'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

324
'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

Het is intussen al een halfjaar geleden dat David De Gea de deur van Old Trafford achter zich dicht trok. De Spaanse doelman kreeg na twaalf jaar trouwe dienst geen nieuw contract meer bij Manchester United en moest dus op zoek naar een nieuwe werkgever. Die heeft hij echter nog steeds niet gevonden.

Geruchten zijn er wel genoeg rond de 33-jarige Spanjaard. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Real Betis en even werd er zelfs gespeculeerd dat hij zou kunnen terugkeren bij Man Utd, omdat André Onana niet kan overtuigen en in januari ook enkele weken naar de Africa Cup trekt.

Newcastle verliest nu ook doelman

Zover lijkt het niet te komen, maar mogelijk maakt De Gea wel een spectaculaire terugkeer in de Premier League. Volgens de Daily Mail zouden ze namelijk bij Newcastle United zijn komst overwegen. De Magpies kampen met een enorme blessuregolf die afgelopen weekend nog wat erger werd.

Tijdens de 1-0-zege tegen Man Utd zagen ze namelijk ook doelman Nick Pope uitvallen. De schouder van de Engelse international zou uit de kom gegaan zijn en de komende dagen moet blijken hoe ernstig die kwetsuur is. De kans lijkt echter reëel dat hij een behoorlijke tijd aan de kant zal staan.

De Gea als noodoplossing?

Mocht dat het geval zijn, zou Newcastle overwegen om snel een doelman aan te trekken. In doublures Martin Dubravka en Loris Karius lijken ze niet te geloven om voor langere tijd het stokje over te nemen en dus denkt de club er zelfs aan om een transfervrije keeper binnen te halen.

Dan komt De Gea natuurlijk snel in beeld en zo kan de Spanjaard mogelijk nog voor Nieuwjaar alweer onder de lat staan in de Premier League. En wie weet kan hij zo zijn oude club pijn doen, want Newcastle en Man Utd zijn bittere concurrenten in de strijd om de top vier.

Moet Newcastle voor De Gea gaan?

Meest recent

Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

6
6
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

25
25
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

35
35
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

35
35
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

46
46
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

217
217
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

267
267
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

79
79
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

102
102
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

70
70
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

339
339
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

154
154
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

155
155
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

145
145
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

25
25
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

61
61
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

126
126
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

72
72
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

41
41
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

105
105
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

149
149
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

356
356
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

134
134
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

93
93

Meer sportnieuws