Anderlecht verstopt zich niet: "De titel is mogelijk"

291 stemmen
Anderlecht verstopt zich niet:

RSC Anderlecht speelde KVC Westerlo vanavond op een hoopje. De Brusselaars wonnen oververdiend met 1-3 in 't Kuipje. Bij Anderlecht groeit het geloof in een topseizoen. Killian Sardella en Yari Verschaeren spraken na de match met rechtenhouder DAZN.

Sardella leverde zijn vierde assist van het seizoen af. De jonge rechtsachter is aan een sterk seizoen bezig. Hij hoopt in zijn vijfde seizoen bij de A-kern eindelijk eens een prijs te pakken.

LEES OOK: Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Sterk Anderlecht

"We waren zeer dominant de eerste 35 minuten. Nadien ging het wat minder, maar in de tweede helft pikten we het weer op. Zo boekten we een verdiende overwinning. We waren vandaag misschien niet zo efficiënt, maar het is positief dat we zoveel kansen bij elkaar speelden", aldus de verdediger. 

Sardella lonkt naar de titel. "Mijn 4de assist? Ik voel mij zeer goed, maar er is ook een goede sfeer in de ploeg. De ploeg maakt het mij ook makkelijker. Of we kampioen kunnen worden? We hebben er de kwaliteiten voor, maar we bekijken het match per match." 

Terugkeer Verschaeren

Verschaeren mocht 25 minuten invallen. Dat deed heel veel deugd. "Dit voelt zeer goed. Ik heb al wat minuten gemaakt bij de Futures, maar dit is toch iets anders. Voetballend voel ik mij zeer goed en de invalbeurt was goed. Er is ook geen angst om te hervallen. De revalidatie is zeer goed verlopen."

Verschaeren zag dat Anderlecht vandaag wel een doelpunt of zeven had kunnen scoren. "We hadden de match veel sneller moeten afmaken. Maar we hebben gewonnen en dat is het belangrijkste. Ons voetbal was zeker goed vandaag."

Speelt RSCA kampioen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

117
117
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

92
92
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

35
35
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

163
163
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

114
114
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

68
68
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

390
390
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

57
57
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

490
490
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

710
710
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

153
153
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

303
303
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

883
883
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

548
548
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

145
145
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

931
931
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

238
238
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

334
334
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

198
198
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

70
70
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

89
89
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

169
169
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

135
135

Meer sportnieuws