Rode Duivels Europees kampioen? Lahm velt zijn oordeel

door
Rode Duivels Europees kampioen? Lahm velt zijn oordeel

Vandaag wordt er geloot voor de groepsfases voor het EK. De loting is zeer belangrijk voor de Rode Duivels, want zij weten zo wie ze gaan treffen komende zomer in Duitsland. Philip Lamh gaf zijn mening over de EK-kansen van de Belgen.

België gaat niet als favoriet naar het EK. Daarvoor zijn er toch nog wel wat te veel twijfels over de sterkte van de ploeg tegen toplanden. Tegen Oostenrijk hadden de Belgen het twee keer zeer lastig en ook in de eerste helft van het tweede duel tegen Zweden zagen de Belgen bij momenten af. 

Tedesco moet zich bewijzen

Lahm schat België hoog in. De toernooidirecteur was bij Sporza lovend over bondscoach Domenico Tedesco, die ze in Duitsland maar al te goed kennen.

"Hij doet zijn job heel goed bij België. Zijn spelstijl past bij de ploeg en de structuur staat er. Nu moet hij zich bewijzen op een groot toernooi", zei de voormalige topverdediger.

Rode Duivels geen favoriet

Lahm ziet België niet als een topfavoriet. "België is de voorbije toernooien vaak een van de favorieten geweest. Ze hebben goede spelers, deze keer zet ik ze net onder de topfavorieten Frankrijk en Engeland. Daarna staan er veel in de rij, zoals Spanje en België."

België zit in Pot 1 en ontloopt daardoor toplanden als Engeland, Frankrijk, Spanje en Portugal. Toch kunnen de Belgen nog een aantal stevige tegenstanders loten, zoals pakweg Nederland en Italië. 

POLL: Gaat België het EK winnen?

Meest recent

Anderlecht wil knallen: transferbommetje van formaat

Anderlecht heeft grote plannen op de transfermarkt en mikt op een opvallende toptransfer. De club ...

33
33
'Nainggolan verrast plots met bekentenis tijdens verhoor'

Radja Nainggolan toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde bij Lokeren-Temse. Met een laat doelpunt ...

33
33
Maandagkranten zien uitblinker: "Geweldig nieuws Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag een goede zaak gedaan. De Brusselaars wonnen opnieuw van AA Gent ...

76
76
Ex-ref velt verdict: Genk dubbel bestolen in sleutelmatch?

Mathematisch gezien is er zeker nog niet verloren, maar KRC Genk liep zondagnamiddag opnieuw ...

119
119
'Club Brugge grijpt in: prestigetransfer na Union-debacle'

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om de thuisnederlaag tegen Union SG uit te wissen en bleef ...

388
388
'Exit Ancelotti bij Real Madrid: exacte tijdlijn bekend'

Real Madrid ging zaterdagavond op pijnlijke wijze onderuit in de finale van de Copa del Rey. Het ...

61
61
Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet ...

132
132
Napoli profiteert van slipper Inter en wordt alleen leider

In de Serie A hebben Romelu Lukaku en Napoli zondagavond een grote stap richting de titel gezet. Ze ...

72
72
'Union toch met zorgen: twee sterkhouders out?'

Met nog vier speeldagen voor de boeg ligt Union stilaan helemaal op titelkoers. Ze hielden zondag ...

128
128
PSG speurt JPL af: wie staat er op de lijst?

Uitgerekend het seizoen na het vertrek van Kylian Mbappé zou weleens hét jaar van ...

132
132
Club Brugge krijgt nieuws over blessures Mignolet en Vanaken

Club Brugge heeft de voorbije dagen averij opgelopen. In de eerste plaats in de titelstrijd, want ...

1297
1297
Pocognoli weigerde eerst, maar gaat nu toch overstag

Nadat ze donderdag nog gingen winnen in het Jan Breydelstadion, is Union er zondag opnieuw in ...

149
149
'AA Gent heeft bijna beet: transfer van 10 miljoen'

AA Gent heeft de voorbije dagen klappen gekregen in de strijd om een Europees ticket. Het verloor ...

306
306
Nainggolan dompelt RWDM in rouw, Patro beleeft sprookje

Wat een zinderende avond hebben we achter de rug in de Promotie Play-Offs van de Challenger Pro ...

398
398
Hayen heeft duidelijke boodschap voor Talbi na misser

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om revanche te nemen voor de thuisnederlaag van enkele ...

461
461
Dramatische reeks KRC Genk: Fink heeft één hekelpunt

KRC Genk is aan een dramatische reeks bezig in de Play-Offs. Ze verloren met 0-1 van Royal Antwerp ...

452
452
Spanning troef: Club mist efficiëntie, Union koestert titeldroom

Ook na speeldag zes blijft onze competitie een echte nagelbijter. Na een wedstrijd waarin dat Club ...

217
217
Hasi komt met héél belangrijke Vertonghen-update

Gaat RSC Anderlecht dit seizoen Jan Vertonghen nog aan het werk zien op het veld? De ex-Rode Duivel ...

622
622
Chery na akkefietje met Penders: "We hebben gesproken"

Royal Antwerp FC won verrassend met 0-1 op het veld van KRC Genk. Ze speelden hun beste match in ...

257
257
Exit Dendoncker bij Anderlecht? Dit is zijn antwoord

Als Leander Dendoncker scoort, dan zijn het heel belangrijke goals. Hij trapte RSC Anderlecht naar ...

519
519

Meer sportnieuws