'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

door
'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

Het is intussen al een halfjaar geleden dat David De Gea de deur van Old Trafford achter zich dicht trok. De Spaanse doelman kreeg na twaalf jaar trouwe dienst geen nieuw contract meer bij Manchester United en moest dus op zoek naar een nieuwe werkgever. Die heeft hij echter nog steeds niet gevonden.

Geruchten zijn er wel genoeg rond de 33-jarige Spanjaard. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Real Betis en even werd er zelfs gespeculeerd dat hij zou kunnen terugkeren bij Man Utd, omdat André Onana niet kan overtuigen en in januari ook enkele weken naar de Africa Cup trekt.

LEES OOK: 16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Newcastle verliest nu ook doelman

Zover lijkt het niet te komen, maar mogelijk maakt De Gea wel een spectaculaire terugkeer in de Premier League. Volgens de Daily Mail zouden ze namelijk bij Newcastle United zijn komst overwegen. De Magpies kampen met een enorme blessuregolf die afgelopen weekend nog wat erger werd.

Tijdens de 1-0-zege tegen Man Utd zagen ze namelijk ook doelman Nick Pope uitvallen. De schouder van de Engelse international zou uit de kom gegaan zijn en de komende dagen moet blijken hoe ernstig die kwetsuur is. De kans lijkt echter reëel dat hij een behoorlijke tijd aan de kant zal staan.

De Gea als noodoplossing?

Mocht dat het geval zijn, zou Newcastle overwegen om snel een doelman aan te trekken. In doublures Martin Dubravka en Loris Karius lijken ze niet te geloven om voor langere tijd het stokje over te nemen en dus denkt de club er zelfs aan om een transfervrije keeper binnen te halen.

Dan komt De Gea natuurlijk snel in beeld en zo kan de Spanjaard mogelijk nog voor Nieuwjaar alweer onder de lat staan in de Premier League. En wie weet kan hij zo zijn oude club pijn doen, want Newcastle en Man Utd zijn bittere concurrenten in de strijd om de top vier.

Moet Newcastle voor De Gea gaan?

Meest recent

Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

33
33
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

41
41
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

466
466
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

27
27
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

201
201
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

306
306
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

257
257
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

38
38
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

135
135
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

351
351
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

237
237
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

72
72
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

333
333
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

157
157
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

426
426
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

263
263
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

36
36
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

510
510
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

199
199
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

412
412
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

100
100
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

78
78
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

577
577
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

950
950

Meer sportnieuws