'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

door
'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

Het is intussen al een halfjaar geleden dat David De Gea de deur van Old Trafford achter zich dicht trok. De Spaanse doelman kreeg na twaalf jaar trouwe dienst geen nieuw contract meer bij Manchester United en moest dus op zoek naar een nieuwe werkgever. Die heeft hij echter nog steeds niet gevonden.

Geruchten zijn er wel genoeg rond de 33-jarige Spanjaard. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Real Betis en even werd er zelfs gespeculeerd dat hij zou kunnen terugkeren bij Man Utd, omdat André Onana niet kan overtuigen en in januari ook enkele weken naar de Africa Cup trekt.

LEES OOK: Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

Newcastle verliest nu ook doelman

Zover lijkt het niet te komen, maar mogelijk maakt De Gea wel een spectaculaire terugkeer in de Premier League. Volgens de Daily Mail zouden ze namelijk bij Newcastle United zijn komst overwegen. De Magpies kampen met een enorme blessuregolf die afgelopen weekend nog wat erger werd.

Tijdens de 1-0-zege tegen Man Utd zagen ze namelijk ook doelman Nick Pope uitvallen. De schouder van de Engelse international zou uit de kom gegaan zijn en de komende dagen moet blijken hoe ernstig die kwetsuur is. De kans lijkt echter reëel dat hij een behoorlijke tijd aan de kant zal staan.

De Gea als noodoplossing?

Mocht dat het geval zijn, zou Newcastle overwegen om snel een doelman aan te trekken. In doublures Martin Dubravka en Loris Karius lijken ze niet te geloven om voor langere tijd het stokje over te nemen en dus denkt de club er zelfs aan om een transfervrije keeper binnen te halen.

Dan komt De Gea natuurlijk snel in beeld en zo kan de Spanjaard mogelijk nog voor Nieuwjaar alweer onder de lat staan in de Premier League. En wie weet kan hij zo zijn oude club pijn doen, want Newcastle en Man Utd zijn bittere concurrenten in de strijd om de top vier.

Moet Newcastle voor De Gea gaan?

Meest recent

'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

6
6
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

47
47
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

21
21
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

108
108
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

186
186
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

117
117
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

116
116
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

79
79
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

384
384
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

24
24
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

372
372
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

265
265
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

406
406
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

215
215
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

108
108
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

175
175
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

246
246
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

386
386
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

150
150
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

319
319
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

92
92
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

393
393
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

315
315
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

207
207
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

488
488

Meer sportnieuws