'Man City trekt geldbuidel open voor parel van 80 miljoen'

182 stemmen
'Man City trekt geldbuidel open voor parel van 80 miljoen'

Manchester City verspeelde het afgelopen weekend twee duren punten tegen Tottenham Hotspur. Het werd 3-3 in het Etihad Stadium na een spektakelstuk. Het sein voor Pep Guardiola en co om op zoek te gaan naar verdedigende versterking.

City leek in de slotfase de wedstrijd naar zich toe te trekken, maar dat was buiten Dejan Kulusevski gerekend. De Zweed kopt de gelijkmaker nog tegen de netten en schonk de Spurs zo een punt. Guardiola en zijn manschappen bleven gefrustreerd achter.

Die frustratie willen ze in Manchester snel van zich afschudden met een nieuwe aanwinst. Volgens TEAMtalk is City namelijk geïnteresseerd in de diensten van Ousmane Diomande. Dat is een 20-jarige Ivoriaanse verdediger die momenteel uitkomt voor het Portugese Sporting CP.

LEES OOK: Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Afkoopclausule van 80 miljoen

Volgens de genoemde bron zal City wel diep in de buidel moeten tasten voor Diomande. De afkoopclausule in het contract van de verdediger zou maar liefst 80 miljoen euro bedragen. City zou echter een deal willen afsluiten voor een lager bedrag.

Hoe dan ook lijkt Sporting bij een transfer te mogen uitkijken naar een fraaie winstmarge. Het betaalde in januari 2023 immers amper 7,5 miljoen euro om Diomande over te nemen van het Deense FC Midtjylland.

City krijgt zware concurrentie

De concurrentie voor City zou niet van de poes zijn. Ook Newcastle en Manchester United zouden interesse tonen voor de jongeling, die nog een contract heeft tot midden 2027 in de Portugese hoofdstad. Sporting wil die overeenkomst naar verluidt verlengen.

Waar zal Diomande terechtkomen?

Meest recent

Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

13
13
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

43
43
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

111
111
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

156
156
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

159
159
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

439
439
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

33
33
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

229
229
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

199
199
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

300
300
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

186
186
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

137
137
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

197
197
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

147
147
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

59
59
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

577
577
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

94
94
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

268
268
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

104
104
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

217
217
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

488
488
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

389
389
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

71
71

Meer sportnieuws