TRANSFERUURTJE: 'Recordbod voor Bakayoko, Anderlecht verliest sterkhouder'

593 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Recordbod voor Bakayoko, Anderlecht verliest sterkhouder'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht gaan ze dit seizoen voor de prijzen, maar komende zomer moeten ze het vertrek van enkele sterkhouders vrezen. Zo zou alvast Zeno Debast zijn zinnen gezet hebben op een transfer. De 20-jarige Rode Duivel vindt het moment gekomen om een stap hogerop te zetten en werd alvast genoemd bij Eintracht Frankfurt.

Hoe dan ook gaat Paars-Wit in januari al op zoek naar een extra verdediger en daarvoor lijken vijf pistes op tafel te liggen. Het lijkt een moeilijke zaak te worden om Jannik Vestergaard weg te plukken bij Leicester City en ook het dossier van Liam Scales (Celtic) lijkt lastig te worden. Andere namen die vallen zijn die van Nicolas Bürgy (Viborg)Mihajlo Ilic (Partizan) en Nathaniel Adjei (Hammarby).

Buitenland

Johan Bakayoko is dit seizoen niet af te stoppen bij PSV en dat zorgt ervoor dat de interesse in de flankaanvaller alsmaar toeneemt. Brentford probeerde eind augstus al om hem binnen te halen en zou nu een nieuw bod plannen voor de 20-jarige, waarmee ze hun transferrecord zouden breken. Ook Liverpool en Tottenham zouden echter op de Rode Duivel azen.

Bayern München zou nu al op het punt staan om zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen te strikken. De Duitse kampioen zou immers dicht bij de komst van Bryan Zaragoza staan. De 22-jarige flankaanvaller zou voor een slordige 15 miljoen euro weggeplukt worden bij Granada, maar wel het seizoen nog uitdoen in Spanje.

Manchester City toonde zich de laatste weken defensief kwetsbaar en dus is versterking achterin misschien wel nog aangewezen. De Engelse kampioen zou alvast de strijd met Manchester United en Newcastle willen aangaan voor Ousmane Diomande, een 20-jarige parel van Sporting CP. De Ivoriaan zou wel een dure vogel worden, want zijn afkoopsom zou maar liefst 80 miljoen euro bedragen.

Is Debast al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

109
109
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

152
152
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

25
25
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

253
253
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

163
163
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

426
426
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

422
422
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

116
116
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

79
79
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

345
345
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

384
384
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

137
137
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

678
678
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

283
283
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

319
319
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

299
299
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

326
326

Meer sportnieuws