax aan de slag te gaan.

Mocht Anderlecht erin slagen om Idumbo te overtuigen, dan zal hij echter ook wellicht in eerste instantie zich moeten bewijzen bij RSCA Futures. Dat kan hij de komende maanden ook nog bij de Belgische nationale U19, waar hij een vaste waarde is in de selectie.

Wat zou de beste keuze zijn voor Idumbo?

Meest recent

Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

31
31
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

37
37
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

71
71
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

14
14
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

93
93
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

32
32
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

28
28
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

60
60
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

88
88
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

69
69
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

64
64
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

515
515
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

50
50
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

68
68
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

255
255
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

144
144
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

52
52
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

187
187
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

200
200
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

208
208
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1368
1368
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

97
97
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

283
283

Meer sportnieuws