'AA Gent & Club Brugge cashen op goudhaantjes in januari'

708
'AA Gent & Club Brugge cashen op goudhaantjes in januari'

Afgelopen zomer slaagde AA Gent er tot zowat ieders verbazing in om Gift Orban aan boord te houden, terwijl Club Brugge pal stond toen Chelsea aanklopte voor Antonio Nusa. Schitteren zij ook na nieuwjaar nog op de Belgische velden?

Al is dat relatief, want om uiteenlopende redenen slaagden Nusa en Orban er de voorbije maanden niet echt in om hun stempel te drukken. Zo is de 18-jarige Noor nog maar pas hersteld van een aanslepende rugblessure die hem een hele poos parten speelde.

LEES OOK: Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

Orban richting exit

Deels door fysieke perikelen moet Orban in de pikorde voorin bij de Buffalo's dan weer Hugo Cuypers en Tarik Tissoudali voor zich dulden. Uit ongenoegen met zijn statuut als bankzitter ging het woelwater al meermaals in de clinch met Hein Vanhaezebrouck.

Om verdere problemen te vermijden zouden de Gentenaren dan ook kunnen overwegen om Orban, die alsmaar meer een blok aan Vanhaezebrouck zijn been dreigt te worden, in januari alsnog van de hand te doen. Te meer nu Laurent Depoitre stilaan weer fit is.

Duo van 30 miljoen

In dat geval zal men in de KAA Gent Arena allicht wel genoegen moeten nemen met een pak minder dan de vooropgestelde 30 miljoen. Een bedrag dat Chelsea afgelopen zomer al veil had om Nusa los te weken uit Jan Breydel, waar hij dan nog even mocht blijven.

Uiteindelijk stelde Bart Verhaeghe zijn veto, maar wie weet bezwijkt Club dit keer wél voor zulk een constructie. Volgens het Noorse medium NTB is de kans alvast groot dat de twee ex-spelers van Stabaek tijdens de wintermercato al andere oorden opzoeken.

Cashen op Nusa

Vooral in het geval van Nusa mag diens voormalige werkgever, die bij beiden recht heeft op een doorverkooppercentage, op een aardige zakcent rekenen. Al zou er voorlopig wel vrij weinig bewegen rond het gegeerde toptalent, die zelf eerst wil doorbreken in Brugge.

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

0
0
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

9
9
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

123
123
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

113
113
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

186
186
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

153
153
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

196
196
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

332
332
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

151
151
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

170
170
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

149
149
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

127
127
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

73
73
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

202
202
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

60
60
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

118
118
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116

Meer sportnieuws