Nainggolan laat plaatselijke pers sprakeloos: "Niveau?"

door
Nainggolan laat plaatselijke pers sprakeloos:

Maandenlang leek de carrière van oud Rode Duivel Radja Nainggolan er mogelijk op te zitten. De middenvelder werd gelinkt aan tal van club maar geraakte lange tijd nergens onderdak. Tot hij verrassend tekende in... Indonesië. Daar gaf hij meteen een prikkelend interview.

LEES OOK: Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Flirt met KV Mechelen?

Tot afgelopen zomer speelde Nainggolan  nog voor het Italiaanse SPAL, waar zijn contract niet werd verlengd. Sindsdien werd hij gelinkt aan tal van clubs, nog niet zo lang geleden aan KV Mechelen, waar 'maatje' Defour toen trainer was.

Indonesische politie

Nu verkast de oud Rode Duivel naar Bhayangkara Presisi Indonesia FC, een club die gelinkt is aan de Indonesische Nationale Politie. Niet helemaal verwonderlijk, aangezien de middenvelder Indonesische roots heeft, toch kwam zijn opmerkelijke zet bij veel mensen als een verrassing.

Nainggoal werd nu ook officieel voorgesteld en liet de plaatselijke pers meteen sprakeloos. "Het niveau hier? Daar heb ik echt geen flauw idee van", zo opende hij op zijn typische nonchalante stijl.

"Was bijna gestopt"

Achter een reden voor de transfer moesten we niet ver zoeken. "Zij zijn gewoon de enige ploeg die echt moeite heeft gedaan. Als ik nog een maand zonder club zat, was ik waarschijnlijk gestopt. Ik voel me goed, ik trainde de voorbije drie maanden op mezelf. Ik hoop zo snel mogelijk in actie te komen, dan zal ik conditioneel wel nog wat stappen zetten.”

Zijn nieuwe club kampeert momenteel op de laatste plaats en kan dus een stevige kwaliteitsinjectie gebruiken. De vraag is natuurlijk hoe lang het nog effectief zal duren voor Nainggolan fit is en of hij nog effectief zijn oude niveau gaat benaderen.

Screenshot: Twitter

Zal hij terug zijn oude niveau vinden?

Meest recent

"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

40
40
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

80
80
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

37
37
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

80
80
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

398
398
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

81
81
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

170
170
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

39
39
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

150
150
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

74
74
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

123
123
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

271
271
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

263
263
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

122
122
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

288
288
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

214
214
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

236
236
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

787
787
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

253
253
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

667
667
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

125
125
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

85
85
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

151
151
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

73
73
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

102
102

Meer sportnieuws