Razendsnelle comeback Kevin De Bruyne?

door
Razendsnelle comeback Kevin De Bruyne?

Het is intussen al zo'n vier maanden geleden dat we Kevin De Bruyne nog eens op een voetbalveld zagen. Op de openingsspeeldag van de Premier League viel hij in de eerste helft al uit nadat zijn hamstring hem opnieuw parten speelde. Een operatie en lange revalidatie volgden.

Maar intussen lijkt het einde van de tunnel wel in zicht. De voorbije dagen hintten zowel Pep Guardiola als De Bruyne zelf naar een nakende terugkeer. Die laatste verkondigde zelf dat hij hoopt om kort na Nieuwjaar weer speelminuten te kunnen gaan maken. Guardiola hoopte zelfs nog iets vroeger zijn spelmaker weer te kunnen verwelkomen.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

De Bruyne al op WK voor clubteams?

En die hoop heeft de Spaanse coach nog niet opgegeven. De FIFA laat immers weten dat Manchester City De Bruyne in zijn selectie opgenomen heeft voor het WK voor clubteams. Dat vindt vanaf 12 december plaats in Saudi-Arabië.

City moet wel pas vanaf 19 december aan de bak, wanneer het zijn halve finale speelt tegen het Mexicaanse Leon of het Japanse Urawa Red Diamonds. Mogelijk dus dan al met De Bruyne, die net als Jérémy Doku op de 23-koppige spelerslijst van City voor het toernooi speelt.

De Bruyne kan op 19 december rentree maken

Op die manier kan De Bruyne ook mogelijk nog een prijs officieel op zijn palmares zetten. Behoudens een enorme verrassing zal City op 22 december de finale spelen tegen Fluminense (Brazilië), Al-Ahly (Egypte), Auckland City (Nieuw-Zeeland) of het Al-Ittihad van Karim Benzema en N'Golo Kanté.

Mogelijk zien we binnen een tweetal weken De Bruyne opnieuw in actie, al blijft het toch een slag om de arm houden. Ongetwijfeld zal de Rode Duivel net als City geen risico willen nemen na zo'n lange afwezigheid.

🚀

Denk je dat we De Bruyne dan al in actie zullen zien?

Meest recent

Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

0
0
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

52
52
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

110
110
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

98
98
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

34
34
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

97
97
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

39
39
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

23
23
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

258
258
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

369
369
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

329
329
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

44
44
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

38
38
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

262
262
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

295
295
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

268
268
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

295
295
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

239
239
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

94
94
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

354
354
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

636
636
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

45
45
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

73
73
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

408
408
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

596
596

Meer sportnieuws