De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

door
De Boeck grijpt snoeihard in bij KV Kortrijk

De aanstelling van Glen De Boeck bij KV Kortrijk leek betere tijden te beloven, want na zijn komst wonnen de Kerels snel van Cercle en Club Brugge. Sindsdien is het enthousiasme echter weer gaan liggen en in zijn laatste matchen pakte Kortrijk amper twee op twaalf.

Daardoor heeft KVK opnieuw de rode lantaarn in handen, al blijft de kloof met de concurrenten wel speelbaar. Ze hebben slechts één punt minder dan Westerlo en twee minder dan OHL. Afgelopen weekend hadden ze ook kunnen naderen op AS Eupen, maar die kans lieten ze liggen.

LEES OOK: Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

Kadri geen aanvoerder meer bij KV Kortrijk

Kortrijk mocht zelfs nog blij zijn dat het niet met lege handen terugkeerde uit de Oostkantons, want pas in de slotseconden was het zowaar doelman Vandenberghe die met een kopbalgoal een punt uit de brand kon slepen. Het was niet de enige opmerkelijke vaststelling bij Kortrijk.

Zo was het João Silva die in Eupen de aanvoerdersband droeg. Nochtans werd Abdelkahar Kadri in de zomer tot kapitein gepromoveerd en stond de Algerijnse spelmaker gewoon in de ploeg. In Het Nieuwsblad laat De Boeck echter weten dat Kadri definitief aanvoerder-af is.

De Boeck niet tevreden met Kadri

De Boeck is immers niet tevreden met wat de middenvelder laat zien. Vorig seizoen was Kadri nog de absolute smaakmaker van Kortrijk en dat zorgde ervoor dat hij in de zomer zelfs gelinkt werd aan onder meer Ajax en Club Brugge. Tot een transfer kwam het echter niet.

"Sinds ik hier coach ben, hebben we de beste Kadri nog niet gezien", vindt De Boeck nu. Mogelijk zal hij hopen dat de 23-jarige met wat meer peper in de kont zal spelen om het ongelijk van zijn trainer te bewijzen. Kortrijk zal de allerbeste Kadri immers goed kunnen gebruiken in de bittere strijd om het behoud.

Is dat een goede beslissing van De Boeck?

Meest recent

Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

16
16
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

18
18
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

89
89
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

35
35
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

77
77
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

83
83
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

28
28
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

98
98
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

175
175
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

255
255
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

126
126
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

26
26
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

377
377
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

73
73
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

186
186
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

116
116
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

79
79
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

75
75
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

101
101
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

94
94
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

170
170
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

182
182
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

99
99
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

268
268
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

76
76

Meer sportnieuws