Topspits van 60 miljoen trekt naar Barça

214 stemmen
Topspits van 60 miljoen trekt naar Barça

Medio oktober verzekerde FC Barcelona zich van de diensten van Vitor Roque. De jonge Braziliaanse spits speelt zondag zijn laatste wedstrijd voor Atlético Paranaense, waarna hij definitief verhuist naar Catalonië.;

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Roque in januari speelgerechtigd voor Barça

De 18-jarige Braziliaan staat te boek als één van de grootste talenten in zijn land en stond al een tijdje op de verlanglijst in Camp Nou. Om in regel te blijven met de Financial Fair Play zou zijn transfer echter pas in de zomer van 2024 plaatsvinden en zou Roque het huidige seizoen afwerken in Brazilië.

Uiteindelijk vonden de Catalanen in oktober een akkoord met zijn huidige club Atlético Paranaense over een transfer van zo'n 40 miljoen euro. Het goudhaantje zou in januari al de overstap maken en kan vanaf dan de concurrentie met Robert Lewandowski aangaan.

Roque speelt zondag laatste match voor Paranaense

Atletico Paranaense heeft bevestigd dat aanvaller Vitor Roque zijn laatste wedstrijd voor de club zal spelen aanstaande zondag. De 18-jarige zal in actie komen wanneer zijn ploeg het opneemt tegen Santos in de Braziliaanse Serie A.

The Athletic heeft gemeld dat Barcelona een overeenkomst heeft gesloten ter waarde van maximaal 61 miljoen euro voor Roque, een bedrag dat gevoelig hoger ligt dan de eerder vermelde 40 miljoen euro.

Kostenplaatje ligt veel hoger dan gedacht

De La Liga-club zal aan Atletico Paranaense aanvankelijk €30 miljoen betalen voor Roque, met nog eens €31 miljoen aan mogelijke bonussen. Roque heeft dit seizoen 12 doelpunten gescoord in 24 Serie A-wedstrijden voor Atletico Paranaense.

Zal Roque slagen bij Barça?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

25
25
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

164
164
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

103
103
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

91
91
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

296
296
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

168
168
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

173
173
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

356
356
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

627
627
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

309
309
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3459
3459
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

79
79
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

59
59
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

208
208
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

229
229
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

124
124
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

130
130

Meer sportnieuws