Waanzinnige ontknoping Kortrijk: "Dit maak je nooit meer mee"

door
Waanzinnige ontknoping Kortrijk:

Zaterdagavond stond er tussen AS Eupen en KV Kortrijk een rasechte kelderkraker op het programma. Doorgaans levert dat soort wedstrijden weinig spektakel op, maar deze clash kende wel een zinderende ontknoping. In de slotseconde was het zowaar doelman Tom Vandenberghe die een punt redde voor de Kerels.

De doelman was mee naar voor getrokken op een hoekschop en kopte bij de tweede paal de gelijkmaker met wat meeval tegen de netten. De 31-jarige wist zelf amper wat hem overkwam.

LEES OOK: Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

Geluk voor Kortrijk

"Ik was voortdurend aan het hopen op nog één corner, en toen we die ook kregen, geloofde ik er ook echt in. Die gaat dan nog binnen ook, met een beetje geluk", deed hij achteraf immers zijn verhaal bij Sporza

"Ach, misschien was dit wel het geluk dat we nodig hebben in deze periode. Je bent dan even van de wereld. Je maakt dit misschien nooit meer mee", besefte Vandenberghe, die ook wist dat Kortrijk met het gelijkspel een gouden zaak deed.

KV Kortrijk pakt belangrijk punt

"De tweede helft was niet goed van ons, maar ik denk dat we nu wel blij mogen zijn met dat punt, want anders liep Eupen weer drie punten uit en wordt het moeilijk om hen nog in te halen", besloot hij immers.

Door het gelijkspel blijft KV Kortrijk immers wel op de laatste plaats hangen, maar het loopt wel een punt in op Westerlo en blijft op vijf punten van Eupen, dat dertiende staat. De kloof met Charleroi op de volledig veilige twaalfde plaats bedraagt voorlopig zeven punten.

Verdiende KV Kortrijk zijn punt?

Meest recent

'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

21
21
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

23
23
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

98
98
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

68
68
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

42
42
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

70
70
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

217
217
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

748
748
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

79
79
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

68
68
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

80
80
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

312
312
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

395
395
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

378
378
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

625
625
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

201
201
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

253
253
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

495
495
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

369
369
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

278
278
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

250
250
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

267
267
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

131
131
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

433
433

Meer sportnieuws