De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

457 stemmen
De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

De aanstelling van Glen De Boeck bij KV Kortrijk leek betere tijden te beloven, want na zijn komst wonnen de Kerels snel van Cercle en Club Brugge. Sindsdien is het enthousiasme echter weer gaan liggen en in zijn laatste matchen pakte Kortrijk amper twee op twaalf.

Daardoor heeft KVK opnieuw de rode lantaarn in handen, al blijft de kloof met de concurrenten wel speelbaar. Ze hebben slechts één punt minder dan Westerlo en twee minder dan OHL. Afgelopen weekend hadden ze ook kunnen naderen op AS Eupen, maar die kans lieten ze liggen.

Kadri geen aanvoerder meer bij KV Kortrijk

Kortrijk mocht zelfs nog blij zijn dat het niet met lege handen terugkeerde uit de Oostkantons, want pas in de slotseconden was het zowaar doelman Vandenberghe die met een kopbalgoal een punt uit de brand kon slepen. Het was niet de enige opmerkelijke vaststelling bij Kortrijk.

Zo was het João Silva die in Eupen de aanvoerdersband droeg. Nochtans werd Abdelkahar Kadri in de zomer tot kapitein gepromoveerd en stond de Algerijnse spelmaker gewoon in de ploeg. In Het Nieuwsblad laat De Boeck echter weten dat Kadri definitief aanvoerder-af is.

De Boeck niet tevreden met Kadri

De Boeck is immers niet tevreden met wat de middenvelder laat zien. Vorig seizoen was Kadri nog de absolute smaakmaker van Kortrijk en dat zorgde ervoor dat hij in de zomer zelfs gelinkt werd aan onder meer Ajax en Club Brugge. Tot een transfer kwam het echter niet.

"Sinds ik hier coach ben, hebben we de beste Kadri nog niet gezien", vindt De Boeck nu. Mogelijk zal hij hopen dat de 23-jarige met wat meer peper in de kont zal spelen om het ongelijk van zijn trainer te bewijzen. Kortrijk zal de allerbeste Kadri immers goed kunnen gebruiken in de bittere strijd om het behoud.

Is dat een goede beslissing van De Boeck?

Meest recent

'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

150
150
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

30
30
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

71
71
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

145
145
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

22
22
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

391
391
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

135
135
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

126
126
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

45
45
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

80
80
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

61
61
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

391
391
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

234
234
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

528
528
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

170
170
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

111
111
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

134
134
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

199
199
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

147
147
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

525
525
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

626
626
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

1002
1002
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

282
282

Meer sportnieuws