'Tielemans krijgt er zware concurrent bij bij Aston Villa'

106 stemmen
'Tielemans krijgt er zware concurrent bij bij Aston Villa'

Aston Villa doet het dit seizoen uitstekend in de Premier League. De Villains tekenen voor een voorlopige vierde plaats, op vier punten van leider Arsenal. Youri Tielemans komt steeds meer aan spelen toe in Birmingham.

De Rode Duivel verkaste de afgelopen zomer transfervrije van Leicester City naar Villa, maar kende een moeilijke start. Onze landgenoot zat meer op de bank dan hem lief was en maakte dat naar verluidt ook duidelijk aan coach Unai Emery.

Maar kijk: na enkele goede prestaties mocht Tielemans in twee van de laatste drie PL-duels in de basis starten en is de hemel weer wat opgeklaard voor de middenvelder. Hij moet wel op een hoog niveau blijven presteren, want de concurrentie wordt mogelijk aangescherpt in Villa Park.

LEES OOK: Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Aston Villa wil Kenneth Taylor

Volgens TEAMtalk zou Villa namelijk een oogje hebben op Kenneth Taylor. De middenvelder is sinds zijn doorbraak bij Ajax uitgegroeid tot een steunpilaar bij de Amsterdammers en kan nu op heel wat interesse rekenen.

De concurrentie is stevig voor Villa

De concurrentie belooft echter stevig te worden voor Villa. Volgens hetzelfde medium zijn immers ook Tottenham, Newcastle United en Brighton geïnteresseerd in de tweevoetige middenvelder, terwijl Manchester United en Manchester City de speler in het verleden al in de gaten hielden.

De speler zou naar verluidt weigerachtig staan tegenover een vertrek in de winter door de situatie bij Ajax, maar een zomertransfer zou hij mogelijk wel zien zitten. Taylor heeft nog een contract tot medio 2027 in de Nederlandse hoofdstad en moet volgens Transfermarkt 10 miljoen euro kosten.

Wie is de beste?

Meest recent

Rode Duivel verrast iedereen op eerste WK

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

6
6
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

15
15
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

201
201
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

161
161
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

99
99
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

176
176
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

44
44
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

68
68
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

23
23
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

60
60
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

118
118
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

357
357
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

140
140
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

352
352
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

473
473
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1180
1180
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

127
127
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

460
460
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

163
163
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

186
186
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

125
125

Meer sportnieuws