De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

door
De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

De aanstelling van Glen De Boeck bij KV Kortrijk leek betere tijden te beloven, want na zijn komst wonnen de Kerels snel van Cercle en Club Brugge. Sindsdien is het enthousiasme echter weer gaan liggen en in zijn laatste matchen pakte Kortrijk amper twee op twaalf.

Daardoor heeft KVK opnieuw de rode lantaarn in handen, al blijft de kloof met de concurrenten wel speelbaar. Ze hebben slechts één punt minder dan Westerlo en twee minder dan OHL. Afgelopen weekend hadden ze ook kunnen naderen op AS Eupen, maar die kans lieten ze liggen.

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Kadri geen aanvoerder meer bij KV Kortrijk

Kortrijk mocht zelfs nog blij zijn dat het niet met lege handen terugkeerde uit de Oostkantons, want pas in de slotseconden was het zowaar doelman Vandenberghe die met een kopbalgoal een punt uit de brand kon slepen. Het was niet de enige opmerkelijke vaststelling bij Kortrijk.

Zo was het João Silva die in Eupen de aanvoerdersband droeg. Nochtans werd Abdelkahar Kadri in de zomer tot kapitein gepromoveerd en stond de Algerijnse spelmaker gewoon in de ploeg. In Het Nieuwsblad laat De Boeck echter weten dat Kadri definitief aanvoerder-af is.

De Boeck niet tevreden met Kadri

De Boeck is immers niet tevreden met wat de middenvelder laat zien. Vorig seizoen was Kadri nog de absolute smaakmaker van Kortrijk en dat zorgde ervoor dat hij in de zomer zelfs gelinkt werd aan onder meer Ajax en Club Brugge. Tot een transfer kwam het echter niet.

"Sinds ik hier coach ben, hebben we de beste Kadri nog niet gezien", vindt De Boeck nu. Mogelijk zal hij hopen dat de 23-jarige met wat meer peper in de kont zal spelen om het ongelijk van zijn trainer te bewijzen. Kortrijk zal de allerbeste Kadri immers goed kunnen gebruiken in de bittere strijd om het behoud.

Is dat een goede beslissing van De Boeck?

Meest recent

'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

15
15
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

149
149
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

49
49
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

415
415
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

335
335
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

216
216
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

267
267
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

78
78
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

631
631
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

227
227
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

423
423
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

671
671
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

213
213
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

411
411
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

185
185
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

177
177
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

171
171
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

266
266
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

82
82
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

348
348
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

242
242
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

450
450

Meer sportnieuws