De Boeck mysterieus over snel ontslag bij KV Kortrijk

313 stemmen
De Boeck mysterieus over snel ontslag bij KV Kortrijk

KV Kortrijk heeft Glen De Boeck al na negen wedstrijden op straat gezet. Zijn terugkeer in de Jupiler Pro League was er dus een van korte duur. De Boeck kwam via Het Laatste Nieuws met een korte reactie. Is er meer aan de hand?

"Ik kan weinig zeggen, want alles moet nog afgehandeld worden. Ik ben enorm ontgoocheld. Sommige spelers zaten in de kleedkamer met tranen in hun ogen. Het is moeilijk om deze spelersgroep los te laten, want we ging zeker nog iets mooi creëren. Mijn ontslag heeft niks met voetbal te maken, meer kan ik voorlopig niet kwijt", verklaarde hij aan de krant.

LEES OOK: KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

5 op 21 in de Jupiler Pro League

De Boeck was negen wedstrijden trainer van KV Kortrijk. Hij wist er 2 keer te winnen. Er werd 5 keer verloren en 4 keer gelijk gespeeld. In de Jupiler Pro League werd een 5 op 21 geboekt. De Kerels staan op een laatste plaats in het klassement.

De Boeck begon voortvarend met een stuntzege tegen Club Brugge. Nadien ging het echter mis. Tegen KV Mechelen en KAS Eupen knapte er mogelijk iets bij het (ongeduldige) bestuur. Tegen de Maneblussers werd met 0-3 verloren en in Eupen werd pas op het laatste moment een gelukkig punt geraapt. Gisteren volgde dan de bekeruitschakeling tegen RWDM.

Vanderhaeghe, Storck...

KV Kortrijk gaat dus op zoek naar een nieuwe coach. Zij zullen ongetwijfeld iemand willen halen die de Belgische competitie zeer goed kent. Maar wie wil in dit wespennest instappen? Bekende namen als Bernd Hollerbach, Bernd Storck, Jonas De Roeck, Yannick Ferrera, Marc Brys, Yves Vanderhaeghe en anderen zijn vrij. 

Gaat KVK na De Boeck nog een ex-trainer terughalen en polsen bij Storck of Vanderhaeghe? Daar komt weldra duidelijkheid over.

Had KVK verder moeten gaan met De Boeck?

Meest recent

Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

6
6
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

19
19
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

219
219
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

20
20
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

96
96
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

83
83
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

454
454
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

100
100
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

92
92
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

309
309
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

22
22
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

555
555
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

432
432
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

65
65
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

377
377
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

421
421
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

203
203
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

230
230
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

418
418
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

599
599
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

153
153
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

343
343
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

111
111
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

787
787
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

151
151

Meer sportnieuws