TRANSFERUURTJE: 'Recordbod voor Bakayoko, Anderlecht verliest sterkhouder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Recordbod voor Bakayoko, Anderlecht verliest sterkhouder'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht gaan ze dit seizoen voor de prijzen, maar komende zomer moeten ze het vertrek van enkele sterkhouders vrezen. Zo zou alvast Zeno Debast zijn zinnen gezet hebben op een transfer. De 20-jarige Rode Duivel vindt het moment gekomen om een stap hogerop te zetten en werd alvast genoemd bij Eintracht Frankfurt.

Hoe dan ook gaat Paars-Wit in januari al op zoek naar een extra verdediger en daarvoor lijken vijf pistes op tafel te liggen. Het lijkt een moeilijke zaak te worden om Jannik Vestergaard weg te plukken bij Leicester City en ook het dossier van Liam Scales (Celtic) lijkt lastig te worden. Andere namen die vallen zijn die van Nicolas Bürgy (Viborg)Mihajlo Ilic (Partizan) en Nathaniel Adjei (Hammarby).

Buitenland

Johan Bakayoko is dit seizoen niet af te stoppen bij PSV en dat zorgt ervoor dat de interesse in de flankaanvaller alsmaar toeneemt. Brentford probeerde eind augstus al om hem binnen te halen en zou nu een nieuw bod plannen voor de 20-jarige, waarmee ze hun transferrecord zouden breken. Ook Liverpool en Tottenham zouden echter op de Rode Duivel azen.

Bayern München zou nu al op het punt staan om zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen te strikken. De Duitse kampioen zou immers dicht bij de komst van Bryan Zaragoza staan. De 22-jarige flankaanvaller zou voor een slordige 15 miljoen euro weggeplukt worden bij Granada, maar wel het seizoen nog uitdoen in Spanje.

Manchester City toonde zich de laatste weken defensief kwetsbaar en dus is versterking achterin misschien wel nog aangewezen. De Engelse kampioen zou alvast de strijd met Manchester United en Newcastle willen aangaan voor Ousmane Diomande, een 20-jarige parel van Sporting CP. De Ivoriaan zou wel een dure vogel worden, want zijn afkoopsom zou maar liefst 80 miljoen euro bedragen.

Is Debast al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

53
53
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

43
43
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

19
19
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

359
359
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

175
175
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

477
477
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

221
221
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

132
132
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

216
216
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

199
199
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

607
607
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

122
122
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

134
134
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

313
313
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

139
139
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

377
377
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

528
528
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

444
444
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

134
134
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

122
122
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

118
118
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

72
72
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

74
74

Meer sportnieuws