Anderlecht verstopt zich niet: "De titel is mogelijk"

door
Anderlecht verstopt zich niet:

RSC Anderlecht speelde KVC Westerlo vanavond op een hoopje. De Brusselaars wonnen oververdiend met 1-3 in 't Kuipje. Bij Anderlecht groeit het geloof in een topseizoen. Killian Sardella en Yari Verschaeren spraken na de match met rechtenhouder DAZN.

Sardella leverde zijn vierde assist van het seizoen af. De jonge rechtsachter is aan een sterk seizoen bezig. Hij hoopt in zijn vijfde seizoen bij de A-kern eindelijk eens een prijs te pakken.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Sterk Anderlecht

"We waren zeer dominant de eerste 35 minuten. Nadien ging het wat minder, maar in de tweede helft pikten we het weer op. Zo boekten we een verdiende overwinning. We waren vandaag misschien niet zo efficiënt, maar het is positief dat we zoveel kansen bij elkaar speelden", aldus de verdediger. 

Sardella lonkt naar de titel. "Mijn 4de assist? Ik voel mij zeer goed, maar er is ook een goede sfeer in de ploeg. De ploeg maakt het mij ook makkelijker. Of we kampioen kunnen worden? We hebben er de kwaliteiten voor, maar we bekijken het match per match." 

Terugkeer Verschaeren

Verschaeren mocht 25 minuten invallen. Dat deed heel veel deugd. "Dit voelt zeer goed. Ik heb al wat minuten gemaakt bij de Futures, maar dit is toch iets anders. Voetballend voel ik mij zeer goed en de invalbeurt was goed. Er is ook geen angst om te hervallen. De revalidatie is zeer goed verlopen."

Verschaeren zag dat Anderlecht vandaag wel een doelpunt of zeven had kunnen scoren. "We hadden de match veel sneller moeten afmaken. Maar we hebben gewonnen en dat is het belangrijkste. Ons voetbal was zeker goed vandaag."

Speelt RSCA kampioen?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

82
82
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

14
14
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

17
17
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

41
41
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

69
69
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

12
12
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

27
27
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

60
60
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

144
144
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

33
33
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

71
71
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

14
14
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

49
49
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

87
87
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

201
201
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

90
90
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

73
73
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

157
157
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

135
135
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

77
77
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

30
30
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

93
93
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33

Meer sportnieuws