Bizar: plots verstoren seksgeluiden de EK-loting

287 stemmen
Bizar: plots verstoren seksgeluiden de EK-loting

De teerlingen zijn geworpen en alle deelnemers weten waar ze aan toe zijn voor EURO 2024. Zaterdagavond werd er immers geloot voor de eindronde tijdens een ceremonie in de Elbphilharmonie in Hamburg. Maar helemaal vlekkeloos verliep die loting niet.

Wie de loting op televisie gevolgd heeft, zal het mogelijk wel opgemerkt hebben. Op een gegeven moment klonken er tijdens de loting immers seksgeluiden op de achtergrond. Die waren zowel in de uitzending als in de zaal zelf zeer duidelijk te horen. In het publiek werd er ongemakkelijk gelachen.

Seksgeluiden verstoren loting

Intussen probeerden de presentatoren op het podium gewoon verder te gaan met de loting. Giorgio Marchetti, de competitiedirecteur van de UEFA die de loting in goede banen moest leiden, maakte wel even een opmerking over de geluiden, die prompt stopten. Even later doken ze wel weer op.

Het voorval kreeg uiteraard heel wat aandacht in de internationale pers, die zich luidop afvroeg waar de seksgeluiden vandaan kwamen. Die vraag lijkt intussen ook beantwoord te zijn.

Britse grappenmaker verantwoordelijk

Op sociale media heeft de Britse prankster Jarvo immers het incident 'opgeëist'. Hij bekende dat hij de geluiden afspeelde bij wijze van grap, al lijkt die maar matig gesmaakt te worden.

Voor de UEFA is het incident uiteraard pijnlijk. Het lijkt tegenwoordig een trend te worden dat alsmaar meer influencers en social mediapersoonlijkheden hun opwachting maken op dit soort evenementen en dat leidt dus ook tot dit soort gebeurtenissen.

Vond je de seksgeluiden grappig of storend?

Meest recent

Straffe Rudi Garcia laat héél België opnieuw dromen

Het WK 2026 is al geslaagd voor de Rode Duivels. Rudi Garcia heeft (nog maar eens) zijn gram gehaald ...

23
23
'Club Brugge heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Hoewel er een hete zomer werd voorspeld, bleef het tot dusver opvallend rustig bij Club Brugge. Daar ...

117
117
Vanhaezebrouck voorspelt verrassing: wit konijn Garcia?

De wegen van Rudi Garcia zijn ondoorgrondelijk, maar voorlopig leveren ze wel het gewenste resultaat ...

152
152
'Grote kuis in Genk: spits bij grof huisvuil gezet'

Nicky Hayen staat op het punt om als een dief in de nacht naar Burnley te vertrekken, en dus moet ...

155
155
Garcia hakt knopen door: Vanaken in, De Bruyne out

Voor de tweede match op rij haalde Rudi Garcia zijn gram. Na de comeback tegen Senegal deden zijn ...

223
223
De Ketelaere doet monden openvallen met opvallend geheim

Soms is één avond genoeg om alle twijfels weg te vegen. Waar de kritiek de voorbije ...

164
164
'Sibierski in actie: Anderlecht-flop richting exit'

Op inkomend vlak staat de teller bij RSC Anderlecht intussen op twee nieuwkomers, maar op uitgaand ...

485
485
'Done deal: Genk verliest Hayen, opvolger al bekend?'

Als een donderslag bij heldere hemel dreigt KRC Genk op zoek te moeten gaan naar een nieuwe T1. ...

765
765
Update gezondheidstoestand Karel Snoeckx beroert iedereen

De voetbalwereld (en ver daarbuiten) is al dagenlang in de ban van een absurd geval van ...

137
137
Doku vs Yamal: “Hij zal ontploffen, schrijf maar op”

Jérémy Doku begon tegen de Verenigde Staten op de bank. De aanvaller begon in ...

212
212
Bizarre WK-stats Rode Duivels: Lukaku, Trossard én CDK

De Rode Duivels zitten in de kwartfinale van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Na een ...

142
142
Vandenbempt velt oordeel: “Enige minpunt bij Rode Duivels”

België is naar de kwartfinale op het WK 2026 na een knappe zege tegen gastland Verenigde ...

149
149
Garcia krijgt gouden raad voor clash tegen Spanje

De Rode Duivels wisten zich overtuigend te plaatsen voor de kwartfinale. In de 1/8e finales werd de ...

306
306
‘Schoktransfer Erling Haaland na WK op komst

Erling Haaland is een fenomeen en dat toont hij ook op het WK. De aanvaller zit al aan zeven ...

277
277
Jonathan Legear binnenkort hoofdtrainer in België?

Jonathan Legear tekende een contract bij Standard Luik en gaat als assistent van Vincent ...

104
104
Vandenbempt gelooft ogen niet: "Veel vragen Garcia"

Bondscoach Rudi Garcia deinst er niet voor terug om tegen schenen te stampen. Tegen Senegal zette de ...

266
266
Antwerp twijfelt niet en slaat meteen toe na wereldgoal

Royal Antwerp FC focuste zich de afgelopen jaren meer en meer op de eigen jeugd. Dat deed The Great ...

189
189
‘Monstertransfer: Karetsas plots aangeboden bij grootmacht’

Konstantinos Karetsas maakt al enkele seizoenen furore op de Belgische velden. Het Griekse toptalent ...

249
249
‘KRC Genk schrikt: bliksemvertrek Nicky Hayen lonkt’

Nicky Hayen kende een sterke periode bij Club Brugge, maar werd uiteindelijk toch ontslagen na een ...

544
544
Rudi Garcia is genadeloos: wat met De Bruyne op WK?

Bondscoach Rudi Garcia is er niet vies van om harde keuzes te maken. Tegen de Verenigde Staten zette ...

759
759
TRANSFERUURTJE: ‘Stroeykens hakt knopen door, wending Khalaili’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

349
349
'Westerlo kent ongeziene mercato: wéér miljoenensom'

Wat een zomermercato voor KVC Westerlo. De Kemphanen kennen hun meest lucratieve transferperiode ...

116
116
Plots geloof bij Rode Duivels: duidelijke link met 1986

De Rode Duivels begonnen aarzelend aan het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Het ...

209
209
Raskin doet erg emotionele Onana-onthulling

De Rode Duivels wonnen in de 1/8e overtuigend van de Verenigde Staten. België won met 1-4 en ...

399
399
Één Rode Duivel verbaast vriend en vijand: “Dit is zijn WK”

De Rode Duivels wonnen met 1-4 van de Verenigde Staten en zitten in de kwartfinale van het WK 2026. ...

487
487

Meer sportnieuws