Keert ervaren Duivel terug? "Tedesco sloot de deur niet"

door
Keert ervaren Duivel terug?

Bij de Rode Duivels zorgde Domenico Tedesco voor een grote koerswijziging. Een aantal ervaren rotten werden aan de kant gezet, de jongeren kregen volop hun kans. Toch is er een ervaren Rode Duivel die mogelijk nog een terugkeer mag ambiëren in de basisploeg.

LEES OOK: Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Meunier terug Rode Duivel?

Toby Alderweireld en Axel Witsel blijven dan toch nog beschikbaar voor de Rode Duivels. Alderweireld haalde dat al meermaals aan. Georges Leekens verklaarde eerder aan onze redactie dat Witsel ook wel een terugkeer zou overwegen als ze hem contacteren. De sterkhouder van Atlético Madrid bevestigde dat nieuws. Een speler die vaak over het hoofd wordt gezien, is Thomas Meunier.

De 32-jarige rechterflankspeler werd niet opgeroepen onder Tedesco. Dat is de logica zelve, aangezien hij niet aan spelen toekomt bij Borussia Dortmund. De ex-speler van PSG en Club Brugge wil in januari andere oorden opzoeken en zich zo weer in de kijker speler van de nationale ploeg. Die deur is alvast niet gesloten. 

Concurrentie met Castagne & co

"Ik sprak onlangs via de telefoon met Domenico Tedesco. De deur is niet gesloten, verre van zelfs. We hebben al gezien dat er op rechts niets zeker is. Maar ik heb maar één ding te doen: een nieuwe club vinden en spelen of eindelijk speeltijd krijgen in Dortmund”, zei Meunier bij Pickx Sports. 

Voorlopig is Timothy Castagne de vaste waarde op de rechtsachter. Tedesco heeft daar echter nog geen ‘ideale doublure’ gevonden. Hij testte er Hugo Siquet, Alexis Saelemaekers en zelfs Zeno Debast uit. Als Meunier weer gaat spelen, is hij dus zeker een kandidaat voor die positie. Afgelopen weekend mocht hij alvast invallen bij Dortmund. Het begin van de weg terug?

Is Meunier topfit een meerwaarde voor de Rode Duivels?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

22
22
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

43
43
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

36
36
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

16
16
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

210
210
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

127
127
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

325
325
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

313
313
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

212
212
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

315
315
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

204
204
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

126
126
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

161
161
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

176
176
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

659
659
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

681
681
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

315
315
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

167
167
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

290
290

Meer sportnieuws