'Théo Leoni verzeilt naar een plek in de tribune'

door
'Théo Leoni verzeilt naar een plek in de tribune'

RSC Anderlecht won met 1-3 van KVC Westerlo. De Brusselaars konden ook hun bank goed gebruiken en vijf spelers mochten ook nog minuten maken. Théo Leoni kreeg geen speelminuten. La Dernière Heure komt met een zeer opvallende kronkel.

Zij vragen zich stilaan af of Leoni de komende weken niet in de tribune zal verzeild raken. De concurrentie is immers zeer groot op het middenveld. Tegen Westerlo kregen Yari Verschaeren en Majeed Ashimeru immers nog eerder minuten. Beiden zijn weer fit. De Waalse krant stelt zich daarom de vraag of Leoni de wedstrijdselectie misschien af en toe eens zal missen.

LEES OOK: Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Leoni sukkelt met de enkel

Brian Riemer gaf echter uitleg over de situatie van Leoni. "Leoni heeft de pech gehad dat hij twee enkelblessures heeft gehad. We proberen hem wat te beschermen en daardoor zijn we voorzichtig met Théo. Hij kan ons als invaller ook nog veel diensten bewijzen. Hij heeft wat moeite om topfit te worden na die problemen aan de enkel. Hij zit niet op de bank vanwege zijn prestaties, dat heeft er niets mee te maken", zei Riemer bij DAZN.

Na de partij gaf hij aan dat het een goede zaak was dat Anderlecht vlot won van Westerlo. Zo kon hij Leoni sparen voor de drukke weken die komen met veel topmatchen. Voorlopig moet de Neerpede-boy dus niet vrezen voor zijn plaats. Al lijkt een basisplaats wel moeilijk te worden, aangezien Mario Stroeykens voortreffelijk speelt. Hij was tegen Westerlo weer goed voor twee assists.

Diawara, Lonwijk en Arnstad in de problemen

Verschaeren keerde inderdaad ook terug, net als Ashimeru. Toch zal vooral die laatste zich gaan moeten bewijzen. Hij kon nog veel te weinig overtuigen in Brussel en zijn aanvallende statistieken zullen de hoogte in moeten, Leoni telt al 1 goal en 6 assists. Voor Kristian Arnstad, Justin Lonwijk en Amadou Diawara lijkt de toekomst wel heel onzeker te zijn in Brussel.

Zal Leoni nog veel spelen de komende weken?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

23
23
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

32
32
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

49
49
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

58
58
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

43
43
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

45
45
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

76
76
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

173
173
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

141
141
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

123
123
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

65
65
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

61
61
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

124
124
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

180
180
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

263
263
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

154
154
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

377
377
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

501
501
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

131
131
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

281
281

Meer sportnieuws