Vandenbempt krabt zich in haren: "Dat frappeerde me bij Club Brugge"

door
Vandenbempt krabt zich in haren:

Club Brugge zette zondag Standard opzij in de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart haalde het met 2-0 tegen de onmondige Rouches en lijkt zo stilaan een reeksje neer te zetten. Peter Vandenbempt fileert de prestatie van de Bruggelingen.

Club begon aan een hoog tempo tegen Standard. Dat leverde al snel de 1-0 op van Thiago. Daarna zakte het tempo en was het wachten tot begin tweede helft voor de 2-0. Drie punten erbij voor Ronny Deila en co, en dus opdracht volbracht.

Ook Peter Vandenbempt zag Club goed starten, met een minpuntje wel. "Die start van Club Brugge was echt wel verschroeiend en overrompelend. Maar dat leverde weinig kansen op en daarna was het verval groot", vertelt de analist bij Sporza.

LEES OOK: Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club liet de bal bewust aan Standard

Club liet het initiatief na de openingsfase aan de bezoekers. Vandenbempt verbaast zich daarover, temeer omdat dat niet in opdracht van Deila leek.

"Het vreemde was dat de spelers in de interviews achteraf zeiden dat dat bewust was en ze de bal aan Standard lieten. Maar de trainer achteraf was net daarover ontgoocheld. Hij begreep niet dat zijn ploeg ineens zo passief werd en achteruit begon te voetballen. Gevraagd was dat dan toch blijkbaar niet."

Zinckernagel en Deila leken getekend

"En wat mij ook frappeerde in de interviews nadien: Ronny Deila en man van de match Zinckernagel leken in de interviews op televisie toch enigszins bedrukt", vervolgde Vandenbempt. "Ze leken getekend door de lastige periode die ze hebben doorgemaakt. Of misschien stonden zij daar toch nog niet met de vaste en volle overtuiging van "vanaf nu rollen we alles op.""

Is Club Brugge opnieuw volop titelkandidaat?

Meest recent

Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

39
39
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

25
25
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

58
58
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

58
58
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

187
187
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

194
194
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

56
56
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

282
282
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

106
106
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

248
248
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

361
361
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

259
259
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

534
534
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

222
222
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

167
167
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

119
119
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

168
168
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

92
92
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

272
272
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

663
663
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

140
140
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

199
199
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

367
367

Meer sportnieuws