Eddy Snelders afgelopen weekend gearresteerd voor zedenfeiten

door
Eddy Snelders afgelopen weekend gearresteerd voor zedenfeiten

Opmerkelijk nieuws over Eddy Snelders, voetbalanalist en co-commentator bij de VRT. De 64-jarige werd afgelopen weekend gearresteerd op verdenking van zedenfeiten, zo meldt Het Laatste Nieuws. De arrestatie kwam er nadat een buurvrouw klacht had ingediend wegens exhibitionisme.

Volgens HLN gaat het om een veertigtal incidenten. Die zouden zich afgespeeld hebben in het bouwbedrijf van Snelders en zijn zonen in Brasschaat. Buurtbewoners kunnen daar binnenkijken in de kantoren en zo zag een buurvrouw per toeval hoe Snelders zichzelf aan het bevredigen was.

LEES OOK: Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

Snelders beschuldigd van exhibitionisme

De vrouw sprak de analist daarop aan, maar desondanks ging Snelders nog meermaals uit de kleren in het kantoor. Dat gebeurde meestal 's avonds, wanneer de vrouw thuis was na haar werk en de kantoren van het bedrijf van Snelders verlaten waren. Ook de minderjarige dochter van de buurvrouw zou Snelders gezien hebben. Hij zou tijdens een gesprek met de buurvrouw ook handtastelijk geworden zijn.

Snelders bevestigde zijn arrestatie zelf ook aan HLN, evenals het parket van Antwerpen. "De man is afgelopen zaterdag voor ondervraging uitgenodigd bij de politie. Hij moest nadien een nacht in de cel verblijven en werd zondag voorgeleid bij de onderzoeksrechter. Hij is onder voorwaarden vrijgelaten", klinkt het daar.

Snelders vrij onder voorwaarden

De 64-jarige Snelders is toch een zeer bekende naam in het Belgische voetbal. Hij was als speler actief bij Antwerp, Lokeren, Lierse, Standard en Germinal Ekeren en was één keer Rode Duivel. Hij was na zijn actieve carrière ook nog twee keer assistent bij de nationale ploeg, onder Georges Leekens (1997-1999) en Aimé Anthuenis (2002-2006).

De voorbije jaren was Snelders vooral aan de slag als analist en co-commentator. Zo is hij bijvoorbeeld vaak te horen op Sporza Radio tijdens de wedstrijden in de Jupiler Pro League.

Vindt u Eddy Snelders een goede commentator?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

16
16
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

84
84
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

15
15
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

12
12
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

33
33
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

66
66
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

15
15
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

44
44
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

37
37
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

37
37
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

78
78
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

155
155
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

113
113
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

104
104
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

674
674
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

64
64
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

89
89
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

201
201
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws