'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

door
'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

Het is intussen al een halfjaar geleden dat David De Gea de deur van Old Trafford achter zich dicht trok. De Spaanse doelman kreeg na twaalf jaar trouwe dienst geen nieuw contract meer bij Manchester United en moest dus op zoek naar een nieuwe werkgever. Die heeft hij echter nog steeds niet gevonden.

Geruchten zijn er wel genoeg rond de 33-jarige Spanjaard. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Real Betis en even werd er zelfs gespeculeerd dat hij zou kunnen terugkeren bij Man Utd, omdat André Onana niet kan overtuigen en in januari ook enkele weken naar de Africa Cup trekt.

LEES OOK: UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Newcastle verliest nu ook doelman

Zover lijkt het niet te komen, maar mogelijk maakt De Gea wel een spectaculaire terugkeer in de Premier League. Volgens de Daily Mail zouden ze namelijk bij Newcastle United zijn komst overwegen. De Magpies kampen met een enorme blessuregolf die afgelopen weekend nog wat erger werd.

Tijdens de 1-0-zege tegen Man Utd zagen ze namelijk ook doelman Nick Pope uitvallen. De schouder van de Engelse international zou uit de kom gegaan zijn en de komende dagen moet blijken hoe ernstig die kwetsuur is. De kans lijkt echter reëel dat hij een behoorlijke tijd aan de kant zal staan.

De Gea als noodoplossing?

Mocht dat het geval zijn, zou Newcastle overwegen om snel een doelman aan te trekken. In doublures Martin Dubravka en Loris Karius lijken ze niet te geloven om voor langere tijd het stokje over te nemen en dus denkt de club er zelfs aan om een transfervrije keeper binnen te halen.

Dan komt De Gea natuurlijk snel in beeld en zo kan de Spanjaard mogelijk nog voor Nieuwjaar alweer onder de lat staan in de Premier League. En wie weet kan hij zo zijn oude club pijn doen, want Newcastle en Man Utd zijn bittere concurrenten in de strijd om de top vier.

Moet Newcastle voor De Gea gaan?

Meest recent

Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

1
1
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

27
27
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

34
34
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

167
167
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

291
291
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

50
50
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

243
243
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

365
365
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

578
578
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

244
244
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

58
58
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

181
181
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

126
126
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1327
1327
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

616
616
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

58
58
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

128
128
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

165
165
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

168
168
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

285
285
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

156
156
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

118
118
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

99
99

Meer sportnieuws