'KV Kortrijk denkt meteen aan oude bekende als coach'

525 stemmen
'KV Kortrijk denkt meteen aan oude bekende als coach'

KV Kortrijk zorgde woensdag toch voor een grote verrassing, want maar weinigen hadden zien aankomen dat Glen De Boeck alweer ontslagen zou worden. De trainer was amper twee maanden aan de slag in het Guldensporenstadion, maar moet na de bekeruitschakeling tegen RWDM alweer opkrassen.

Daardoor gaat de rode lantaarn al voor de tweede keer dit seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, want De Boeck had pas begin oktober overgenomen van Edward Still. Voorlopig neemt Joseph Akpala over, maar de club liet al weten dat ze snel een definitieve opvolger willen vinden.

KV Kortrijk denkt aan Vanderhaeghe

Dat blijken geen loze woorden, want de eerste kandidaat lekt nu al uit. Het Nieuwsblad weet dat in de Kortrijkse wandelgangen meteen na het ontslag de naam van Yves Vanderhaeghe al valt.

Dat is zeker geen toeval, want Vanderhaeghe kent het Kortrijkse huis uitstekend. Hij begon er zijn trainerscarrière door zes jaar als assistent van Georges Leekens en Hein Vanhaezebrouck te werken en werd in het seizoen 2014/15 hoofdcoach na het vertrek van die laatste.

Vanderhaeghe werd 3 weken geleden ontslagen

Vanderhaeghe keerde na passages bij KV Oostende en AA Gent ook nog eens terug van november 2018 tot januari 2021. Zijn laatste opdracht was in Saudi-Arabië, waar hij in de zomer aan de slag ging bij tweedekasser Al-Faisaly.

Daar werd Vanderhaeghe drie weken geleden ontslagen, maar nu kan hij mogelijk alweer aan de slag. Al zou de coach zelf nog niets gehoord hebben van het bestuur van KV Kortrijk. De onderhandelingen moeten dus nog opgestart worden. 

Zou Vanderhaeghe KV Kortrijk in eerste klasse kunnen houden?

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

37
37
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

151
151
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

59
59
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

194
194
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

41
41
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

43
43
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

123
123
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

129
129
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

77
77
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

144
144
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

56
56
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

164
164
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

145
145
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

181
181
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

408
408
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

272
272
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

78
78
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

872
872
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

515
515
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

570
570
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

395
395
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

721
721
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

354
354
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

553
553

Meer sportnieuws