Geen nieuwe stunt voor Red Flames, Nederland viert

door
Geen nieuwe stunt voor Red Flames, Nederland viert

De Red Flames hebben niet voor een nieuwe stunt kunnen zorgen in de Nations League. Op de slotspeeldag konden ze nog groepswinnaar worden, maar dat zat er eigenlijk nooit in. Ze kregen uiteindelijk een 4-0 om de oren van Nederland, dat na een zinderende ontknoping alsnog de groepswinst pakte.

Van meet af aan nam Oranje het heft in handen, want ook zij wilden natuurlijk de groepswinst en bijhorend ticket voor de Final Four pakken. De Flames verdronken bijna in de aanhoudende aanvalsgolven, maar desondanks leidden die lange tijd niet tot doelpogingen die Euvrard écht in de problemen konden brengen.

LEES OOK: Wullaert na historische mijlpaal: "Had ik nooit verwacht"

Red Flames kraken alsnog

Tien minuten voor tijd kraakte België echter toch onder de druk. Knullig balverlies van De Caigny werd genadeloos afgestraft door Beerensteyn, die Oranje op een verdiende voorsprong zette. Maar ondanks die voorsprong leek de groepswinst op dat moment ver weg voor de Nederlanders.

Engeland stond halfweg immers al 0-4 voor bij Schotland en dus moest Oranje nog scoren om aan een beter doelsaldo te raken. Dat hadden ze ook begrepen en dus bleven de Red Flames ook na rust weggedrukt worden. Ze kwamen er iets meer uit, maar slikten na een kleine tien minuten toch de 2-0 van weer Beerensteyn.

Oranje juicht na zinderende ontknoping

Intussen was Engeland wel al op 0-5 gekomen en dus had Oranje nog een doelpunt nodig. In minuut 91 viel dat ook via Egurrola, maar meteen daarna scoorden de Engelsen opnieuw. De groepswinst leek dus vervlogen, maar in de 97ste minuut kopte Egurrola in de rebound nog haar tweede binnen. Het uitverkochte stadion in Tilburg ontplofte.

Daarmee weet Oranje alsnog Engeland af te houden en mag het als groepswinnaar naar de Final Four van de Nations League. De Red Flames sluiten de groepsfase als derde af en grijpen dus naast de kans op een Olympisch ticket.

Zat er meer in voor de Red Flames?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

32
32
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

5
5
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

70
70
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

95
95
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

45
45
Van der Elst verbluft door prestatie RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

126
126
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

137
137
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

258
258
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

136
136
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

47
47
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

113
113
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

38
38
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

177
177
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

207
207
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

252
252
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

83
83
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

87
87
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

551
551
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

62
62
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

207
207
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

285
285
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

610
610
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

403
403

Meer sportnieuws