Boskamp sneert naar De Witte: "Zal ik je nooit vergeven"

719
Boskamp sneert naar De Witte:

Johan Boskamp komt de laatste tijd steeds minder op de (Vlaamse) televisie maar zijn scherpe analyses zijn nog steeds intact. Deze keer ging hij de confrontatie aan met de voorzitter van AA Gent en dat leverde een aantal sappige verhalen op.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Passage als trainer bij AA Gent

Voor wie het niet meer weet: Boskamp was tussen juli 1997 en oktober 1998 ruim een jaar trainer van AA Gent. Dat was niet onder het bewind van De Witte, die toen wel al bestuurslid was maar nog geen voorzitter.

Eeuwige dankbaarheid

De Buffalo's speelden uiteraard nog in het oude stadion maar toch blijft De Witte zijn voormalige trainer dankbaar voor de korte passage. De club kon toen immers jonge talenten als Gunther Van Handenhoven, Laurent Delorge, Thomas Chatelle en Cédric Roussel (gebracht door de Nederlander) met veel winst verkopen en zo de enorm hoge schuldenberg naar beneden halen.

"Die verdomde..."

De twee troffen elkaar voor een interview met Het Belang van Limburg. Daaruit bleek vooral enorm veel wederzijds respect, al was er ook één zaak die Boskamp de voorzitter van AA Gent nooit kon vergeven: de invoering van de Play-Offs.

“Die verdomde play-offs die jij hebt ingevoerd! In het buitenland verklaren ze me nog altijd voor gek als ik dat systeem probeer uit te leggen.” De Witte repliceerde meteen dat het nodig was om de leefbaarheid van onze competitie te verhogen. "Je ziet het fenomeen nu trouwens ook opduiken in andere kleinere competities zoals Schotland, Zwitserland en de Scandinavische landen", zo gaf de voorzitter van AA Gent zijn mening.

 

Bent u voor of tegen de Play-Offs?

Meest recent

Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

6
6
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

15
15
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

125
125
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

118
118
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

190
190
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

154
154
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

199
199
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

332
332
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

154
154
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

172
172
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

150
150
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

128
128
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

74
74
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

202
202
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

128
128
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

60
60
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

118
118
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116

Meer sportnieuws