'Man City krijgt monsterbod binnen voor De Bruyne'

door
'Man City krijgt monsterbod binnen voor De Bruyne'

Het is intussen al een hele tijd geleden dat we Kevin De Bruyne nog hebben zien schitteren op een voetbalveld, want de aanvoerder van de Rode Duivels wordt al maanden geplaagd door blessureleed. Kort na Nieuwjaar zou hij echter eindelijk zijn rentree moeten maken bij Manchester City.

Misschien worden het meteen ook zijn laatste maanden bij de Engelse grootmacht, want de jongste tijd wordt er druk gespeculeerd over zijn toekomst. Twee oorzaken lijken aan de basis te liggen van de geruchten. Ten eerste is er zijn contract dat in 2025 afloopt, ten tweede zijn blessures die ervoor zouden zorgen dat City twijfelt om die overeenkomst te verlengen.

LEES OOK: 'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Saudisch monsterbod voor De Bruyne

Van die twijfel zouden ze in Saudi-Arabië willen profiteren om van De Bruyne de volgende wereldster te maken die zwicht voor hun oliedollars. Het lijkt de Saudi's echt wel menens te zijn, want er zou al een eerste monsterbod op komst zijn om onze landgenoot volgende zomer binnen te halen.

Volgens Fichajes zouden de Saudi's bereid zijn om meer dan 80 miljoen euro op tafel te leggen om De Bruyne binnen te halen. Dat is toch een waanzinnig bedrag voor een dan 33-jarige speler die aan zijn laatste contractjaar begint. Het zou voor City dan ook moeilijk kunnen worden om een dergelijk bod te weigeren.

Monsterloon voor De Bruyne

Ongetwijfeld zal daarna ook nog een vorstelijk salaris voor De Bruyne zelf bovengehaald worden. De vraag is echter of dat hem zal kunnen overtuigen.

Onlangs verklaarde hij nog dat hij wel begrip kan opbrengen voor de spelers die overstag gaan, maar tegelijk liet hij ook uitschijnen dat hij zijn carrière liefst bij City zou willen afsluiten.

Zal De Bruyne overstag gaan voor de Saudi's?

Meest recent

Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

55
55
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

26
26
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

93
93
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

73
73
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

156
156
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

210
210
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

161
161
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

79
79
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

100
100
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

83
83
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

106
106
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

98
98
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

142
142
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

44
44
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

160
160
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

241
241
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

520
520
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

458
458
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

348
348
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

333
333
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

204
204
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

175
175
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

111
111
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

323
323

Meer sportnieuws