'KV Kortrijk denkt meteen aan oude bekende als coach'

door
'KV Kortrijk denkt meteen aan oude bekende als coach'

KV Kortrijk zorgde woensdag toch voor een grote verrassing, want maar weinigen hadden zien aankomen dat Glen De Boeck alweer ontslagen zou worden. De trainer was amper twee maanden aan de slag in het Guldensporenstadion, maar moet na de bekeruitschakeling tegen RWDM alweer opkrassen.

Daardoor gaat de rode lantaarn al voor de tweede keer dit seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, want De Boeck had pas begin oktober overgenomen van Edward Still. Voorlopig neemt Joseph Akpala over, maar de club liet al weten dat ze snel een definitieve opvolger willen vinden.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

KV Kortrijk denkt aan Vanderhaeghe

Dat blijken geen loze woorden, want de eerste kandidaat lekt nu al uit. Het Nieuwsblad weet dat in de Kortrijkse wandelgangen meteen na het ontslag de naam van Yves Vanderhaeghe al valt.

Dat is zeker geen toeval, want Vanderhaeghe kent het Kortrijkse huis uitstekend. Hij begon er zijn trainerscarrière door zes jaar als assistent van Georges Leekens en Hein Vanhaezebrouck te werken en werd in het seizoen 2014/15 hoofdcoach na het vertrek van die laatste.

Vanderhaeghe werd 3 weken geleden ontslagen

Vanderhaeghe keerde na passages bij KV Oostende en AA Gent ook nog eens terug van november 2018 tot januari 2021. Zijn laatste opdracht was in Saudi-Arabië, waar hij in de zomer aan de slag ging bij tweedekasser Al-Faisaly.

Daar werd Vanderhaeghe drie weken geleden ontslagen, maar nu kan hij mogelijk alweer aan de slag. Al zou de coach zelf nog niets gehoord hebben van het bestuur van KV Kortrijk. De onderhandelingen moeten dus nog opgestart worden. 

Zou Vanderhaeghe KV Kortrijk in eerste klasse kunnen houden?

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

0
0
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

107
107
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

250
250
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

41
41
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

78
78
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

203
203
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

357
357
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

235
235
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

181
181
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

64
64
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

201
201
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

204
204
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

171
171
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

67
67
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

348
348
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

577
577
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

295
295
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

536
536
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

758
758
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

350
350
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

841
841
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

131
131
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

414
414
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

652
652

Meer sportnieuws