'Bakayoko rammelt transferrecord kapot in PL'

door
'Bakayoko rammelt transferrecord kapot in PL'

PSV is aan een uitzonderlijk seizoen bezig in de Eredivisie. De Eindhovenaren pakten 42 op 42 met een zege op het veld van Feyenoord en lijken niet af te stoppen op weg naar de titel. Johan Bakayoko (20) draagt zijn steentje bij.

De Belgische winger rijgt de uitstekende prestaties aaneen dit seizoen en was ook in De Kuip opnieuw goed voor een assist. Over alle competities heen zit hij dit seizoen al aan 4 goals en 13 assists. Fraaie statistieken, die ook in de Premier League opgemerkt worden,

Zo zou Brentford volgens Sean Walsh van 90 Minutes opnieuw interesse tonen voor onze landgenoot. Meer nog: The Bees zouden zelfs bereid zijn om hun clubrecord te breken om Bakayoko naar Engeland te halen.

LEES OOK: El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Duurder dan Nathan Collins

De duurste transfer tot op heden van Brentford is Nathan Collins. De centrale verdediger werd in juli 2023 voor 26,85 miljoen euro weggeplukt bij Wolverhampton.

De concurrentie is stevig voor Brentford

Brentford zal het echter niet cadeau krijgen. Volgens Walsh zijn namelijk ook Tottenham en Liverpool geïnteresseerd in de diensten van Bakayoko, die nog een contract heeft tot midden 2026 in Eindhoven. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 25 miljoen euro kosten, al is het niet ondenkbaar dat er meer geld op tafel zal moeten komen. Dat lijkt Brentford ook te beseffen.

In het verleden werden ook al PSG en Napoli aan Bakayoko gelinkt. Of hoe de clubs in de rij staan voor onze jonge landgenoot, die het seizoen lijkt te gaan willen uitdoen bij PSV en wil schitteren op het EK in Duitsland.

Waar zal Bakayoko terechtkomen?

Meest recent

Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

19
19
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

23
23
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

68
68
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

80
80
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

273
273
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

156
156
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

95
95
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

70
70
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

295
295
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

250
250
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

234
234
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

355
355
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

89
89
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

186
186
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1087
1087
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

91
91
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

129
129
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

412
412
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

164
164
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

535
535
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

52
52
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

209
209
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

180
180
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

257
257

Meer sportnieuws