Razendsnelle comeback Kevin De Bruyne?

242 stemmen
Razendsnelle comeback Kevin De Bruyne?

Het is intussen al zo'n vier maanden geleden dat we Kevin De Bruyne nog eens op een voetbalveld zagen. Op de openingsspeeldag van de Premier League viel hij in de eerste helft al uit nadat zijn hamstring hem opnieuw parten speelde. Een operatie en lange revalidatie volgden.

Maar intussen lijkt het einde van de tunnel wel in zicht. De voorbije dagen hintten zowel Pep Guardiola als De Bruyne zelf naar een nakende terugkeer. Die laatste verkondigde zelf dat hij hoopt om kort na Nieuwjaar weer speelminuten te kunnen gaan maken. Guardiola hoopte zelfs nog iets vroeger zijn spelmaker weer te kunnen verwelkomen.

LEES OOK: 'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

De Bruyne al op WK voor clubteams?

En die hoop heeft de Spaanse coach nog niet opgegeven. De FIFA laat immers weten dat Manchester City De Bruyne in zijn selectie opgenomen heeft voor het WK voor clubteams. Dat vindt vanaf 12 december plaats in Saudi-Arabië.

City moet wel pas vanaf 19 december aan de bak, wanneer het zijn halve finale speelt tegen het Mexicaanse Leon of het Japanse Urawa Red Diamonds. Mogelijk dus dan al met De Bruyne, die net als Jérémy Doku op de 23-koppige spelerslijst van City voor het toernooi speelt.

De Bruyne kan op 19 december rentree maken

Op die manier kan De Bruyne ook mogelijk nog een prijs officieel op zijn palmares zetten. Behoudens een enorme verrassing zal City op 22 december de finale spelen tegen Fluminense (Brazilië), Al-Ahly (Egypte), Auckland City (Nieuw-Zeeland) of het Al-Ittihad van Karim Benzema en N'Golo Kanté.

Mogelijk zien we binnen een tweetal weken De Bruyne opnieuw in actie, al blijft het toch een slag om de arm houden. Ongetwijfeld zal de Rode Duivel net als City geen risico willen nemen na zo'n lange afwezigheid.

🚀

Denk je dat we De Bruyne dan al in actie zullen zien?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

104
104
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

44
44
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

309
309
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

268
268
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

552
552
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

94
94
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

305
305
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

124
124
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

56
56
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

94
94
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

94
94
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

255
255
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

296
296
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

400
400
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

424
424
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

428
428
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

161
161
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

196
196
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

435
435
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

485
485
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

107
107
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

220
220
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83

Meer sportnieuws