Topspits van 60 miljoen trekt naar Barça

214 stemmen
Topspits van 60 miljoen trekt naar Barça

Medio oktober verzekerde FC Barcelona zich van de diensten van Vitor Roque. De jonge Braziliaanse spits speelt zondag zijn laatste wedstrijd voor Atlético Paranaense, waarna hij definitief verhuist naar Catalonië.;

LEES OOK: OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

Roque in januari speelgerechtigd voor Barça

De 18-jarige Braziliaan staat te boek als één van de grootste talenten in zijn land en stond al een tijdje op de verlanglijst in Camp Nou. Om in regel te blijven met de Financial Fair Play zou zijn transfer echter pas in de zomer van 2024 plaatsvinden en zou Roque het huidige seizoen afwerken in Brazilië.

Uiteindelijk vonden de Catalanen in oktober een akkoord met zijn huidige club Atlético Paranaense over een transfer van zo'n 40 miljoen euro. Het goudhaantje zou in januari al de overstap maken en kan vanaf dan de concurrentie met Robert Lewandowski aangaan.

Roque speelt zondag laatste match voor Paranaense

Atletico Paranaense heeft bevestigd dat aanvaller Vitor Roque zijn laatste wedstrijd voor de club zal spelen aanstaande zondag. De 18-jarige zal in actie komen wanneer zijn ploeg het opneemt tegen Santos in de Braziliaanse Serie A.

The Athletic heeft gemeld dat Barcelona een overeenkomst heeft gesloten ter waarde van maximaal 61 miljoen euro voor Roque, een bedrag dat gevoelig hoger ligt dan de eerder vermelde 40 miljoen euro.

Kostenplaatje ligt veel hoger dan gedacht

De La Liga-club zal aan Atletico Paranaense aanvankelijk €30 miljoen betalen voor Roque, met nog eens €31 miljoen aan mogelijke bonussen. Roque heeft dit seizoen 12 doelpunten gescoord in 24 Serie A-wedstrijden voor Atletico Paranaense.

Zal Roque slagen bij Barça?

Meest recent

De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

3
3
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

27
27
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

63
63
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

82
82
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

77
77
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

82
82
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

180
180
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

159
159
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

144
144
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

358
358
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

182
182
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

84
84
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

419
419
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

235
235
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

247
247
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

95
95
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

174
174
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

337
337
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

183
183
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

201
201
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

233
233
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

865
865
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

181
181
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

707
707

Meer sportnieuws