'AA Gent & Club Brugge cashen op goudhaantjes in januari'

door
'AA Gent & Club Brugge cashen op goudhaantjes in januari'

Afgelopen zomer slaagde AA Gent er tot zowat ieders verbazing in om Gift Orban aan boord te houden, terwijl Club Brugge pal stond toen Chelsea aanklopte voor Antonio Nusa. Schitteren zij ook na nieuwjaar nog op de Belgische velden?

Al is dat relatief, want om uiteenlopende redenen slaagden Nusa en Orban er de voorbije maanden niet echt in om hun stempel te drukken. Zo is de 18-jarige Noor nog maar pas hersteld van een aanslepende rugblessure die hem een hele poos parten speelde.

LEES OOK: De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

Orban richting exit

Deels door fysieke perikelen moet Orban in de pikorde voorin bij de Buffalo's dan weer Hugo Cuypers en Tarik Tissoudali voor zich dulden. Uit ongenoegen met zijn statuut als bankzitter ging het woelwater al meermaals in de clinch met Hein Vanhaezebrouck.

Om verdere problemen te vermijden zouden de Gentenaren dan ook kunnen overwegen om Orban, die alsmaar meer een blok aan Vanhaezebrouck zijn been dreigt te worden, in januari alsnog van de hand te doen. Te meer nu Laurent Depoitre stilaan weer fit is.

Duo van 30 miljoen

In dat geval zal men in de KAA Gent Arena allicht wel genoegen moeten nemen met een pak minder dan de vooropgestelde 30 miljoen. Een bedrag dat Chelsea afgelopen zomer al veil had om Nusa los te weken uit Jan Breydel, waar hij dan nog even mocht blijven.

Uiteindelijk stelde Bart Verhaeghe zijn veto, maar wie weet bezwijkt Club dit keer wél voor zulk een constructie. Volgens het Noorse medium NTB is de kans alvast groot dat de twee ex-spelers van Stabaek tijdens de wintermercato al andere oorden opzoeken.

Cashen op Nusa

Vooral in het geval van Nusa mag diens voormalige werkgever, die bij beiden recht heeft op een doorverkooppercentage, op een aardige zakcent rekenen. Al zou er voorlopig wel vrij weinig bewegen rond het gegeerde toptalent, die zelf eerst wil doorbreken in Brugge.

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

1
1
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

25
25
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

6
6
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

76
76
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

408
408
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

102
102
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

245
245
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

48
48
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

402
402
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

114
114
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

50
50
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

353
353
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

107
107
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

240
240
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

277
277
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

751
751
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

94
94
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

202
202
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

486
486
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

60
60
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

311
311
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

328
328
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

134
134
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

672
672
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

55
55

Meer sportnieuws