'Man City krijgt monsterbod binnen voor De Bruyne'

door
'Man City krijgt monsterbod binnen voor De Bruyne'

Het is intussen al een hele tijd geleden dat we Kevin De Bruyne nog hebben zien schitteren op een voetbalveld, want de aanvoerder van de Rode Duivels wordt al maanden geplaagd door blessureleed. Kort na Nieuwjaar zou hij echter eindelijk zijn rentree moeten maken bij Manchester City.

Misschien worden het meteen ook zijn laatste maanden bij de Engelse grootmacht, want de jongste tijd wordt er druk gespeculeerd over zijn toekomst. Twee oorzaken lijken aan de basis te liggen van de geruchten. Ten eerste is er zijn contract dat in 2025 afloopt, ten tweede zijn blessures die ervoor zouden zorgen dat City twijfelt om die overeenkomst te verlengen.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Saudisch monsterbod voor De Bruyne

Van die twijfel zouden ze in Saudi-Arabië willen profiteren om van De Bruyne de volgende wereldster te maken die zwicht voor hun oliedollars. Het lijkt de Saudi's echt wel menens te zijn, want er zou al een eerste monsterbod op komst zijn om onze landgenoot volgende zomer binnen te halen.

Volgens Fichajes zouden de Saudi's bereid zijn om meer dan 80 miljoen euro op tafel te leggen om De Bruyne binnen te halen. Dat is toch een waanzinnig bedrag voor een dan 33-jarige speler die aan zijn laatste contractjaar begint. Het zou voor City dan ook moeilijk kunnen worden om een dergelijk bod te weigeren.

Monsterloon voor De Bruyne

Ongetwijfeld zal daarna ook nog een vorstelijk salaris voor De Bruyne zelf bovengehaald worden. De vraag is echter of dat hem zal kunnen overtuigen.

Onlangs verklaarde hij nog dat hij wel begrip kan opbrengen voor de spelers die overstag gaan, maar tegelijk liet hij ook uitschijnen dat hij zijn carrière liefst bij City zou willen afsluiten.

Zal De Bruyne overstag gaan voor de Saudi's?

Meest recent

'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

5
5
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

29
29
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

101
101
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

45
45
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

21
21
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

537
537
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

383
383
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

187
187
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

379
379
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

224
224
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

143
143
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

221
221
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

202
202
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

670
670
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

125
125
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

135
135
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

316
316
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

139
139
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

384
384
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

536
536
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

452
452
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

135
135
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

124
124

Meer sportnieuws