'Man City trekt geldbuidel open voor parel van 80 miljoen'

door
'Man City trekt geldbuidel open voor parel van 80 miljoen'

Manchester City verspeelde het afgelopen weekend twee duren punten tegen Tottenham Hotspur. Het werd 3-3 in het Etihad Stadium na een spektakelstuk. Het sein voor Pep Guardiola en co om op zoek te gaan naar verdedigende versterking.

City leek in de slotfase de wedstrijd naar zich toe te trekken, maar dat was buiten Dejan Kulusevski gerekend. De Zweed kopt de gelijkmaker nog tegen de netten en schonk de Spurs zo een punt. Guardiola en zijn manschappen bleven gefrustreerd achter.

Die frustratie willen ze in Manchester snel van zich afschudden met een nieuwe aanwinst. Volgens TEAMtalk is City namelijk geïnteresseerd in de diensten van Ousmane Diomande. Dat is een 20-jarige Ivoriaanse verdediger die momenteel uitkomt voor het Portugese Sporting CP.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

Afkoopclausule van 80 miljoen

Volgens de genoemde bron zal City wel diep in de buidel moeten tasten voor Diomande. De afkoopclausule in het contract van de verdediger zou maar liefst 80 miljoen euro bedragen. City zou echter een deal willen afsluiten voor een lager bedrag.

Hoe dan ook lijkt Sporting bij een transfer te mogen uitkijken naar een fraaie winstmarge. Het betaalde in januari 2023 immers amper 7,5 miljoen euro om Diomande over te nemen van het Deense FC Midtjylland.

City krijgt zware concurrentie

De concurrentie voor City zou niet van de poes zijn. Ook Newcastle en Manchester United zouden interesse tonen voor de jongeling, die nog een contract heeft tot midden 2027 in de Portugese hoofdstad. Sporting wil die overeenkomst naar verluidt verlengen.

Waar zal Diomande terechtkomen?

Meest recent

De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

4
4
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

42
42
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

48
48
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

131
131
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

64
64
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

376
376
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

156
156
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

56
56
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

347
347
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

177
177
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

478
478
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

356
356
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

279
279
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

112
112
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

796
796
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

180
180
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

125
125
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

127
127
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

61
61
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

621
621
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

185
185
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

162
162
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

689
689
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

124
124
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

90
90

Meer sportnieuws