Paulo Dybala de grote man bij winnend AS Roma

door
Paulo Dybala de grote man bij winnend AS Roma

In de Serie A moesten Romelu Lukaku vanavond met AS Roma aan de bak op het veld van Sassuolo. Ze konden een goede zaak doen in het klassement en dat deden ze ook. AS Roma won met 1-2.

AS Roma knokt om een plaats in de top vier. Een zege zou daarom zeer welkom zijn voor José Mourinho & co. De Romeinen hadden het knap lastig. Dat resulteerde na 26 minuten in de 1-0. Berardi, wie anders, bood Henrique een scoringskans aan en die trof raak: 1-0 en AS Roma in de problemen.

LEES OOK: Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

AS Roma komt achter

In de tweede helft hadden ze dus nog heel veel werk. Bij Sassuolo kreeg Boloca na tussenkomst van de VAR een rode kaart. De thuisploeg moest zo ruim 30 minuten met een man minder spelen.

AS Roma wachtte niet heel lang om alsnog toe te slaan. Ze kregen een kwartier voor affluiten een strafschop en Dybala zette die om. De bezoekers roken de zege en gingen voor meer.

Dybala de grote held

De 1-2 volgde een zestal minuten later toen Kristensen scoorde op aangeven van Dybala. Mourinho en Lukaku konden juichen, want AS Roma wist de zege veilig te stellen. Zo staan ze ondertussen op een vijfde plaats in de Serie A. Ze tellen vijf punten minder dan nummer drie AC Milan. 

Gaat AS Roma de top drie halen?

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

230
230
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

100
100
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

13
13
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

189
189
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

17
17
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

114
114
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

166
166
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

18
18
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

44
44
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

20
20
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

361
361
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

159
159
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

189
189
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

64
64
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

229
229
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

113
113
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

99
99
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

366
366
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

495
495
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

291
291
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

76
76

Meer sportnieuws