Razendsnelle comeback Kevin De Bruyne?

door
Razendsnelle comeback Kevin De Bruyne?

Het is intussen al zo'n vier maanden geleden dat we Kevin De Bruyne nog eens op een voetbalveld zagen. Op de openingsspeeldag van de Premier League viel hij in de eerste helft al uit nadat zijn hamstring hem opnieuw parten speelde. Een operatie en lange revalidatie volgden.

Maar intussen lijkt het einde van de tunnel wel in zicht. De voorbije dagen hintten zowel Pep Guardiola als De Bruyne zelf naar een nakende terugkeer. Die laatste verkondigde zelf dat hij hoopt om kort na Nieuwjaar weer speelminuten te kunnen gaan maken. Guardiola hoopte zelfs nog iets vroeger zijn spelmaker weer te kunnen verwelkomen.

LEES OOK: 'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

De Bruyne al op WK voor clubteams?

En die hoop heeft de Spaanse coach nog niet opgegeven. De FIFA laat immers weten dat Manchester City De Bruyne in zijn selectie opgenomen heeft voor het WK voor clubteams. Dat vindt vanaf 12 december plaats in Saudi-Arabië.

City moet wel pas vanaf 19 december aan de bak, wanneer het zijn halve finale speelt tegen het Mexicaanse Leon of het Japanse Urawa Red Diamonds. Mogelijk dus dan al met De Bruyne, die net als Jérémy Doku op de 23-koppige spelerslijst van City voor het toernooi speelt.

De Bruyne kan op 19 december rentree maken

Op die manier kan De Bruyne ook mogelijk nog een prijs officieel op zijn palmares zetten. Behoudens een enorme verrassing zal City op 22 december de finale spelen tegen Fluminense (Brazilië), Al-Ahly (Egypte), Auckland City (Nieuw-Zeeland) of het Al-Ittihad van Karim Benzema en N'Golo Kanté.

Mogelijk zien we binnen een tweetal weken De Bruyne opnieuw in actie, al blijft het toch een slag om de arm houden. Ongetwijfeld zal de Rode Duivel net als City geen risico willen nemen na zo'n lange afwezigheid.

Denk je dat we De Bruyne dan al in actie zullen zien?

Meest recent

CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

7
7
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

12
12
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

54
54
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

100
100
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

39
39
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

168
168
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

332
332
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

81
81
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

116
116
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

90
90
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

190
190
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

131
131
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

253
253
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

155
155
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

185
185
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

219
219
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

77
77
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

236
236
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

319
319
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

146
146
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

224
224
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

45
45

Meer sportnieuws