'Man City krijgt monsterbod binnen voor De Bruyne'

door
'Man City krijgt monsterbod binnen voor De Bruyne'

Het is intussen al een hele tijd geleden dat we Kevin De Bruyne nog hebben zien schitteren op een voetbalveld, want de aanvoerder van de Rode Duivels wordt al maanden geplaagd door blessureleed. Kort na Nieuwjaar zou hij echter eindelijk zijn rentree moeten maken bij Manchester City.

Misschien worden het meteen ook zijn laatste maanden bij de Engelse grootmacht, want de jongste tijd wordt er druk gespeculeerd over zijn toekomst. Twee oorzaken lijken aan de basis te liggen van de geruchten. Ten eerste is er zijn contract dat in 2025 afloopt, ten tweede zijn blessures die ervoor zouden zorgen dat City twijfelt om die overeenkomst te verlengen.

LEES OOK: 'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Saudisch monsterbod voor De Bruyne

Van die twijfel zouden ze in Saudi-Arabië willen profiteren om van De Bruyne de volgende wereldster te maken die zwicht voor hun oliedollars. Het lijkt de Saudi's echt wel menens te zijn, want er zou al een eerste monsterbod op komst zijn om onze landgenoot volgende zomer binnen te halen.

Volgens Fichajes zouden de Saudi's bereid zijn om meer dan 80 miljoen euro op tafel te leggen om De Bruyne binnen te halen. Dat is toch een waanzinnig bedrag voor een dan 33-jarige speler die aan zijn laatste contractjaar begint. Het zou voor City dan ook moeilijk kunnen worden om een dergelijk bod te weigeren.

Monsterloon voor De Bruyne

Ongetwijfeld zal daarna ook nog een vorstelijk salaris voor De Bruyne zelf bovengehaald worden. De vraag is echter of dat hem zal kunnen overtuigen.

Onlangs verklaarde hij nog dat hij wel begrip kan opbrengen voor de spelers die overstag gaan, maar tegelijk liet hij ook uitschijnen dat hij zijn carrière liefst bij City zou willen afsluiten.

Zal De Bruyne overstag gaan voor de Saudi's?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

136
136
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

43
43
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

23
23
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

97
97
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

275
275
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

159
159
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

332
332
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

159
159
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

205
205
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

624
624
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

744
744
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

128
128
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

306
306
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

377
377
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

462
462
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

403
403
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

386
386
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

601
601
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

463
463
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

237
237
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws