'Théo Leoni verzeilt naar een plek in de tribune'

565 stemmen
'Théo Leoni verzeilt naar een plek in de tribune'

RSC Anderlecht won met 1-3 van KVC Westerlo. De Brusselaars konden ook hun bank goed gebruiken en vijf spelers mochten ook nog minuten maken. Théo Leoni kreeg geen speelminuten. La Dernière Heure komt met een zeer opvallende kronkel.

Zij vragen zich stilaan af of Leoni de komende weken niet in de tribune zal verzeild raken. De concurrentie is immers zeer groot op het middenveld. Tegen Westerlo kregen Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru immers nog eerder minuten. Beiden zijn weer fit. De Waalse krant stelt zich daarom de vraag of Leoni de wedstrijdselectie misschien af en toe eens zal missen.

LEES OOK: ‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Leoni sukkelt met de enkel

Brian Riemer gaf echter uitleg over de situatie van Leoni. "Leoni heeft de pech gehad dat hij twee enkelblessures heeft gehad. We proberen hem wat te beschermen en daardoor zijn we voorzichtig met Théo. Hij kan ons als invaller ook nog veel diensten bewijzen. Hij heeft wat moeite om topfit te worden na die problemen aan de enkel. Hij zit niet op de bank vanwege zijn prestaties, dat heeft er niets mee te maken", zei Riemer bij DAZN.

Na de partij gaf hij aan dat het een goede zaak was dat Anderlecht vlot won van Westerlo. Zo kon hij Leoni sparen voor de drukke weken die komen met veel topmatchen. Voorlopig moet de Neerpede-boy dus niet vrezen voor zijn plaats. Al lijkt een basisplaats wel moeilijk te worden, aangezien Mario Stroeykens voortreffelijk speelt. Hij was tegen Westerlo weer goed voor twee assists.

Diawara, Lonwijk en Arnstad in de problemen

Verschaeren keerde inderdaad ook terug, net als Ashimeru. Toch zal vooral die laatste zich gaan moeten bewijzen. Hij kon nog veel te weinig overtuigen in Brussel en zijn aanvallende statistieken zullen de hoogte in moeten, Leoni telt al 1 goal en 6 assists. Voor Kristian Arnstad, Justin Lonwijk en Amadou Diawara lijkt de toekomst wel heel onzeker te zijn in Brussel.

Zal Leoni nog veel spelen de komende weken?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

38
38
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

37
37
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

51
51
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

142
142
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

102
102
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

179
179
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

85
85
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

402
402
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

117
117
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

250
250
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

752
752
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

546
546
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

118
118
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

262
262
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

864
864
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

130
130
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

229
229
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

583
583
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

597
597
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1020
1020
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

366
366
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

559
559
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

360
360

Meer sportnieuws