Wullaert over toptransfer: "In januari praten we"

151
Wullaert over toptransfer:

Tessa Wullaert is een van de beste speelsters in het voetbal. Zij is dé ster van het Belgische voetbal en heel België hoopt dat zij de Red Flames mee voorbij Nederland kan loodsen. Wullaert speelt momenteel in Nederland, waar ze een uitblinkster is bij Fortuna Sittard.

Wullaert is ook in Nederland een genot om aan het werk zien. De aanvalster speelt er niet bij de beste ploeg van het land. Fortuna Sittard staat de derde. Met 10 goals doet ze het weer enorm goed. Ze voelt zich er ook zeer goed.

Geen verre bestemming meer

"Ik hoef helemaal niet weg bij Fortuna Sittard. Ik zit hier op mijn plek”, zegt de ex-speelster van Manchester City en VfL Wolfsburg. “Het liefst voetbal ik niet meer zo ver van huis. Mijn privéleven is voor mij net zo belangrijk als het voetbal. Ik wil mijn familie en vrienden kunnen blijven bezoeken. Dan presteer ik het best."

Wullaert, die 77 keer scoorde in 125 interlands, is 30 jaar en einde contract. Spaanse topclubs polsten al naar haar voor komend seizoen, maar daar ziet ze voorlopig geen graten in. Het liefst blijft ze in Sittard. Ook Belgische topclubs kunnen haar mits een goed voorstel overtuigen. 

Blijven in Sittard?

"De Nederlandse competitie is van een hoger niveau dan de Belgische. Topclubs in België kunnen waarschijnlijk nog wel aardig meedoen in Holland. Maar de rest niet, verwacht ik. Over de breedte is de Nederlandse competitie sterker. Mijn contract loopt aan het eind van het seizoen af. In januari gaan we praten. Zolang de ambitie van de club blijft om in de top van Nederland te spelen, zit ik hier op mijn plek”, vertelt ze nog op de kanalen van de vrouwen Eredivisie.

Zal Wullaert bij Sittard blijven?

Meest recent

Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

0
0
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

49
49
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

92
92
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

25
25
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

157
157
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

65
65
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

21
21
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

19
19
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

25
25
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

87
87
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

72
72
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

51
51
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

24
24
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

23
23
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

30
30
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

118
118
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

40
40
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

238
238
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

210
210
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

78
78
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

69
69
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

246
246

Meer sportnieuws