De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

door
De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

De aanstelling van Glen De Boeck bij KV Kortrijk leek betere tijden te beloven, want na zijn komst wonnen de Kerels snel van Cercle en Club Brugge. Sindsdien is het enthousiasme echter weer gaan liggen en in zijn laatste matchen pakte Kortrijk amper twee op twaalf.

Daardoor heeft KVK opnieuw de rode lantaarn in handen, al blijft de kloof met de concurrenten wel speelbaar. Ze hebben slechts één punt minder dan Westerlo en twee minder dan OHL. Afgelopen weekend hadden ze ook kunnen naderen op AS Eupen, maar die kans lieten ze liggen.

LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Kadri geen aanvoerder meer bij KV Kortrijk

Kortrijk mocht zelfs nog blij zijn dat het niet met lege handen terugkeerde uit de Oostkantons, want pas in de slotseconden was het zowaar doelman Vandenberghe die met een kopbalgoal een punt uit de brand kon slepen. Het was niet de enige opmerkelijke vaststelling bij Kortrijk.

Zo was het João Silva die in Eupen de aanvoerdersband droeg. Nochtans werd Abdelkahar Kadri in de zomer tot kapitein gepromoveerd en stond de Algerijnse spelmaker gewoon in de ploeg. In Het Nieuwsblad laat De Boeck echter weten dat Kadri definitief aanvoerder-af is.

De Boeck niet tevreden met Kadri

De Boeck is immers niet tevreden met wat de middenvelder laat zien. Vorig seizoen was Kadri nog de absolute smaakmaker van Kortrijk en dat zorgde ervoor dat hij in de zomer zelfs gelinkt werd aan onder meer Ajax en Club Brugge. Tot een transfer kwam het echter niet.

"Sinds ik hier coach ben, hebben we de beste Kadri nog niet gezien", vindt De Boeck nu. Mogelijk zal hij hopen dat de 23-jarige met wat meer peper in de kont zal spelen om het ongelijk van zijn trainer te bewijzen. Kortrijk zal de allerbeste Kadri immers goed kunnen gebruiken in de bittere strijd om het behoud.

Is dat een goede beslissing van De Boeck?

Meest recent

Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

14
14
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

63
63
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

29
29
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

74
74
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

345
345
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

233
233
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

95
95
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

337
337
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

79
79
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

111
111
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

500
500
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

67
67
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

196
196
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

205
205
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

120
120
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

313
313
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

120
120
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

205
205
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1146
1146
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

485
485
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

67
67
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

318
318
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

130
130
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

450
450

Meer sportnieuws