Keert ervaren Duivel terug? "Tedesco sloot de deur niet"

door
Keert ervaren Duivel terug?

Bij de Rode Duivels zorgde Domenico Tedesco voor een grote koerswijziging. Een aantal ervaren rotten werden aan de kant gezet, de jongeren kregen volop hun kans. Toch is er een ervaren Rode Duivel die mogelijk nog een terugkeer mag ambiëren in de basisploeg.

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Meunier terug Rode Duivel?

Toby Alderweireld en Axel Witsel blijven dan toch nog beschikbaar voor de Rode Duivels. Alderweireld haalde dat al meermaals aan. Georges Leekens verklaarde eerder aan onze redactie dat Witsel ook wel een terugkeer zou overwegen als ze hem contacteren. De sterkhouder van Atlético Madrid bevestigde dat nieuws. Een speler die vaak over het hoofd wordt gezien, is Thomas Meunier.

De 32-jarige rechterflankspeler werd niet opgeroepen onder Tedesco. Dat is de logica zelve, aangezien hij niet aan spelen toekomt bij Borussia Dortmund. De ex-speler van PSG en Club Brugge wil in januari andere oorden opzoeken en zich zo weer in de kijker speler van de nationale ploeg. Die deur is alvast niet gesloten. 

Concurrentie met Castagne & co

"Ik sprak onlangs via de telefoon met Domenico Tedesco. De deur is niet gesloten, verre van zelfs. We hebben al gezien dat er op rechts niets zeker is. Maar ik heb maar één ding te doen: een nieuwe club vinden en spelen of eindelijk speeltijd krijgen in Dortmund”, zei Meunier bij Pickx Sports. 

Voorlopig is Timothy Castagne de vaste waarde op de rechtsachter. Tedesco heeft daar echter nog geen ‘ideale doublure’ gevonden. Hij testte er Hugo Siquet, Alexis Saelemaekers en zelfs Zeno Debast uit. Als Meunier weer gaat spelen, is hij dus zeker een kandidaat voor die positie. Afgelopen weekend mocht hij alvast invallen bij Dortmund. Het begin van de weg terug?

Is Meunier topfit een meerwaarde voor de Rode Duivels?

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

48
48
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

44
44
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

131
131
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

176
176
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

193
193
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

85
85
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

336
336
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

209
209
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

83
83
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

112
112
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

76
76
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

202
202
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

410
410
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

340
340
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

147
147
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

213
213
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

516
516
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

905
905
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

94
94
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

350
350
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

61
61
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

610
610
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

133
133

Meer sportnieuws