'Anderlecht zoekt verdediger: 5 toptargets bekend'

door
'Anderlecht zoekt verdediger: 5 toptargets bekend'

Nadat hij afgelopen zomer al een karrenvracht nieuwkomers in huis haalde gaat Jesper Fredberg nu ook een drukke wintermercato tegemoet. Dit keer moet Anderlecht vooral heel wat overtollige ballast zien te dumpen. Al blijft vers bloed nog steeds welkom.

Daarbij ligt de focus onder meer op jonge talenten zoals nieuwe spits Keisuke Goto. Zo verkennen de Brusselaars tevens de markt op zoek naar een jongere reservedoelman. Al staat een back-up voor Zeno Debast en Jan Vertonghen toch nog altijd met stip bovenaan de verlanglijst.

LEES OOK: Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Vertonghen & Debast

Tenslotte blijft de spoeling in het hart van de defensie voorlopig bijzonder dun. Een extra centrale verdediger is daarom dé prioriteit in januari. Eigenlijk was dat afgelopen zomer ook reeds het geval, alleen slaagde Paars-Wit er toen nog niet in om die openstaande vacature te vullen.

Anderlecht zoekt dan ook iemand die vrede neemt met een rol als invaller, maar wel over de kwaliteiten beschikt om meteen in te springen wanneer nodig. Een doublure die kan doorgroeien tot een vaste waarde eens Debast vertrekt en/of Vertonghen zijn schoenen aan de haak hangt.

Ervaren drietal

Een van de opties was Jannik Vestergaard, een piste die volgens Het Laatste Nieuws doodgebloed lijkt. Daarnaast werd RSCA gelinkt aan Nicolas Bürgy, vandaag aan de slag bij Fredberg zijn ex-ploeg Viborg. Of hij nog steeds op de radar staat in het Lotto Park is echter niet bekend.

Liam Scales, sinds kort in de geruchtenmolen, wordt momenteel alleszins wél nog intensief gevolgd. Nog volgens de krant belooft het evenwel geen sinecure te worden om de 25-jarige linkspoot, die beter lijkt te beantwoorden aan het gezochte profiel, straks al los te weken bij Celtic.

Ruwe diamanten

Of trekt Fredberg toch resoluut de kaart van de jeugd, en haalt hij een ruwe diamant zoals Mihajlo Ilic of Nathaniel Adjei in huis? Zij zouden dan kunnen rijpen in de schaduw van Vertonghen en Debast. Afwachten of een van hen na nieuwjaar zijn intrede maakt in onze competitie.

Wie is volgens u de beste optie voor RSCA?

Meest recent

Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

5
5
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

21
21
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

153
153
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

86
86
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

163
163
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

58
58
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

216
216
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

17
17
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

376
376
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

165
165
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

56
56
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

483
483
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

103
103
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

104
104
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

58
58
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

224
224
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

137
137
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

109
109
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

173
173
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

81
81
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

188
188

Meer sportnieuws