'Man City trekt geldbuidel open voor parel van 80 miljoen'

door
'Man City trekt geldbuidel open voor parel van 80 miljoen'

Manchester City verspeelde het afgelopen weekend twee duren punten tegen Tottenham Hotspur. Het werd 3-3 in het Etihad Stadium na een spektakelstuk. Het sein voor Pep Guardiola en co om op zoek te gaan naar verdedigende versterking.

City leek in de slotfase de wedstrijd naar zich toe te trekken, maar dat was buiten Dejan Kulusevski gerekend. De Zweed kopt de gelijkmaker nog tegen de netten en schonk de Spurs zo een punt. Guardiola en zijn manschappen bleven gefrustreerd achter.

Die frustratie willen ze in Manchester snel van zich afschudden met een nieuwe aanwinst. Volgens TEAMtalk is City namelijk geïnteresseerd in de diensten van Ousmane Diomande. Dat is een 20-jarige Ivoriaanse verdediger die momenteel uitkomt voor het Portugese Sporting CP.

LEES OOK: Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Afkoopclausule van 80 miljoen

Volgens de genoemde bron zal City wel diep in de buidel moeten tasten voor Diomande. De afkoopclausule in het contract van de verdediger zou maar liefst 80 miljoen euro bedragen. City zou echter een deal willen afsluiten voor een lager bedrag.

Hoe dan ook lijkt Sporting bij een transfer te mogen uitkijken naar een fraaie winstmarge. Het betaalde in januari 2023 immers amper 7,5 miljoen euro om Diomande over te nemen van het Deense FC Midtjylland.

City krijgt zware concurrentie

De concurrentie voor City zou niet van de poes zijn. Ook Newcastle en Manchester United zouden interesse tonen voor de jongeling, die nog een contract heeft tot midden 2027 in de Portugese hoofdstad. Sporting wil die overeenkomst naar verluidt verlengen.

Waar zal Diomande terechtkomen?

Meest recent

Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

25
25
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

290
290
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

51
51
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

178
178
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

231
231
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

425
425
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

661
661
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

568
568
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

290
290
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

140
140
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

256
256
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

478
478
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

42
42
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

303
303
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

167
167
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

239
239
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

344
344
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

689
689
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

207
207
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

369
369
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2267
2267
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

264
264
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

354
354
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

676
676
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

193
193

Meer sportnieuws