Keert ervaren Duivel terug? "Tedesco sloot de deur niet"

206 stemmen
Keert ervaren Duivel terug?

Bij de Rode Duivels zorgde Domenico Tedesco voor een grote koerswijziging. Een aantal ervaren rotten werden aan de kant gezet, de jongeren kregen volop hun kans. Toch is er een ervaren Rode Duivel die mogelijk nog een terugkeer mag ambiëren in de basisploeg.

LEES OOK: Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

Meunier terug Rode Duivel?

Toby Alderweireld en Axel Witsel blijven dan toch nog beschikbaar voor de Rode Duivels. Alderweireld haalde dat al meermaals aan. Georges Leekens verklaarde eerder aan onze redactie dat Witsel ook wel een terugkeer zou overwegen als ze hem contacteren. De sterkhouder van Atlético Madrid bevestigde dat nieuws. Een speler die vaak over het hoofd wordt gezien, is Thomas Meunier.

De 32-jarige rechterflankspeler werd niet opgeroepen onder Tedesco. Dat is de logica zelve, aangezien hij niet aan spelen toekomt bij Borussia Dortmund. De ex-speler van PSG en Club Brugge wil in januari andere oorden opzoeken en zich zo weer in de kijker speler van de nationale ploeg. Die deur is alvast niet gesloten. 

Concurrentie met Castagne & co

"Ik sprak onlangs via de telefoon met Domenico Tedesco. De deur is niet gesloten, verre van zelfs. We hebben al gezien dat er op rechts niets zeker is. Maar ik heb maar één ding te doen: een nieuwe club vinden en spelen of eindelijk speeltijd krijgen in Dortmund”, zei Meunier bij Pickx Sports. 

Voorlopig is Timothy Castagne de vaste waarde op de rechtsachter. Tedesco heeft daar echter nog geen ‘ideale doublure’ gevonden. Hij testte er Hugo Siquet, Alexis Saelemaekers en zelfs Zeno Debast uit. Als Meunier weer gaat spelen, is hij dus zeker een kandidaat voor die positie. Afgelopen weekend mocht hij alvast invallen bij Dortmund. Het begin van de weg terug?

Is Meunier topfit een meerwaarde voor de Rode Duivels?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

30
30
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Dévy Rigaux gaat een drukke transferzomer tegemoet bij Feyenoord. Hij zal ongetwijfeld zijn ...

4
4
Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

De Rode Duivels hebben hun eerste helft tegen Kroatië achter de rug. De Belgen leiden met 0-1 ...

11
11
Experiment Rode Duivels: fans geven duidelijke mening

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun eerste match in de voorbereiding op het WK 2026. ...

46
46
Rode Duivel héél ambitieus: "Gaan om het WK te winnen"

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia ...

19
19
Club Brugge heeft beslist: géén nieuw contract

Club Brugge is bezig aan een evaluatie van de spelerskern. Vandaag hebben ze een keuze gemaakt over ...

159
159
Carl Huybrechts hard voor collega's: "Om gek van te worden"

Carl Huybrechts was lange tijd de referentie op vlak van voetbalcommentaar in België. De ...

54
54
Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Met het oefenduel in Kroatië zetten de Rode Duivels zo dadelijk de laatste rechte lijn richting ...

45
45
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

211
211
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

224
224
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

156
156
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

333
333
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

446
446
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

56
56
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

46
46
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

92
92
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

100
100
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

73
73
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

44
44
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

248
248
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

183
183
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

300
300
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

254
254
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

375
375
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

504
504
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

230
230

Meer sportnieuws