'KV Kortrijk denkt meteen aan oude bekende als coach'

door
'KV Kortrijk denkt meteen aan oude bekende als coach'

KV Kortrijk zorgde woensdag toch voor een grote verrassing, want maar weinigen hadden zien aankomen dat Glen De Boeck alweer ontslagen zou worden. De trainer was amper twee maanden aan de slag in het Guldensporenstadion, maar moet na de bekeruitschakeling tegen RWDM alweer opkrassen.

Daardoor gaat de rode lantaarn al voor de tweede keer dit seizoen op zoek naar een nieuwe trainer, want De Boeck had pas begin oktober overgenomen van Edward Still. Voorlopig neemt Joseph Akpala over, maar de club liet al weten dat ze snel een definitieve opvolger willen vinden.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk denkt aan Vanderhaeghe

Dat blijken geen loze woorden, want de eerste kandidaat lekt nu al uit. Het Nieuwsblad weet dat in de Kortrijkse wandelgangen meteen na het ontslag de naam van Yves Vanderhaeghe al valt.

Dat is zeker geen toeval, want Vanderhaeghe kent het Kortrijkse huis uitstekend. Hij begon er zijn trainerscarrière door zes jaar als assistent van Georges Leekens en Hein Vanhaezebrouck te werken en werd in het seizoen 2014/15 hoofdcoach na het vertrek van die laatste.

Vanderhaeghe werd 3 weken geleden ontslagen

Vanderhaeghe keerde na passages bij KV Oostende en AA Gent ook nog eens terug van november 2018 tot januari 2021. Zijn laatste opdracht was in Saudi-Arabië, waar hij in de zomer aan de slag ging bij tweedekasser Al-Faisaly.

Daar werd Vanderhaeghe drie weken geleden ontslagen, maar nu kan hij mogelijk alweer aan de slag. Al zou de coach zelf nog niets gehoord hebben van het bestuur van KV Kortrijk. De onderhandelingen moeten dus nog opgestart worden. 

Zou Vanderhaeghe KV Kortrijk in eerste klasse kunnen houden?

Meest recent

City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

5
5
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

92
92
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

67
67
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

53
53
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

23
23
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

57
57
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

74
74
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

53
53
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

260
260
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

177
177
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

258
258
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

71
71
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

243
243
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

567
567
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

43
43
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

383
383
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

473
473
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

432
432
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

69
69
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

103
103
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

60
60
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

236
236
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

565
565

Meer sportnieuws