'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

324 stemmen
'De Gea maakt schokkende rentree in Premier League'

Het is intussen al een halfjaar geleden dat David De Gea de deur van Old Trafford achter zich dicht trok. De Spaanse doelman kreeg na twaalf jaar trouwe dienst geen nieuw contract meer bij Manchester United en moest dus op zoek naar een nieuwe werkgever. Die heeft hij echter nog steeds niet gevonden.

Geruchten zijn er wel genoeg rond de 33-jarige Spanjaard. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Real Betis en even werd er zelfs gespeculeerd dat hij zou kunnen terugkeren bij Man Utd, omdat André Onana niet kan overtuigen en in januari ook enkele weken naar de Africa Cup trekt.

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Newcastle verliest nu ook doelman

Zover lijkt het niet te komen, maar mogelijk maakt De Gea wel een spectaculaire terugkeer in de Premier League. Volgens de Daily Mail zouden ze namelijk bij Newcastle United zijn komst overwegen. De Magpies kampen met een enorme blessuregolf die afgelopen weekend nog wat erger werd.

Tijdens de 1-0-zege tegen Man Utd zagen ze namelijk ook doelman Nick Pope uitvallen. De schouder van de Engelse international zou uit de kom gegaan zijn en de komende dagen moet blijken hoe ernstig die kwetsuur is. De kans lijkt echter reëel dat hij een behoorlijke tijd aan de kant zal staan.

De Gea als noodoplossing?

Mocht dat het geval zijn, zou Newcastle overwegen om snel een doelman aan te trekken. In doublures Martin Dubravka en Loris Karius lijken ze niet te geloven om voor langere tijd het stokje over te nemen en dus denkt de club er zelfs aan om een transfervrije keeper binnen te halen.

Dan komt De Gea natuurlijk snel in beeld en zo kan de Spanjaard mogelijk nog voor Nieuwjaar alweer onder de lat staan in de Premier League. En wie weet kan hij zo zijn oude club pijn doen, want Newcastle en Man Utd zijn bittere concurrenten in de strijd om de top vier.

Moet Newcastle voor De Gea gaan?

Meest recent

"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

0
0
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

35
35
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

53
53
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

180
180
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

286
286
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

41
41
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

133
133
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

225
225
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

728
728
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

104
104
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

270
270
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

155
155
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

565
565
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

516
516
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

155
155
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

327
327
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

48
48
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

208
208
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

501
501
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

656
656
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

64
64
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

152
152
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

409
409
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58

Meer sportnieuws