'Théo Leoni verzeilt naar een plek in de tribune'

door
'Théo Leoni verzeilt naar een plek in de tribune'

RSC Anderlecht won met 1-3 van KVC Westerlo. De Brusselaars konden ook hun bank goed gebruiken en vijf spelers mochten ook nog minuten maken. Théo Leoni kreeg geen speelminuten. La Dernière Heure komt met een zeer opvallende kronkel.

Zij vragen zich stilaan af of Leoni de komende weken niet in de tribune zal verzeild raken. De concurrentie is immers zeer groot op het middenveld. Tegen Westerlo kregen Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru immers nog eerder minuten. Beiden zijn weer fit. De Waalse krant stelt zich daarom de vraag of Leoni de wedstrijdselectie misschien af en toe eens zal missen.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Leoni sukkelt met de enkel

Brian Riemer gaf echter uitleg over de situatie van Leoni. "Leoni heeft de pech gehad dat hij twee enkelblessures heeft gehad. We proberen hem wat te beschermen en daardoor zijn we voorzichtig met Théo. Hij kan ons als invaller ook nog veel diensten bewijzen. Hij heeft wat moeite om topfit te worden na die problemen aan de enkel. Hij zit niet op de bank vanwege zijn prestaties, dat heeft er niets mee te maken", zei Riemer bij DAZN.

Na de partij gaf hij aan dat het een goede zaak was dat Anderlecht vlot won van Westerlo. Zo kon hij Leoni sparen voor de drukke weken die komen met veel topmatchen. Voorlopig moet de Neerpede-boy dus niet vrezen voor zijn plaats. Al lijkt een basisplaats wel moeilijk te worden, aangezien Mario Stroeykens voortreffelijk speelt. Hij was tegen Westerlo weer goed voor twee assists.

Diawara, Lonwijk en Arnstad in de problemen

Verschaeren keerde inderdaad ook terug, net als Ashimeru. Toch zal vooral die laatste zich gaan moeten bewijzen. Hij kon nog veel te weinig overtuigen in Brussel en zijn aanvallende statistieken zullen de hoogte in moeten, Leoni telt al 1 goal en 6 assists. Voor Kristian Arnstad, Justin Lonwijk en Amadou Diawara lijkt de toekomst wel heel onzeker te zijn in Brussel.

Zal Leoni nog veel spelen de komende weken?

Meest recent

Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

32
32
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

12
12
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

12
12
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

106
106
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

153
153
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

130
130
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

216
216
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

171
171
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

75
75
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

306
306
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

434
434
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

42
42
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

62
62
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

340
340
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

415
415
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

150
150
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

122
122
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

109
109
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

317
317
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

91
91
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

411
411
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

129
129
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

298
298
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

462
462
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

286
286

Meer sportnieuws