'Théo Leoni verzeilt naar een plek in de tribune'

565 stemmen
'Théo Leoni verzeilt naar een plek in de tribune'

RSC Anderlecht won met 1-3 van KVC Westerlo. De Brusselaars konden ook hun bank goed gebruiken en vijf spelers mochten ook nog minuten maken. Théo Leoni kreeg geen speelminuten. La Dernière Heure komt met een zeer opvallende kronkel.

Zij vragen zich stilaan af of Leoni de komende weken niet in de tribune zal verzeild raken. De concurrentie is immers zeer groot op het middenveld. Tegen Westerlo kregen Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru immers nog eerder minuten. Beiden zijn weer fit. De Waalse krant stelt zich daarom de vraag of Leoni de wedstrijdselectie misschien af en toe eens zal missen.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Leoni sukkelt met de enkel

Brian Riemer gaf echter uitleg over de situatie van Leoni. "Leoni heeft de pech gehad dat hij twee enkelblessures heeft gehad. We proberen hem wat te beschermen en daardoor zijn we voorzichtig met Théo. Hij kan ons als invaller ook nog veel diensten bewijzen. Hij heeft wat moeite om topfit te worden na die problemen aan de enkel. Hij zit niet op de bank vanwege zijn prestaties, dat heeft er niets mee te maken", zei Riemer bij DAZN.

Na de partij gaf hij aan dat het een goede zaak was dat Anderlecht vlot won van Westerlo. Zo kon hij Leoni sparen voor de drukke weken die komen met veel topmatchen. Voorlopig moet de Neerpede-boy dus niet vrezen voor zijn plaats. Al lijkt een basisplaats wel moeilijk te worden, aangezien Mario Stroeykens voortreffelijk speelt. Hij was tegen Westerlo weer goed voor twee assists.

Diawara, Lonwijk en Arnstad in de problemen

Verschaeren keerde inderdaad ook terug, net als Ashimeru. Toch zal vooral die laatste zich gaan moeten bewijzen. Hij kon nog veel te weinig overtuigen in Brussel en zijn aanvallende statistieken zullen de hoogte in moeten, Leoni telt al 1 goal en 6 assists. Voor Kristian Arnstad, Justin Lonwijk en Amadou Diawara lijkt de toekomst wel heel onzeker te zijn in Brussel.

Zal Leoni nog veel spelen de komende weken?

Meest recent

Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

6
6
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

92
92
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

57
57
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

250
250
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

395
395
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

59
59
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

112
112
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

212
212
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

244
244
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

266
266
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

77
77
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

55
55
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

265
265
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

106
106
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

282
282
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

357
357
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

76
76
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

63
63
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

588
588
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

74
74
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

190
190
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

427
427
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

67
67
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

176
176
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

332
332

Meer sportnieuws