Geen nieuwe stunt voor Red Flames, Nederland viert

door
Geen nieuwe stunt voor Red Flames, Nederland viert

De Red Flames hebben niet voor een nieuwe stunt kunnen zorgen in de Nations League. Op de slotspeeldag konden ze nog groepswinnaar worden, maar dat zat er eigenlijk nooit in. Ze kregen uiteindelijk een 4-0 om de oren van Nederland, dat na een zinderende ontknoping alsnog de groepswinst pakte.

Van meet af aan nam Oranje het heft in handen, want ook zij wilden natuurlijk de groepswinst en bijhorend ticket voor de Final Four pakken. De Flames verdronken bijna in de aanhoudende aanvalsgolven, maar desondanks leidden die lange tijd niet tot doelpogingen die Euvrard écht in de problemen konden brengen.

LEES OOK: Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Red Flames kraken alsnog

Tien minuten voor tijd kraakte België echter toch onder de druk. Knullig balverlies van De Caigny werd genadeloos afgestraft door Beerensteyn, die Oranje op een verdiende voorsprong zette. Maar ondanks die voorsprong leek de groepswinst op dat moment ver weg voor de Nederlanders.

Engeland stond halfweg immers al 0-4 voor bij Schotland en dus moest Oranje nog scoren om aan een beter doelsaldo te raken. Dat hadden ze ook begrepen en dus bleven de Red Flames ook na rust weggedrukt worden. Ze kwamen er iets meer uit, maar slikten na een kleine tien minuten toch de 2-0 van weer Beerensteyn.

Oranje juicht na zinderende ontknoping

Intussen was Engeland wel al op 0-5 gekomen en dus had Oranje nog een doelpunt nodig. In minuut 91 viel dat ook via Egurrola, maar meteen daarna scoorden de Engelsen opnieuw. De groepswinst leek dus vervlogen, maar in de 97ste minuut kopte Egurrola in de rebound nog haar tweede binnen. Het uitverkochte stadion in Tilburg ontplofte.

Daarmee weet Oranje alsnog Engeland af te houden en mag het als groepswinnaar naar de Final Four van de Nations League. De Red Flames sluiten de groepsfase als derde af en grijpen dus naast de kans op een Olympisch ticket.

Zat er meer in voor de Red Flames?

Meest recent

Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

28
28
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

14
14
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

478
478
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

57
57
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

153
153
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

186
186
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

88
88
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

138
138
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

53
53
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

61
61
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

373
373
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

68
68
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

35
35
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

242
242
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

150
150
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

131
131
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

397
397
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

548
548
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

45
45
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

348
348
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

117
117
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1164
1164
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

66
66
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

124
124
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

204
204

Meer sportnieuws