TRANSFERUURTJE: 'Recordbod voor Bakayoko, Anderlecht verliest sterkhouder'

593 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Recordbod voor Bakayoko, Anderlecht verliest sterkhouder'

Het seizoen 2023-2024 draait inmiddels op volle toeren en ook de winterse transferperiode komt steeds dichter. Heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn dan ook begonnen met het ontrollen van hun transferplannen voor januari. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in het Transferuurtje.

LEES OOK: Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht gaan ze dit seizoen voor de prijzen, maar komende zomer moeten ze het vertrek van enkele sterkhouders vrezen. Zo zou alvast Zeno Debast zijn zinnen gezet hebben op een transfer. De 20-jarige Rode Duivel vindt het moment gekomen om een stap hogerop te zetten en werd alvast genoemd bij Eintracht Frankfurt.

Hoe dan ook gaat Paars-Wit in januari al op zoek naar een extra verdediger en daarvoor lijken vijf pistes op tafel te liggen. Het lijkt een moeilijke zaak te worden om Jannik Vestergaard weg te plukken bij Leicester City en ook het dossier van Liam Scales (Celtic) lijkt lastig te worden. Andere namen die vallen zijn die van Nicolas Bürgy (Viborg)Mihajlo Ilic (Partizan) en Nathaniel Adjei (Hammarby).

Buitenland

Johan Bakayoko is dit seizoen niet af te stoppen bij PSV en dat zorgt ervoor dat de interesse in de flankaanvaller alsmaar toeneemt. Brentford probeerde eind augstus al om hem binnen te halen en zou nu een nieuw bod plannen voor de 20-jarige, waarmee ze hun transferrecord zouden breken. Ook Liverpool en Tottenham zouden echter op de Rode Duivel azen.

Bayern München zou nu al op het punt staan om zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen te strikken. De Duitse kampioen zou immers dicht bij de komst van Bryan Zaragoza staan. De 22-jarige flankaanvaller zou voor een slordige 15 miljoen euro weggeplukt worden bij Granada, maar wel het seizoen nog uitdoen in Spanje.

Manchester City toonde zich de laatste weken defensief kwetsbaar en dus is versterking achterin misschien wel nog aangewezen. De Engelse kampioen zou alvast de strijd met Manchester United en Newcastle willen aangaan voor Ousmane Diomande, een 20-jarige parel van Sporting CP. De Ivoriaan zou wel een dure vogel worden, want zijn afkoopsom zou maar liefst 80 miljoen euro bedragen.

Is Debast al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

1
1
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

272
272
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

68
68
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

50
50
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

476
476
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

562
562
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

119
119
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

234
234
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

116
116
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

463
463
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

182
182
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

131
131
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

742
742
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

343
343
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

657
657
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

598
598
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

819
819
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

213
213
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

163
163
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

764
764
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

361
361
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

245
245
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

182
182
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

178
178

Meer sportnieuws