Wullaert over toptransfer: "In januari praten we"

151
Wullaert over toptransfer:

Tessa Wullaert is een van de beste speelsters in het voetbal. Zij is dé ster van het Belgische voetbal en heel België hoopt dat zij de Red Flames mee voorbij Nederland kan loodsen. Wullaert speelt momenteel in Nederland, waar ze een uitblinkster is bij Fortuna Sittard.

Wullaert is ook in Nederland een genot om aan het werk zien. De aanvalster speelt er niet bij de beste ploeg van het land. Fortuna Sittard staat de derde. Met 10 goals doet ze het weer enorm goed. Ze voelt zich er ook zeer goed.

Geen verre bestemming meer

"Ik hoef helemaal niet weg bij Fortuna Sittard. Ik zit hier op mijn plek”, zegt de ex-speelster van Manchester City en VfL Wolfsburg. “Het liefst voetbal ik niet meer zo ver van huis. Mijn privéleven is voor mij net zo belangrijk als het voetbal. Ik wil mijn familie en vrienden kunnen blijven bezoeken. Dan presteer ik het best."

Wullaert, die 77 keer scoorde in 125 interlands, is 30 jaar en einde contract. Spaanse topclubs polsten al naar haar voor komend seizoen, maar daar ziet ze voorlopig geen graten in. Het liefst blijft ze in Sittard. Ook Belgische topclubs kunnen haar mits een goed voorstel overtuigen. 

Blijven in Sittard?

"De Nederlandse competitie is van een hoger niveau dan de Belgische. Topclubs in België kunnen waarschijnlijk nog wel aardig meedoen in Holland. Maar de rest niet, verwacht ik. Over de breedte is de Nederlandse competitie sterker. Mijn contract loopt aan het eind van het seizoen af. In januari gaan we praten. Zolang de ambitie van de club blijft om in de top van Nederland te spelen, zit ik hier op mijn plek”, vertelt ze nog op de kanalen van de vrouwen Eredivisie.

Zal Wullaert bij Sittard blijven?

Meest recent

Thorup maakt heldere keuze; vier wissels bij Standard

Zondag staan in de Jupiler Pro League heel wat fraai duels op het programma. Het is de klassieker ...

0
0
Uren voor El Clasico: Real meldt forse afknapper Courtois

In voetbalminnend Spanje en ver daarbuiten zijn de ogen zondagavond op Camp Nou gericht. Daar nemen ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'JPL-toptransfer Ementa, comeback Noa Lang'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

75
75
Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Robin Mirisola heeft de ban gebroken bij OHL. De huurling van KRC Genk scoorde tegen Lommel zijn ...

47
47
Compper bijt van zich af na ontslaggeruchten Antwerp

Royal Antwerp FC verloor vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League, maar zaterdag won The ...

61
61
Daan Heymans slaat hard terug op kritiek KRC Genk

Daan Heymans moest onder Jess Thorup lang genoegen nemen met een reserverol, maar de middenvelder ...

59
59
Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Mike Penders staat in doel bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. De Rode Duivel kende ...

166
166
Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

140
140
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

144
144
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

30
30
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

120
120
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

62
62
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

384
384
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

159
159
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

575
575
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

97
97
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

62
62
Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

296
296
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

656
656
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

191
191
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

262
262
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

72
72
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

136
136
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

514
514
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

402
402

Meer sportnieuws