De Boeck mysterieus over snel ontslag bij KV Kortrijk

313 stemmen
De Boeck mysterieus over snel ontslag bij KV Kortrijk

KV Kortrijk heeft Glen De Boeck al na negen wedstrijden op straat gezet. Zijn terugkeer in de Jupiler Pro League was er dus een van korte duur. De Boeck kwam via Het Laatste Nieuws met een korte reactie. Is er meer aan de hand?

"Ik kan weinig zeggen, want alles moet nog afgehandeld worden. Ik ben enorm ontgoocheld. Sommige spelers zaten in de kleedkamer met tranen in hun ogen. Het is moeilijk om deze spelersgroep los te laten, want we ging zeker nog iets mooi creëren. Mijn ontslag heeft niks met voetbal te maken, meer kan ik voorlopig niet kwijt", verklaarde hij aan de krant.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

5 op 21 in de Jupiler Pro League

De Boeck was negen wedstrijden trainer van KV Kortrijk. Hij wist er 2 keer te winnen. Er werd 5 keer verloren en 4 keer gelijk gespeeld. In de Jupiler Pro League werd een 5 op 21 geboekt. De Kerels staan op een laatste plaats in het klassement.

De Boeck begon voortvarend met een stuntzege tegen Club Brugge. Nadien ging het echter mis. Tegen KV Mechelen en KAS Eupen knapte er mogelijk iets bij het (ongeduldige) bestuur. Tegen de Maneblussers werd met 0-3 verloren en in Eupen werd pas op het laatste moment een gelukkig punt geraapt. Gisteren volgde dan de bekeruitschakeling tegen RWDM.

Vanderhaeghe, Storck...

KV Kortrijk gaat dus op zoek naar een nieuwe coach. Zij zullen ongetwijfeld iemand willen halen die de Belgische competitie zeer goed kent. Maar wie wil in dit wespennest instappen? Bekende namen als Bernd Hollerbach, Bernd Storck, Jonas De Roeck, Yannick Ferrera, Marc Brys, Yves Vanderhaeghe en anderen zijn vrij. 

Gaat KVK na De Boeck nog een ex-trainer terughalen en polsen bij Storck of Vanderhaeghe? Daar komt weldra duidelijkheid over.

Had KVK verder moeten gaan met De Boeck?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

50
50
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

30
30
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

41
41
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

53
53
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

45
45
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

83
83
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

62
62
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

229
229
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

64
64
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

44
44
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

106
106
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

742
742
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

454
454
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

408
408
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

220
220
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

563
563
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

296
296
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

275
275

Meer sportnieuws