Leegloop in Neerpede: rechterhand Kindermans vertrekt

495 stemmen
Leegloop in Neerpede: rechterhand Kindermans vertrekt

Naar aanleiding van Jean Kindermans zijn vertrek kondigde Anderlecht een maand geleden aan dat er een nieuwe structuur voor de academie op poten werd gezet. In het zog van de jeugddirecteur maakt nu nog een meubelstuk zijn kastje leeg in Neerpede.

Via de officiële kanalen maakten de Brusselaars zopas namelijk bekend dat Kevin Vermeulen, die nauw samenwerkte met Kindermans, het na 17 seizoenen voor bekeken houdt als Academy Manager. "De club is Kevin dankbaar voor zijn inzet en bijdrage aan de jeugdopleiding van RSCA", klinkt het op de clubwebsite.

LEES OOK: SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

Afscheid van Vermeulen

Vermeulen leidde de scouting en rekrutering van de jeugdopleiding, alsook de educatieve en operationele cel. Zo was hij samen met Kindermans verantwoordelijk voor de uitrol van het befaamde Purple Talents-programma. Zijn takenpakket zal voortaan wellicht worden ingevuld door Peter Verbeke en Henk Mariman.

"In het kader van de nieuwe structuur van de Academy zijn er constructieve gesprekken gevoed met Kevin over de toekomstige werking. Na zorgvuldig overleg is besloten om na een lange en succesvolle samenwerking elk onze eigen weg te gaan. We wensen Kevin al het beste voor de toekomst", klinkt het verder nog.

Rechterhand van Kindermans

Via zijn eigen sociale media nam ook Vermeulen afscheid van Paars-Wit. "Met enorm veel dankbaarheid kondig ik na 17 prachtige seizoenen mijn afscheid aan bij Anderlecht. Neerpede had een immens impact op mijn dagelijks leven. Het werd een hobby, een passie, een levensstijl", schrijft hij daarin onder meer.

Daarnaast heeft Vermeulen tevens een speciaal woordje van dank over voor Kindermans, en worden ook een aantal van de talloze talenten die onder hun hoede doorbraken bij naam genoemd. "Neerpede zal voor altijd een speciaal plekje in mijn hart hebben. In You(th) We Trust!", besluit hij zijn emotioneel bericht.

Gelooft u dat het goedkomt met Neerpede?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

105
105
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

648
648
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

114
114
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

162
162
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

145
145
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

261
261
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

170
170
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

232
232
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

150
150
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws