Nainggolan laat plaatselijke pers sprakeloos: "Niveau?"

door
Nainggolan laat plaatselijke pers sprakeloos:

Maandenlang leek de carrière van oud Rode Duivel Radja Nainggolan er mogelijk op te zitten. De middenvelder werd gelinkt aan tal van club maar geraakte lange tijd nergens onderdak. Tot hij verrassend tekende in... Indonesië. Daar gaf hij meteen een prikkelend interview.

LEES OOK: The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Flirt met KV Mechelen?

Tot afgelopen zomer speelde Nainggolan  nog voor het Italiaanse SPAL, waar zijn contract niet werd verlengd. Sindsdien werd hij gelinkt aan tal van clubs, nog niet zo lang geleden aan KV Mechelen, waar 'maatje' Defour toen trainer was.

Indonesische politie

Nu verkast de oud Rode Duivel naar Bhayangkara Presisi Indonesia FC, een club die gelinkt is aan de Indonesische Nationale Politie. Niet helemaal verwonderlijk, aangezien de middenvelder Indonesische roots heeft, toch kwam zijn opmerkelijke zet bij veel mensen als een verrassing.

Nainggoal werd nu ook officieel voorgesteld en liet de plaatselijke pers meteen sprakeloos. "Het niveau hier? Daar heb ik echt geen flauw idee van", zo opende hij op zijn typische nonchalante stijl.

"Was bijna gestopt"

Achter een reden voor de transfer moesten we niet ver zoeken. "Zij zijn gewoon de enige ploeg die echt moeite heeft gedaan. Als ik nog een maand zonder club zat, was ik waarschijnlijk gestopt. Ik voel me goed, ik trainde de voorbije drie maanden op mezelf. Ik hoop zo snel mogelijk in actie te komen, dan zal ik conditioneel wel nog wat stappen zetten.”

Zijn nieuwe club kampeert momenteel op de laatste plaats en kan dus een stevige kwaliteitsinjectie gebruiken. De vraag is natuurlijk hoe lang het nog effectief zal duren voor Nainggolan fit is en of hij nog effectief zijn oude niveau gaat benaderen.

Screenshot: Twitter

Zal hij terug zijn oude niveau vinden?

Meest recent

Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

8
8
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

39
39
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

35
35
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

35
35
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

61
61
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

232
232
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

199
199
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

29
29
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

365
365
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

286
286
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

967
967
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

605
605
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

229
229
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

170
170
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

365
365
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

333
333
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

247
247
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

216
216
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

419
419
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

286
286
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

435
435
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

211
211
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

196
196

Meer sportnieuws