TRANSFERUURTJE: 'Recordbod voor Bakayoko, Anderlecht verliest sterkhouder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Recordbod voor Bakayoko, Anderlecht verliest sterkhouder'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht gaan ze dit seizoen voor de prijzen, maar komende zomer moeten ze het vertrek van enkele sterkhouders vrezen. Zo zou alvast Zeno Debast zijn zinnen gezet hebben op een transfer. De 20-jarige Rode Duivel vindt het moment gekomen om een stap hogerop te zetten en werd alvast genoemd bij Eintracht Frankfurt.

Hoe dan ook gaat Paars-Wit in januari al op zoek naar een extra verdediger en daarvoor lijken vijf pistes op tafel te liggen. Het lijkt een moeilijke zaak te worden om Jannik Vestergaard weg te plukken bij Leicester City en ook het dossier van Liam Scales (Celtic) lijkt lastig te worden. Andere namen die vallen zijn die van Nicolas Bürgy (Viborg)Mihajlo Ilic (Partizan) en Nathaniel Adjei (Hammarby).

Buitenland

Johan Bakayoko is dit seizoen niet af te stoppen bij PSV en dat zorgt ervoor dat de interesse in de flankaanvaller alsmaar toeneemt. Brentford probeerde eind augstus al om hem binnen te halen en zou nu een nieuw bod plannen voor de 20-jarige, waarmee ze hun transferrecord zouden breken. Ook Liverpool en Tottenham zouden echter op de Rode Duivel azen.

Bayern München zou nu al op het punt staan om zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen te strikken. De Duitse kampioen zou immers dicht bij de komst van Bryan Zaragoza staan. De 22-jarige flankaanvaller zou voor een slordige 15 miljoen euro weggeplukt worden bij Granada, maar wel het seizoen nog uitdoen in Spanje.

Manchester City toonde zich de laatste weken defensief kwetsbaar en dus is versterking achterin misschien wel nog aangewezen. De Engelse kampioen zou alvast de strijd met Manchester United en Newcastle willen aangaan voor Ousmane Diomande, een 20-jarige parel van Sporting CP. De Ivoriaan zou wel een dure vogel worden, want zijn afkoopsom zou maar liefst 80 miljoen euro bedragen.

Is Debast al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

8
8
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

5
5
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

42
42
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

19
19
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

58
58
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

21
21
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

98
98
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

46
46
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

264
264
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

42
42
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

30
30
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

31
31
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

618
618
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

147
147
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

127
127
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

139
139
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

102
102
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

106
106
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

189
189
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

102
102
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

101
101

Meer sportnieuws