'Spraakmakende comeback Advocaat dankzij crowdfunding'

door
'Spraakmakende comeback Advocaat dankzij crowdfunding'

Opmerkelijk verhaal vanuit Nederland. Daar zou ex-Rode Duivels bondscoach Dick Advocaat in de running zijn voor een nieuwe klus. De ondertussen 76-jarige trainer heeft een land dusdanig overtuigd dat men er bezig is met een crowdfunding om de ervaren T1 binnen te halen.

LEES OOK: Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Meermaals 'officieel' gestopt

Advocaat heeft al vaker gezegd dat hij aan zijn laatste trainersklus bezig is. Hij was eerder bondscoach van Nederland, maar ook van onder meer de Verenigde Arabische Emiraten, Zuid-Korea, België, Rusland en Servië en recentelijk Irak. Ook was hij coach van onder meer PSV, AZ, Feyenoord en FC Utrecht.

Zijn laatste interimklusje was er één bij Keuken Kampioen Divisionist Ado Den Haag, daar was Advocaat vorig seizoen nog actief. De Hagenezen zijn na een lange periode in de Eredivisie al jaren aan het zwalpen, al staan ze nu vierde dit seizoen.

"Inzameling van multimiljonair"

Voor Advocaat zelf leek dit (opnieuw) het einde van een mooie carrière, al blijft... Curaçao aan zijn mouw trekken. De Nederlander was al even in beeld maar gaf toen aan dat er 'organisatorische problemen' waren.

In de Nederlandse podcast Kieft Jansen Egmond Gijp is het Rob Jansen zelf, de zaakwaarnemer van Advocaat, die nu toch terug een opening laat. "Die mensen zijn een inzamelingsactie gestart voor Dick", legt Jansen uit. "Een inzameling voor een multimiljonair", merkt Van Egmond op.

"Iedereen gaat boos worden op mij, maar ze zijn bezig om dat bedrag bij elkaar te krijgen, anders komt Dick niet." Zo klonk het overtuigend. Volgt er dus toch nog een vervolg aan de voetballoopbaan van onze oud-bondscoach?

Zou hij op zijn leeftijd niet beter stoppen?

Meest recent

Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

14
14
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

61
61
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

15
15
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

53
53
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

188
188
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1028
1028
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

75
75
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

184
184
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

290
290
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

241
241
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

178
178
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

291
291
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

409
409
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

65
65
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

281
281
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

454
454
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

609
609
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

295
295
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

65
65
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

191
191
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

23
23
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

137
137
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1412
1412
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

668
668

Meer sportnieuws