Anderlecht verstopt zich niet: "De titel is mogelijk"

door
Anderlecht verstopt zich niet:

RSC Anderlecht speelde KVC Westerlo vanavond op een hoopje. De Brusselaars wonnen oververdiend met 1-3 in 't Kuipje. Bij Anderlecht groeit het geloof in een topseizoen. Killian Sardella en Yari Verschaeren spraken na de match met rechtenhouder DAZN.

Sardella leverde zijn vierde assist van het seizoen af. De jonge rechtsachter is aan een sterk seizoen bezig. Hij hoopt in zijn vijfde seizoen bij de A-kern eindelijk eens een prijs te pakken.

LEES OOK: Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

Sterk Anderlecht

"We waren zeer dominant de eerste 35 minuten. Nadien ging het wat minder, maar in de tweede helft pikten we het weer op. Zo boekten we een verdiende overwinning. We waren vandaag misschien niet zo efficiënt, maar het is positief dat we zoveel kansen bij elkaar speelden", aldus de verdediger. 

Sardella lonkt naar de titel. "Mijn 4de assist? Ik voel mij zeer goed, maar er is ook een goede sfeer in de ploeg. De ploeg maakt het mij ook makkelijker. Of we kampioen kunnen worden? We hebben er de kwaliteiten voor, maar we bekijken het match per match." 

Terugkeer Verschaeren

Verschaeren mocht 25 minuten invallen. Dat deed heel veel deugd. "Dit voelt zeer goed. Ik heb al wat minuten gemaakt bij de Futures, maar dit is toch iets anders. Voetballend voel ik mij zeer goed en de invalbeurt was goed. Er is ook geen angst om te hervallen. De revalidatie is zeer goed verlopen."

Verschaeren zag dat Anderlecht vandaag wel een doelpunt of zeven had kunnen scoren. "We hadden de match veel sneller moeten afmaken. Maar we hebben gewonnen en dat is het belangrijkste. Ons voetbal was zeker goed vandaag."

Speelt RSCA kampioen?

Meest recent

Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

170
170
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

16
16
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

103
103
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

27
27
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

52
52
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

59
59
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

50
50
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

88
88
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

355
355
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

13
13
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

213
213
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

307
307
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

661
661
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

150
150
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

593
593
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

325
325
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

128
128
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

117
117
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

475
475
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

494
494
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

569
569
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

638
638
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

256
256
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1095
1095
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

499
499

Meer sportnieuws