'Man City krijgt monsterbod binnen voor De Bruyne'

door
'Man City krijgt monsterbod binnen voor De Bruyne'

Het is intussen al een hele tijd geleden dat we Kevin De Bruyne nog hebben zien schitteren op een voetbalveld, want de aanvoerder van de Rode Duivels wordt al maanden geplaagd door blessureleed. Kort na Nieuwjaar zou hij echter eindelijk zijn rentree moeten maken bij Manchester City.

Misschien worden het meteen ook zijn laatste maanden bij de Engelse grootmacht, want de jongste tijd wordt er druk gespeculeerd over zijn toekomst. Twee oorzaken lijken aan de basis te liggen van de geruchten. Ten eerste is er zijn contract dat in 2025 afloopt, ten tweede zijn blessures die ervoor zouden zorgen dat City twijfelt om die overeenkomst te verlengen.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Saudisch monsterbod voor De Bruyne

Van die twijfel zouden ze in Saudi-Arabië willen profiteren om van De Bruyne de volgende wereldster te maken die zwicht voor hun oliedollars. Het lijkt de Saudi's echt wel menens te zijn, want er zou al een eerste monsterbod op komst zijn om onze landgenoot volgende zomer binnen te halen.

Volgens Fichajes zouden de Saudi's bereid zijn om meer dan 80 miljoen euro op tafel te leggen om De Bruyne binnen te halen. Dat is toch een waanzinnig bedrag voor een dan 33-jarige speler die aan zijn laatste contractjaar begint. Het zou voor City dan ook moeilijk kunnen worden om een dergelijk bod te weigeren.

Monsterloon voor De Bruyne

Ongetwijfeld zal daarna ook nog een vorstelijk salaris voor De Bruyne zelf bovengehaald worden. De vraag is echter of dat hem zal kunnen overtuigen.

Onlangs verklaarde hij nog dat hij wel begrip kan opbrengen voor de spelers die overstag gaan, maar tegelijk liet hij ook uitschijnen dat hij zijn carrière liefst bij City zou willen afsluiten.

🚀

Zal De Bruyne overstag gaan voor de Saudi's?

Meest recent

'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

11
11
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

24
24
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

28
28
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

74
74
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

72
72
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

325
325
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

63
63
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

137
137
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

149
149
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

169
169
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

140
140
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

338
338
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

369
369
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

96
96
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

292
292
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

304
304
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

72
72
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

235
235
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

287
287
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

81
81
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

246
246
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

131
131
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

122
122
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

99
99

Meer sportnieuws