Eddy Snelders afgelopen weekend gearresteerd voor zedenfeiten

door stemmen
Eddy Snelders afgelopen weekend gearresteerd voor zedenfeiten

Opmerkelijk nieuws over Eddy Snelders, voetbalanalist en co-commentator bij de VRT. De 64-jarige werd afgelopen weekend gearresteerd op verdenking van zedenfeiten, zo meldt Het Laatste Nieuws. De arrestatie kwam er nadat een buurvrouw klacht had ingediend wegens exhibitionisme.

Volgens HLN gaat het om een veertigtal incidenten. Die zouden zich afgespeeld hebben in het bouwbedrijf van Snelders en zijn zonen in Brasschaat. Buurtbewoners kunnen daar binnenkijken in de kantoren en zo zag een buurvrouw per toeval hoe Snelders zichzelf aan het bevredigen was.

LEES OOK: Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Snelders beschuldigd van exhibitionisme

De vrouw sprak de analist daarop aan, maar desondanks ging Snelders nog meermaals uit de kleren in het kantoor. Dat gebeurde meestal 's avonds, wanneer de vrouw thuis was na haar werk en de kantoren van het bedrijf van Snelders verlaten waren. Ook de minderjarige dochter van de buurvrouw zou Snelders gezien hebben. Hij zou tijdens een gesprek met de buurvrouw ook handtastelijk geworden zijn.

Snelders bevestigde zijn arrestatie zelf ook aan HLN, evenals het parket van Antwerpen. "De man is afgelopen zaterdag voor ondervraging uitgenodigd bij de politie. Hij moest nadien een nacht in de cel verblijven en werd zondag voorgeleid bij de onderzoeksrechter. Hij is onder voorwaarden vrijgelaten", klinkt het daar.

Snelders vrij onder voorwaarden

De 64-jarige Snelders is toch een zeer bekende naam in het Belgische voetbal. Hij was als speler actief bij Antwerp, Lokeren, Lierse, Standard en Germinal Ekeren en was één keer Rode Duivel. Hij was na zijn actieve carrière ook nog twee keer assistent bij de nationale ploeg, onder Georges Leekens (1997-1999) en Aimé Anthuenis (2002-2006).

De voorbije jaren was Snelders vooral aan de slag als analist en co-commentator. Zo is hij bijvoorbeeld vaak te horen op Sporza Radio tijdens de wedstrijden in de Jupiler Pro League.

Vindt u Eddy Snelders een goede commentator?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

0
0
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

25
25
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

24
24
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

108
108
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

149
149
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

117
117
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

112
112
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

439
439
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

637
637
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

380
380
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

199
199
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

116
116
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

204
204
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

402
402
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

288
288
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

274
274
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

427
427
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

432
432
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

291
291
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

168
168

Meer sportnieuws