TRANSFERUURTJE: 'Dolberg verrast, Napoli meldt zich bij Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Dolberg verrast, Napoli meldt zich bij Antwerp'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Jupiler Pro League

Anderlecht verraste vorige zomer door Kasper Dolberg te strikken. De algemene verwachting was dat de Deense spits zijn carrière zou komen herlanceren en daarna weer zou vertrekken, maar Dolberg lijkt zelf een ander scenario in gedachten te hebben. Hij geeft immers aan dat hij het wel ziet zitten om enkele jaren in België te blijven.

Bij Antwerp mogen ze zich stilaan opmaken voor hun duurste transfer ooit, want eerder vroeg dan laat zal Arthur Vermeeren hun transferrecord van de tabellen vegen. De jonge middenvelder speelt zich alsmaar meer in de kijker en met Napoli zou een volgende buitenlandse topclub zich melden. 

KV Kortrijk gaat alweer op zoek naar een nieuwe trainer, want woensdag werd Glen De Boeck na amper twee maanden alweer ontslagen. De rode lantaarn wil zo snel mogelijk een opvolger vinden en denkt daarvoor alvast aan een oude bekende. Yves Vanderhaeghe zou namelijk in beeld zijn, amper enkele weken nadat hij in Saudi-Arabië ontslagen werd.

Buitenland

Will Still blijft in de Ligue 1 hoge ogen gooien met Stade Reims en dat levert onze landgenoot alsmaar meer interesse op. De voorbije dagen viel de naam van de 31-jarige coach al bij Lyon en nu zou hij ook op het verlanglijstje staan van Sunderland, dat onlangs zijn trainer ontsloeg.

Bij Manchester United was het de voorbije dagen alweer crisis. Versterking lijkt dan ook dringend nodig te zijn, maar Erik ten Hag kwam met een opmerkelijke onthulling. Volgens de trainer is United niet van plan om zich in januari te gaan versterken. Hij vreest immers dat hij dan niet de topspelers zal kunnen vinden die hij naar Old Trafford wil halen.

Zou Napoli een goede stap zijn voor Vermeeren?

Meest recent

Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

36
36
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

24
24
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

18
18
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

105
105
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

224
224
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

173
173
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

181
181
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

314
314
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

123
123
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

183
183
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

177
177
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

581
581
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

910
910
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

459
459
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

249
249
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

411
411
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

138
138
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

636
636
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

192
192
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

65
65
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

66
66
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

76
76
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

153
153
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

347
347
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

262
262

Meer sportnieuws