Razendsnelle comeback Kevin De Bruyne?

242
Razendsnelle comeback Kevin De Bruyne?

Het is intussen al zo'n vier maanden geleden dat we Kevin De Bruyne nog eens op een voetbalveld zagen. Op de openingsspeeldag van de Premier League viel hij in de eerste helft al uit nadat zijn hamstring hem opnieuw parten speelde. Een operatie en lange revalidatie volgden.

Maar intussen lijkt het einde van de tunnel wel in zicht. De voorbije dagen hintten zowel Pep Guardiola als De Bruyne zelf naar een nakende terugkeer. Die laatste verkondigde zelf dat hij hoopt om kort na Nieuwjaar weer speelminuten te kunnen gaan maken. Guardiola hoopte zelfs nog iets vroeger zijn spelmaker weer te kunnen verwelkomen.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

De Bruyne al op WK voor clubteams?

En die hoop heeft de Spaanse coach nog niet opgegeven. De FIFA laat immers weten dat Manchester City De Bruyne in zijn selectie opgenomen heeft voor het WK voor clubteams. Dat vindt vanaf 12 december plaats in Saudi-Arabië.

City moet wel pas vanaf 19 december aan de bak, wanneer het zijn halve finale speelt tegen het Mexicaanse Leon of het Japanse Urawa Red Diamonds. Mogelijk dus dan al met De Bruyne, die net als Jérémy Doku op de 23-koppige spelerslijst van City voor het toernooi speelt.

De Bruyne kan op 19 december rentree maken

Op die manier kan De Bruyne ook mogelijk nog een prijs officieel op zijn palmares zetten. Behoudens een enorme verrassing zal City op 22 december de finale spelen tegen Fluminense (Brazilië), Al-Ahly (Egypte), Auckland City (Nieuw-Zeeland) of het Al-Ittihad van Karim Benzema en N'Golo Kanté.

Mogelijk zien we binnen een tweetal weken De Bruyne opnieuw in actie, al blijft het toch een slag om de arm houden. Ongetwijfeld zal de Rode Duivel net als City geen risico willen nemen na zo'n lange afwezigheid.

Denk je dat we De Bruyne dan al in actie zullen zien?

Meest recent

Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

0
0
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

23
23
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

37
37
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

38
38
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

47
47
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

197
197
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

74
74
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

66
66
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

64
64
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

23
23
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

65
65
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

245
245
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

36
36
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

48
48
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

21
21
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

110
110
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

57
57
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

209
209
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

72
72
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

199
199
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1011
1011
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

177
177

Meer sportnieuws