Club Brugge ontsnapt: verdiende Vetlesen een rode kaart?

door
Club Brugge ontsnapt: verdiende Vetlesen een rode kaart?

Dankzij een vlugge treffer van Igor Thiago had Club Brugge haar schaapjes al snel op het droge tegen Standard. Toch had Blauw-Zwart een veel lastigere avond kunnen beleven mocht Hugo Vetlesen vroegtijdig richting de kleedkamer zijn gestuurd.

Om een Luikse tegenaanval af te breken haalde de middenvelder na een halfuur Lucas Noubi onderuit. Een charge die hem louter een gele kaart opleverde, al had Jasper Vergoote volgens het panel van Extra Time gerust ook voor een andere kleur kunnen kiezen.

LEES OOK: Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

Vetlesen speelt met vuur

"Een stevige overtreding die op het randje was om rood te krijgen", oppert Filip Joos. "Van mij mag dat gerust een ander karton zijn. Hier is nul intentie om de bal te spelen", treedt Wesley Sonck, die de vergelijking maakt met Mehdi Carcela destijds, hem daarin bij.

Een paar minuten later ontsnapte Vetlesen alleszins al aan een tweede gele kaart toen hij Steven Alzate de weg versperde. "Hier had je het als ref meteen kunnen goedmaken", aldus Joos. Ook volgens Gert Verheyen speelde de Noor alvast met vuur in de eerste helft.

Rode kaart op zijn plaats?

Alexandre Boucaut vindt eveneens dat Vetlesen bij die fase van geluk mag spreken. "Het zou niet verkeerd geweest zijn als hij eruit werd gegooid, al is het op het randje en niet duidelijk genoeg om een tweede geel te geven", velt de ex-ref zijn oordeel bij RTBF.

Vindt u dat Vetlesen een rode kaart verdiende?

Meest recent

'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

37
37
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

58
58
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

95
95
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

86
86
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

454
454
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

114
114
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

109
109
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

501
501
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

376
376
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

121
121
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

230
230
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

705
705
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

328
328
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

218
218
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

59
59
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

35
35
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

255
255
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

90
90
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

553
553
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

201
201
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

196
196
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

429
429
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

412
412
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

318
318

Meer sportnieuws