Leegloop in Neerpede: rechterhand Kindermans vertrekt

door
Leegloop in Neerpede: rechterhand Kindermans vertrekt

Naar aanleiding van Jean Kindermans zijn vertrek kondigde Anderlecht een maand geleden aan dat er een nieuwe structuur voor de academie op poten werd gezet. In het zog van de jeugddirecteur maakt nu nog een meubelstuk zijn kastje leeg in Neerpede.

Via de officiële kanalen maakten de Brusselaars zopas namelijk bekend dat Kevin Vermeulen, die nauw samenwerkte met Kindermans, het na 17 seizoenen voor bekeken houdt als Academy Manager. "De club is Kevin dankbaar voor zijn inzet en bijdrage aan de jeugdopleiding van RSCA", klinkt het op de clubwebsite.

LEES OOK: KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

Afscheid van Vermeulen

Vermeulen leidde de scouting en rekrutering van de jeugdopleiding, alsook de educatieve en operationele cel. Zo was hij samen met Kindermans verantwoordelijk voor de uitrol van het befaamde Purple Talents-programma. Zijn takenpakket zal voortaan wellicht worden ingevuld door Peter Verbeke en Henk Mariman.

"In het kader van de nieuwe structuur van de Academy zijn er constructieve gesprekken gevoed met Kevin over de toekomstige werking. Na zorgvuldig overleg is besloten om na een lange en succesvolle samenwerking elk onze eigen weg te gaan. We wensen Kevin al het beste voor de toekomst", klinkt het verder nog.

Rechterhand van Kindermans

Via zijn eigen sociale media nam ook Vermeulen afscheid van Paars-Wit. "Met enorm veel dankbaarheid kondig ik na 17 prachtige seizoenen mijn afscheid aan bij Anderlecht. Neerpede had een immens impact op mijn dagelijks leven. Het werd een hobby, een passie, een levensstijl", schrijft hij daarin onder meer.

Daarnaast heeft Vermeulen tevens een speciaal woordje van dank over voor Kindermans, en worden ook een aantal van de talloze talenten die onder hun hoede doorbraken bij naam genoemd. "Neerpede zal voor altijd een speciaal plekje in mijn hart hebben. In You(th) We Trust!", besluit hij zijn emotioneel bericht.

Gelooft u dat het goedkomt met Neerpede?

Meest recent

'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

69
69
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

119
119
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

67
67
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

207
207
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

134
134
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

541
541
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

83
83
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

133
133
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

199
199
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

79
79
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

148
148
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

85
85
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

159
159
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

60
60
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

39
39
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

278
278
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

96
96
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

374
374
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

362
362
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

103
103
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

206
206
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

399
399
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

187
187
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

404
404
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

163
163

Meer sportnieuws