De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

457 stemmen
De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

De aanstelling van Glen De Boeck bij KV Kortrijk leek betere tijden te beloven, want na zijn komst wonnen de Kerels snel van Cercle en Club Brugge. Sindsdien is het enthousiasme echter weer gaan liggen en in zijn laatste matchen pakte Kortrijk amper twee op twaalf.

Daardoor heeft KVK opnieuw de rode lantaarn in handen, al blijft de kloof met de concurrenten wel speelbaar. Ze hebben slechts één punt minder dan Westerlo en twee minder dan OHL. Afgelopen weekend hadden ze ook kunnen naderen op AS Eupen, maar die kans lieten ze liggen.

LEES OOK: KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Kadri geen aanvoerder meer bij KV Kortrijk

Kortrijk mocht zelfs nog blij zijn dat het niet met lege handen terugkeerde uit de Oostkantons, want pas in de slotseconden was het zowaar doelman Vandenberghe die met een kopbalgoal een punt uit de brand kon slepen. Het was niet de enige opmerkelijke vaststelling bij Kortrijk.

Zo was het João Silva die in Eupen de aanvoerdersband droeg. Nochtans werd Abdelkahar Kadri in de zomer tot kapitein gepromoveerd en stond de Algerijnse spelmaker gewoon in de ploeg. In Het Nieuwsblad laat De Boeck echter weten dat Kadri definitief aanvoerder-af is.

De Boeck niet tevreden met Kadri

De Boeck is immers niet tevreden met wat de middenvelder laat zien. Vorig seizoen was Kadri nog de absolute smaakmaker van Kortrijk en dat zorgde ervoor dat hij in de zomer zelfs gelinkt werd aan onder meer Ajax en Club Brugge. Tot een transfer kwam het echter niet.

"Sinds ik hier coach ben, hebben we de beste Kadri nog niet gezien", vindt De Boeck nu. Mogelijk zal hij hopen dat de 23-jarige met wat meer peper in de kont zal spelen om het ongelijk van zijn trainer te bewijzen. Kortrijk zal de allerbeste Kadri immers goed kunnen gebruiken in de bittere strijd om het behoud.

Is dat een goede beslissing van De Boeck?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

88
88
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

45
45
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

275
275
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

156
156
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

211
211
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

137
137
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

333
333
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

135
135
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

96
96
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

199
199
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws