'Anderlecht wil fraaie transferslag slaan bij Ajax'

door
'Anderlecht wil fraaie transferslag slaan bij Ajax'

Anderlecht zal in januari ongetwijfeld weer toeslaan op de transfermarkt. Er zou nog gezocht worden naar een centrale verdediger en mogelijk ook een doelman, als Maxime Dupé zou vertrekken. Daarnaast speurt Paars-Wit echter ook volop naar opportuniteiten voor de toekomst.

Zo werd bijvoorbeeld al de komst van de 18-jarige Japanse spits Keisuke Goto afgerond. Hij zal voor een jaar gehuurd worden van Jubilo Iwata met aankoopoptie en aansluiten bij RSCA Futures. Nu zou CEO Sports Jesper Fredberg ook zijn oog laten vallen hebben op een Belgische jeugdinternational.

LEES OOK: 'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

Anderlecht aast op Idumbo

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft Anderlecht onlangs namelijk geïnformeerd bij Stanis Idumbo. De 18-jarige aanvallende middenvelder is komende zomer einde contract bij Ajax en aarzelt om bij te tekenen. Dat zal wellicht ook te maken hebben met zijn perspectieven.

Momenteel lijkt Idumbo immers geen uitzicht te hebben op een plaats in de A-kern bij Ajax. Door een blessure kwam hij dit seizoen ook nog maar negen keer in actie voor Jong Ajax, waarbij hij twee keer scoorde. Anderlecht wil nu profiteren van de situatie.

AA Gent werd ook al genoemd

Idumbo werd de voorbije maanden ook al gelinkt aan een terugkeer naar AA Gent, waar hij een belangrijk deel van zijn jeugdopleiding afwerkte. In 2021 verliet hij als zestienjarige echter de Buffalo's om bij Ajax aan de slag te gaan.

Mocht Anderlecht erin slagen om Idumbo te overtuigen, dan zal hij echter ook wellicht in eerste instantie zich moeten bewijzen bij RSCA Futures. Dat kan hij de komende maanden ook nog bij de Belgische nationale U19, waar hij een vaste waarde is in de selectie.

Wat zou de beste keuze zijn voor Idumbo?

Meest recent

Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

41
41
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

24
24
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

43
43
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

738
738
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

36
36
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

54
54
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

311
311
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

166
166
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

102
102
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

115
115
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

112
112
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

914
914
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

113
113
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

336
336
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

773
773
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

120
120
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

80
80
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

406
406
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

616
616
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

267
267
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

688
688
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

100
100
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

167
167

Meer sportnieuws