'Bakayoko rammelt transferrecord kapot in PL'

1278 stemmen
'Bakayoko rammelt transferrecord kapot in PL'

PSV is aan een uitzonderlijk seizoen bezig in de Eredivisie. De Eindhovenaren pakten 42 op 42 met een zege op het veld van Feyenoord en lijken niet af te stoppen op weg naar de titel. Johan Bakayoko (20) draagt zijn steentje bij.

De Belgische winger rijgt de uitstekende prestaties aaneen dit seizoen en was ook in De Kuip opnieuw goed voor een assist. Over alle competities heen zit hij dit seizoen al aan 4 goals en 13 assists. Fraaie statistieken, die ook in de Premier League opgemerkt worden,

Zo zou Brentford volgens Sean Walsh van 90 Minutes opnieuw interesse tonen voor onze landgenoot. Meer nog: The Bees zouden zelfs bereid zijn om hun clubrecord te breken om Bakayoko naar Engeland te halen.

LEES OOK: Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

Duurder dan Nathan Collins

De duurste transfer tot op heden van Brentford is Nathan Collins. De centrale verdediger werd in juli 2023 voor 26,85 miljoen euro weggeplukt bij Wolverhampton.

De concurrentie is stevig voor Brentford

Brentford zal het echter niet cadeau krijgen. Volgens Walsh zijn namelijk ook Tottenham en Liverpool geïnteresseerd in de diensten van Bakayoko, die nog een contract heeft tot midden 2026 in Eindhoven. Volgens Transfermarkt moet hij momenteel 25 miljoen euro kosten, al is het niet ondenkbaar dat er meer geld op tafel zal moeten komen. Dat lijkt Brentford ook te beseffen.

In het verleden werden ook al PSG en Napoli aan Bakayoko gelinkt. Of hoe de clubs in de rij staan voor onze jonge landgenoot, die het seizoen lijkt te gaan willen uitdoen bij PSV en wil schitteren op het EK in Duitsland.

Waar zal Bakayoko terechtkomen?

Meest recent

'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

6
6
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

80
80
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

513
513
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

158
158
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

70
70
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

369
369
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

76
76
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

28
28
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

199
199
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

227
227
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

206
206
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

526
526
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

156
156
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

184
184
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

190
190
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

257
257
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

352
352
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

197
197
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

470
470
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

194
194
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

130
130
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

600
600
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

265
265
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

109
109
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

81
81

Meer sportnieuws