'Spraakmakende comeback Advocaat dankzij crowdfunding'

80 stemmen
'Spraakmakende comeback Advocaat dankzij crowdfunding'

Opmerkelijk verhaal vanuit Nederland. Daar zou ex-Rode Duivels bondscoach Dick Advocaat in de running zijn voor een nieuwe klus. De ondertussen 76-jarige trainer heeft een land dusdanig overtuigd dat men er bezig is met een crowdfunding om de ervaren T1 binnen te halen.

LEES OOK: Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Meermaals 'officieel' gestopt

Advocaat heeft al vaker gezegd dat hij aan zijn laatste trainersklus bezig is. Hij was eerder bondscoach van Nederland, maar ook van onder meer de Verenigde Arabische Emiraten, Zuid-Korea, België, Rusland en Servië en recentelijk Irak. Ook was hij coach van onder meer PSV, AZ, Feyenoord en FC Utrecht.

Zijn laatste interimklusje was er één bij Keuken Kampioen Divisionist Ado Den Haag, daar was Advocaat vorig seizoen nog actief. De Hagenezen zijn na een lange periode in de Eredivisie al jaren aan het zwalpen, al staan ze nu vierde dit seizoen.

"Inzameling van multimiljonair"

Voor Advocaat zelf leek dit (opnieuw) het einde van een mooie carrière, al blijft... Curaçao aan zijn mouw trekken. De Nederlander was al even in beeld maar gaf toen aan dat er 'organisatorische problemen' waren.

In de Nederlandse podcast Kieft Jansen Egmond Gijp is het Rob Jansen zelf, de zaakwaarnemer van Advocaat, die nu toch terug een opening laat. "Die mensen zijn een inzamelingsactie gestart voor Dick", legt Jansen uit. "Een inzameling voor een multimiljonair", merkt Van Egmond op.

"Iedereen gaat boos worden op mij, maar ze zijn bezig om dat bedrag bij elkaar te krijgen, anders komt Dick niet." Zo klonk het overtuigend. Volgt er dus toch nog een vervolg aan de voetballoopbaan van onze oud-bondscoach?

Zou hij op zijn leeftijd niet beter stoppen?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

27
27
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

21
21
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

33
33
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

43
43
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

41
41
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

78
78
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

58
58
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

213
213
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

60
60
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

40
40
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

103
103
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

726
726
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

72
72
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

450
450
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

403
403
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

317
317
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

219
219
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

803
803
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws