'KV Kortrijk denkt meteen aan oude bekende als coach'

door
'KV Kortrijk denkt meteen aan oude bekende als coach'

KV Kortrijk zorgde woensdag toch voor een grote verrassing, want maar weinigen hadden zien aankomen dat Glen De Boeck alweer ontslagen zou worden. De trainer was amper twee maanden aan de slag in het Guldensporenstadion, maar moet na de bekeruitschakeling tegen RWDM alweer opkrassen.

Daardoor gaat de rode lantaarn al voor de tweede keer dit seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, want De Boeck had pas begin oktober overgenomen van Edward Still. Voorlopig neemt Joseph Akpala over, maar de club liet al weten dat ze snel een definitieve opvolger willen vinden.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

KV Kortrijk denkt aan Vanderhaeghe

Dat blijken geen loze woorden, want de eerste kandidaat lekt nu al uit. Het Nieuwsblad weet dat in de Kortrijkse wandelgangen meteen na het ontslag de naam van Yves Vanderhaeghe al valt.

Dat is zeker geen toeval, want Vanderhaeghe kent het Kortrijkse huis uitstekend. Hij begon er zijn trainerscarrière door zes jaar als assistent van Georges Leekens en Hein Vanhaezebrouck te werken en werd in het seizoen 2014/15 hoofdcoach na het vertrek van die laatste.

Vanderhaeghe werd 3 weken geleden ontslagen

Vanderhaeghe keerde na passages bij KV Oostende en AA Gent ook nog eens terug van november 2018 tot januari 2021. Zijn laatste opdracht was in Saudi-Arabië, waar hij in de zomer aan de slag ging bij tweedekasser Al-Faisaly.

Daar werd Vanderhaeghe drie weken geleden ontslagen, maar nu kan hij mogelijk alweer aan de slag. Al zou de coach zelf nog niets gehoord hebben van het bestuur van KV Kortrijk. De onderhandelingen moeten dus nog opgestart worden. 

Zou Vanderhaeghe KV Kortrijk in eerste klasse kunnen houden?

Meest recent

Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

37
37
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

171
171
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

178
178
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

209
209
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

199
199
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

235
235
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

60
60
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

264
264
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

232
232
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

253
253
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

173
173
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

337
337
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

139
139
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

107
107
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

163
163
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

288
288
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

547
547
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

532
532
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

311
311
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

260
260
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

79
79
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

211
211
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

569
569
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

234
234

Meer sportnieuws