Blind verklaart waarom hij Antwerp twee keer weigerde

door
Blind verklaart waarom hij Antwerp twee keer weigerde

Royal Antwerp FC had bijna een jaar geleden concrete interesse in Daley Blind. De linksvoetige verdediger moest weg bij Ajax en tekende toen verrassend genoeg bij Bayern München. Dat was een vreemde transfer. Hij trok enkele maanden later naar Girona.

Blind gaf bij Eleven meer uitleg over het afketsen van de transfer naar Antwerp. Hij weigerde hen in januari én in de zomer. Pech voor Mark van Bommel en Marc Overmars.

LEES OOK: Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Contact gehad met Antwerp

"Ik heb zeker wel contact gehad met Van Bommel en Overmars, maar dat was eigenlijk ook al van een periode daarvoor”, zegt Blind. Toch koos hij voor Duitsland en Spanje.

"Ik heb eigenlijk altijd wel heel veel vertrouwen gevoeld van Van Bommel en ook van Overmars uiteraard, maar die kende ik al langer. Dat deed me ontzettend goed. Ik heb écht lang getwijfeld om ook die stap eventueel te maken, ook al voor Bayern München" 

Gekozen voor Duitsland en Spanje

"Maar uiteindelijk kies ik toch voor een andere fase van het leven, met name de keuze voor het Spaanse voetbal. Daar was eigenlijk de keuze meer op gebaseerd. Maar ik had een heel goed gevoel bij Van Bommel en Overmars", verklaarde hij.

Bij Bayern kon Blind zich niet doorzetten. Hij deed dat wel bij Girona en daar is hij een basispion. De Spaanse club is dé revelatie in La Liga en strijdt zelfs mee voor de landstitel.

Maakte hij een goede keuze?

Meest recent

Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

1
1
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

17
17
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

20
20
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

24
24
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

166
166
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

103
103
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

134
134
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

93
93
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

62
62
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

93
93
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

37
37
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

171
171
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

219
219
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

240
240
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

73
73
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

455
455
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

422
422
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

87
87
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

68
68
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

116
116
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

73
73
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

195
195
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

589
589
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

125
125

Meer sportnieuws