'Spraakmakende comeback Advocaat dankzij crowdfunding'

door
'Spraakmakende comeback Advocaat dankzij crowdfunding'

Opmerkelijk verhaal vanuit Nederland. Daar zou ex-Rode Duivels bondscoach Dick Advocaat in de running zijn voor een nieuwe klus. De ondertussen 76-jarige trainer heeft een land dusdanig overtuigd dat men er bezig is met een crowdfunding om de ervaren T1 binnen te halen.

LEES OOK: Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Meermaals 'officieel' gestopt

Advocaat heeft al vaker gezegd dat hij aan zijn laatste trainersklus bezig is. Hij was eerder bondscoach van Nederland, maar ook van onder meer de Verenigde Arabische Emiraten, Zuid-Korea, België, Rusland en Servië en recentelijk Irak. Ook was hij coach van onder meer PSV, AZ, Feyenoord en FC Utrecht.

Zijn laatste interimklusje was er één bij Keuken Kampioen Divisionist Ado Den Haag, daar was Advocaat vorig seizoen nog actief. De Hagenezen zijn na een lange periode in de Eredivisie al jaren aan het zwalpen, al staan ze nu vierde dit seizoen.

"Inzameling van multimiljonair"

Voor Advocaat zelf leek dit (opnieuw) het einde van een mooie carrière, al blijft... Curaçao aan zijn mouw trekken. De Nederlander was al even in beeld maar gaf toen aan dat er 'organisatorische problemen' waren.

In de Nederlandse podcast Kieft Jansen Egmond Gijp is het Rob Jansen zelf, de zaakwaarnemer van Advocaat, die nu toch terug een opening laat. "Die mensen zijn een inzamelingsactie gestart voor Dick", legt Jansen uit. "Een inzameling voor een multimiljonair", merkt Van Egmond op.

"Iedereen gaat boos worden op mij, maar ze zijn bezig om dat bedrag bij elkaar te krijgen, anders komt Dick niet." Zo klonk het overtuigend. Volgt er dus toch nog een vervolg aan de voetballoopbaan van onze oud-bondscoach?

Zou hij op zijn leeftijd niet beter stoppen?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

4
4
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

16
16
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

7
7
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

16
16
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

35
35
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

119
119
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

265
265
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

147
147
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

104
104
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

520
520
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

759
759
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

61
61
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

292
292
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

528
528
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

430
430
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

539
539
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

645
645
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

353
353
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

603
603
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

457
457
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

243
243
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

541
541
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

648
648

Meer sportnieuws