'KV Kortrijk zet De Boeck nu alweer op straat'

door
'KV Kortrijk zet De Boeck nu alweer op straat'

KV Kortrijk sneuvelde dinsdagavond in de Croky Cup, want het ging door een laat doelpunt in eigen stadion nog met 0-1 onderuit tegen RWDM. Die uitschakeling blijft niet zonder gevolgen, want een dag later zou Glen De Boeck alweer ontslagen zijn als hoofdcoach.

Het was Sacha Tavolieri die als eerste met het opmerkelijke nieuws kwam en intussen bevestigden ook Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad de berichtgeving al.

LEES OOK: Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

De Boeck al na twee maanden alweer buiten

Het ontslag is toch een opmerkelijke beslissing van KV Kortrijk, want De Boeck was er nog maar twee maanden aan de slag. Hij werd begin oktober aangesteld als nieuwe coach na het ontslag van Edward Still een week eerder.

Na die trainerswissel leek KVK even te gaan opleven. Onder interimaris Joseph Akpala werd er gewonnen van Cercle Brugge en in zijn tweede match als trainer klopte De Boeck ook Club Brugge. Sindsdien volgde echter een twee op vijftien in de competitie en nu ligt Kortrijk dus ook uit de beker.

KV Kortrijk grijpt na 9 matchen al in

Dat bleek voor het bestuur van de rode lantaarn reden genoeg om nog maar eens van coach te wisselen. De tweede passage van De Boeck in het Guldensporenstadion zit er zo na amper negen wedstrijden alweer op.

Het is het tweede trainersontslag op enkele dagen tijd in de Jupiler Pro League. Eerder deze week werd immers ook Jonas De Roeck al op straat gezet bij Westerlo, de voornaamste concurrent van de Kerels in de strijd om het behoud. Er staan nu dus twee vacatures open in de Jupiler Pro League.

Had De Boeck meer tijd moeten krijgen?

Meest recent

UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

16
16
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

36
36
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

112
112
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

188
188
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

95
95
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

151
151
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

86
86
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

156
156
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

397
397
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

293
293
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

410
410
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

101
101
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

123
123
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

145
145
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

112
112
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

73
73
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

54
54
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

425
425
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

189
189
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

42
42
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

108
108
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

502
502
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

217
217
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32

Meer sportnieuws