TRANSFERUURTJE: 'Dolberg verrast, Napoli meldt zich bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Dolberg verrast, Napoli meldt zich bij Antwerp'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

Jupiler Pro League

Anderlecht verraste vorige zomer door Kasper Dolberg te strikken. De algemene verwachting was dat de Deense spits zijn carrière zou komen herlanceren en daarna weer zou vertrekken, maar Dolberg lijkt zelf een ander scenario in gedachten te hebben. Hij geeft immers aan dat hij het wel ziet zitten om enkele jaren in België te blijven.

Bij Antwerp mogen ze zich stilaan opmaken voor hun duurste transfer ooit, want eerder vroeg dan laat zal Arthur Vermeeren hun transferrecord van de tabellen vegen. De jonge middenvelder speelt zich alsmaar meer in de kijker en met Napoli zou een volgende buitenlandse topclub zich melden. 

KV Kortrijk gaat alweer op zoek naar een nieuwe trainer, want woensdag werd Glen De Boeck na amper twee maanden alweer ontslagen. De rode lantaarn wil zo snel mogelijk een opvolger vinden en denkt daarvoor alvast aan een oude bekende. Yves Vanderhaeghe zou namelijk in beeld zijn, amper enkele weken nadat hij in Saudi-Arabië ontslagen werd.

Buitenland

Will Still blijft in de Ligue 1 hoge ogen gooien met Stade Reims en dat levert onze landgenoot alsmaar meer interesse op. De voorbije dagen viel de naam van de 31-jarige coach al bij Lyon en nu zou hij ook op het verlanglijstje staan van Sunderland, dat onlangs zijn trainer ontsloeg.

Bij Manchester United was het de voorbije dagen alweer crisis. Versterking lijkt dan ook dringend nodig te zijn, maar Erik ten Hag kwam met een opmerkelijke onthulling. Volgens de trainer is United niet van plan om zich in januari te gaan versterken. Hij vreest immers dat hij dan niet de topspelers zal kunnen vinden die hij naar Old Trafford wil halen.

Zou Napoli een goede stap zijn voor Vermeeren?

Meest recent

'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

53
53
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

102
102
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

45
45
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

192
192
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

177
177
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

51
51
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

80
80
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

346
346
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

176
176
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

317
317
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

908
908
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

57
57
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

207
207
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

291
291
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

111
111
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

92
92
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

224
224
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

221
221
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

368
368
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

197
197
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

47
47
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

240
240

Meer sportnieuws