Antwerp krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

482 stemmen
Antwerp krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Beter doen dan de dubbel wordt moeilijk, maar in de Croky Cup hoopt Antwerp het ook dit seizoen weer ver te schoppen. In de achtste finale wacht met Charleroi wel al een lastige klip. Gelukkig kreeg Mark van Bommel alvast goed nieuws uit de ziekenboeg.

Behalve het trio Anthony Valencia, Björn Engels en Jacob Ondrejka, die al een tijdje in de lappenmand liggen, kan hij namelijk op een nagenoeg volledig fitte kern rekenen. Dat wist de Nederlandse coach zopas te vertellen tijdens zijn obligatoir onderonsje met de pers.

LEES OOK: Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Twijfels om Bataille

Bijna dus, want Jelle Bataille is nog twijfelachtig. De rechtsback moest zaterdag tegen OH Leuven de strijd halfweg staken met een enkelblessure die mogelijk niet tijdig opgelapt geraakt. Omwille van het drukke programma zal Van Bommel allicht geen risico's nemen.

Toch een opdoffer, want van alle veldspelers hebben momenteel enkel Arthur Vermeeren, Michel-Ange Balikwisha en Toby Alderweireld reeds meer kilometers op de teller. Al kwam Bataille in de vorige ronde van de beker tegen Lierse Kempenzonen evenmin in actie.

De Laet of Corbanie?

Om hem te vervangen kan Van Bommel bovendien terug een beroep doen op Ritchie De Laet, die tegen OHL en Shakhtar Donetsk ontbrak om hopelijk eindeijk volledig te herstellen van aanslepende knieklachten. Of gunt hij Kobe Corbanie opnieuw een basisplaats?

Wie zal volgens u woensdag starten als rechtsback?

Meest recent

Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

9
9
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

150
150
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

59
59
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

37
37
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

186
186
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

36
36
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

63
63
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

118
118
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

123
123
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

110
110
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

362
362
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

351
351
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

117
117
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

168
168
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

110
110
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

545
545
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

223
223
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

56
56
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

177
177
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

79
79
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

85
85
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

216
216
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

97
97
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

229
229

Meer sportnieuws