'Spraakmakende comeback Advocaat dankzij crowdfunding'

80 stemmen
'Spraakmakende comeback Advocaat dankzij crowdfunding'

Opmerkelijk verhaal vanuit Nederland. Daar zou ex-Rode Duivels bondscoach Dick Advocaat in de running zijn voor een nieuwe klus. De ondertussen 76-jarige trainer heeft een land dusdanig overtuigd dat men er bezig is met een crowdfunding om de ervaren T1 binnen te halen.

LEES OOK: Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Meermaals 'officieel' gestopt

Advocaat heeft al vaker gezegd dat hij aan zijn laatste trainersklus bezig is. Hij was eerder bondscoach van Nederland, maar ook van onder meer de Verenigde Arabische Emiraten, Zuid-Korea, België, Rusland en Servië en recentelijk Irak. Ook was hij coach van onder meer PSV, AZ, Feyenoord en FC Utrecht.

Zijn laatste interimklusje was er één bij Keuken Kampioen Divisionist Ado Den Haag, daar was Advocaat vorig seizoen nog actief. De Hagenezen zijn na een lange periode in de Eredivisie al jaren aan het zwalpen, al staan ze nu vierde dit seizoen.

"Inzameling van multimiljonair"

Voor Advocaat zelf leek dit (opnieuw) het einde van een mooie carrière, al blijft... Curaçao aan zijn mouw trekken. De Nederlander was al even in beeld maar gaf toen aan dat er 'organisatorische problemen' waren.

In de Nederlandse podcast Kieft Jansen Egmond Gijp is het Rob Jansen zelf, de zaakwaarnemer van Advocaat, die nu toch terug een opening laat. "Die mensen zijn een inzamelingsactie gestart voor Dick", legt Jansen uit. "Een inzameling voor een multimiljonair", merkt Van Egmond op.

"Iedereen gaat boos worden op mij, maar ze zijn bezig om dat bedrag bij elkaar te krijgen, anders komt Dick niet." Zo klonk het overtuigend. Volgt er dus toch nog een vervolg aan de voetballoopbaan van onze oud-bondscoach?

Zou hij op zijn leeftijd niet beter stoppen?

Meest recent

Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

1
1
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

16
16
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

31
31
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

260
260
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

26
26
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

112
112
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

91
91
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

495
495
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

106
106
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

99
99
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

332
332
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

22
22
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

575
575
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

441
441
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

67
67
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

383
383
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

436
436
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

203
203
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

233
233
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

424
424
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

610
610
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

154
154
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

345
345
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

113
113
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

807
807

Meer sportnieuws