Eddy Snelders afgelopen weekend gearresteerd voor zedenfeiten

567 stemmen
Eddy Snelders afgelopen weekend gearresteerd voor zedenfeiten

Opmerkelijk nieuws over Eddy Snelders, voetbalanalist en co-commentator bij de VRT. De 64-jarige werd afgelopen weekend gearresteerd op verdenking van zedenfeiten, zo meldt Het Laatste Nieuws. De arrestatie kwam er nadat een buurvrouw klacht had ingediend wegens exhibitionisme.

Volgens HLN gaat het om een veertigtal incidenten. Die zouden zich afgespeeld hebben in het bouwbedrijf van Snelders en zijn zonen in Brasschaat. Buurtbewoners kunnen daar binnenkijken in de kantoren en zo zag een buurvrouw per toeval hoe Snelders zichzelf aan het bevredigen was.

LEES OOK: Antwerp-fan Waes midden in drama: "België moet meer doen"

Snelders beschuldigd van exhibitionisme

De vrouw sprak de analist daarop aan, maar desondanks ging Snelders nog meermaals uit de kleren in het kantoor. Dat gebeurde meestal 's avonds, wanneer de vrouw thuis was na haar werk en de kantoren van het bedrijf van Snelders verlaten waren. Ook de minderjarige dochter van de buurvrouw zou Snelders gezien hebben. Hij zou tijdens een gesprek met de buurvrouw ook handtastelijk geworden zijn.

Snelders bevestigde zijn arrestatie zelf ook aan HLN, evenals het parket van Antwerpen. "De man is afgelopen zaterdag voor ondervraging uitgenodigd bij de politie. Hij moest nadien een nacht in de cel verblijven en werd zondag voorgeleid bij de onderzoeksrechter. Hij is onder voorwaarden vrijgelaten", klinkt het daar.

Snelders vrij onder voorwaarden

De 64-jarige Snelders is toch een zeer bekende naam in het Belgische voetbal. Hij was als speler actief bij Antwerp, Lokeren, Lierse, Standard en Germinal Ekeren en was één keer Rode Duivel. Hij was na zijn actieve carrière ook nog twee keer assistent bij de nationale ploeg, onder Georges Leekens (1997-1999) en Aimé Anthuenis (2002-2006).

De voorbije jaren was Snelders vooral aan de slag als analist en co-commentator. Zo is hij bijvoorbeeld vaak te horen op Sporza Radio tijdens de wedstrijden in de Jupiler Pro League.

Vindt u Eddy Snelders een goede commentator?

Meest recent

'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

23
23
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

32
32
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

111
111
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

93
93
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

307
307
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

404
404
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

231
231
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

410
410
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

427
427
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

541
541
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

235
235
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

79
79
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

238
238
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

295
295
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

141
141
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

388
388
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

158
158
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

236
236
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

644
644
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

122
122
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

324
324
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

208
208
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

175
175
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

128
128

Meer sportnieuws