Leegloop in Neerpede: rechterhand Kindermans vertrekt

door
Leegloop in Neerpede: rechterhand Kindermans vertrekt

Naar aanleiding van Jean Kindermans zijn vertrek kondigde Anderlecht een maand geleden aan dat er een nieuwe structuur voor de academie op poten werd gezet. In het zog van de jeugddirecteur maakt nu nog een meubelstuk zijn kastje leeg in Neerpede.

Via de officiële kanalen maakten de Brusselaars zopas namelijk bekend dat Kevin Vermeulen, die nauw samenwerkte met Kindermans, het na 17 seizoenen voor bekeken houdt als Academy Manager. "De club is Kevin dankbaar voor zijn inzet en bijdrage aan de jeugdopleiding van RSCA", klinkt het op de clubwebsite.

LEES OOK: Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

Afscheid van Vermeulen

Vermeulen leidde de scouting en rekrutering van de jeugdopleiding, alsook de educatieve en operationele cel. Zo was hij samen met Kindermans verantwoordelijk voor de uitrol van het befaamde Purple Talents-programma. Zijn takenpakket zal voortaan wellicht worden ingevuld door Peter Verbeke en Henk Mariman.

"In het kader van de nieuwe structuur van de Academy zijn er constructieve gesprekken gevoed met Kevin over de toekomstige werking. Na zorgvuldig overleg is besloten om na een lange en succesvolle samenwerking elk onze eigen weg te gaan. We wensen Kevin al het beste voor de toekomst", klinkt het verder nog.

Rechterhand van Kindermans

Via zijn eigen sociale media nam ook Vermeulen afscheid van Paars-Wit. "Met enorm veel dankbaarheid kondig ik na 17 prachtige seizoenen mijn afscheid aan bij Anderlecht. Neerpede had een immens impact op mijn dagelijks leven. Het werd een hobby, een passie, een levensstijl", schrijft hij daarin onder meer.

Daarnaast heeft Vermeulen tevens een speciaal woordje van dank over voor Kindermans, en worden ook een aantal van de talloze talenten die onder hun hoede doorbraken bij naam genoemd. "Neerpede zal voor altijd een speciaal plekje in mijn hart hebben. In You(th) We Trust!", besluit hij zijn emotioneel bericht.

Gelooft u dat het goedkomt met Neerpede?

Meest recent

Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

0
0
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

87
87
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

72
72
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

127
127
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

149
149
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

121
121
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

244
244
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

221
221
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

71
71
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

144
144
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

307
307
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

275
275
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

234
234
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

50
50
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

162
162
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

386
386
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

223
223
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

414
414
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

203
203
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

341
341
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

193
193
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

544
544
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

253
253
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

448
448

Meer sportnieuws