Grote verrassing bij Rode Duivels: "Ik hoop op het EK"

door
Grote verrassing bij Rode Duivels:

De kern voor de Rode Duivels is al stilaan gevormd. Heel wat spelers zijn zonder blessures wel zeker van hun EK-selectie. Eén speler hoopt Domenico Tedesco de komende maanden nog te overtuigen om hem mee te nemen naar het Europees Kampioenschap. 

Yorbe Vertessen is momenteel invaller bij PSV. De voormalige speler van Union SG heeft de hoop op het EK nog niet opgegeven, ook al werd hij door Tedesco nog niet opgeroepen. Nochtans is hij een type speler die wel past in de visie van de bondscoach.

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Veel concurrentie voor Vertessen

Alleen heeft Vertessen héél veel concurrentie. Hij wordt bij PSV aanzien als een flankaanvaller. Bij de Rode Duivels liggen daar de plaatsen wellicht al vast met Leandro Trossard, Jérémy Doku, Johan Bakayoko en Dodi Lukebakio.

Vertessen kan ook in de spits spelen, maar daar heeft Tedesco met Romelu Lukaku en Loïs Openda al twee spelers met veel diepgang staan. Vertessen geeft echter niet op. Het EK is een doel. Dat liet de 22-jarige aanvaller weten aan Voetbal International.

Hopen op EK

"Honderd procent. Ik ga er vol voor om bij het nationale team te mogen aansluiten en er uiteindelijk ook een vaste waarde te zijn. Het is mooi voor Johan (Bakayoko, red.) dat hij er al bij zit. Dat heeft hij door zijn prestaties verdiend”, zegt de spits.

“Ik hoop daar in de toekomst door mijn spel ook te mogen staan. Als ik goed presteer dan gaat dat normaal gesproken ook wel komen. Ik zie Johan daarin niet als concurrent. Het zou mooi zijn als we samen voor De Rode Duivels kunnen spelen”, zei Vertessen.

Zal hij in 2024 worden opgeroepen?

Meest recent

Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

7
7
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

62
62
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

123
123
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

17
17
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

147
147
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

114
114
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

196
196
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

133
133
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

177
177
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

707
707
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

140
140
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

621
621
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

420
420
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

441
441
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

246
246
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

316
316
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

635
635
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

711
711
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

535
535
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

277
277
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

549
549
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

531
531
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

455
455
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

555
555
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

514
514

Meer sportnieuws