Antwerp en Dortmund onthullen opmerkelijke deal

924
Antwerp en Dortmund onthullen opmerkelijke deal

Royal Antwerp FC huurde afgelopen zomer Soumaila Coulibaly van Borussia Dortmund. De centrale verdediger doet het zeer goed bij de Great Old en daar zijn ze zeer tevreden over hem. Het Nieuwsblad deelde vandaag meer mee over de toch wel vreemde deal die de Great Old afsloot met de Duitse topclub.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Coulibaly huren én kopen

Antwerp huurt Coulibaly voor 500.000 euro van Borussia Dortmund. Maar die som daalt hoe meer matchen Coulibaly speelt. Zo zou hij zelfs enkel loon gekost hebben aan het einde van de rit. Een constructie zoals we die nog niet al te vaak hoorden in het voetbal. Dortmund hoopt dat hij door veel te spelen op termijn meer kan opleveren bij een verkoop.

De waarde van Coulibaly stijgt inderdaad, maar Antwerp bedong ook een aankoopoptie. Ze kunnen hem voor 7,35 miljoen euro overnemen, maar die som kan ook nog met 1 miljoen euro stijgen. Wellicht zal Dortmund ook een stevig doorverkooppercentage in de deal hebben gezet als Antwerp de aankoopoptie licht.

Terug naar Dortmund?

Coulibaly zijn toekomst is voorlopig nog onduidelijk. Heeft de speler interesse om ook volgend seizoen bij Antwerp te spelen? Hij heeft mogen proeven van de Champions League en wil dat wellicht nog meer doen. Dan moet Antwerp weer kampioen spelen, wat een zeer moeilijke opgave dreigt te worden.

Of kan hij mogelijk terugkeren naar Dortmund om daar een kans te krijgen? Alleen is de concurrentie bij de Duitse topclub enorm groot, waardoor hij daar moeite zou hebben om veel te gaan spelen. Wordt dus nog vervolgd.

Moet Antwerp hem kopen?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

101
101
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

241
241
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

160
160
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

183
183
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

241
241
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

93
93
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

104
104
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

128
128
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

272
272
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

215
215
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws