Beerschot niet te stoppen, Lommel SK in vrije val

461
Beerschot niet te stoppen, Lommel SK in vrije val

In de Challenger Pro League stonden er om 20u twee wedstrijden op het programma. Lommel SK wilde tegen Jong Genk weer aanknopen met de zege, terwijl leider Beerschot het opname tegen revelatie Patro Eisden. Hoe verliepen deze twee wedstrijden?

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Lommel SK wint wéér niet

Lommel SK verloor de afgelopen weken wat van zijn pluimen en moest bovenaan de rol lossen. Jong Genk moet dan weer knokken voor het behoud. De twee Limburgse clubs hielden elkaar in het eerste deel van de eerste periode in evenwicht.

Het was Genk dat op 0-1 kwam via Martens. Na wat geharrewar in de Lommelse defensie reageerde hij het snelst en trapte de 0-1 tegen de touwen. Die score stond ook bij de rust op het scorebord. Na de pauze ging Lommel op zoek naar de gelijkmaker, maar het is duidelijk dat ze in een stevige vormdip zitten. Het bleef 0-1 en zo won Lommel al voor de zesde keer op rij niet.

Beerschot blijft doorrazen

Beerschot is verrassend sterk bezig, net als Patro. Het was dus uitkijken naar dit topduel in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten domineerden Patro en hadden na 20 minuten 78% balbezit. Die dominantie werd omgezet in een 0-1 via Michez, een steengoede aanwinst voor Beerschot. Die 0-1 was ook de ruststand.

In de tweede periode diepte Beerschot zijn voorsprong nog uit. Konstantopoulos zette al snel de 0-2 op het bord. Door deze zege blijft Beerschot aan de leiding staan en zet het Zulte Waregem stevig onder druk. 

Gaat Beerschot promoveren?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

12
12
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

88
88
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

67
67
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

92
92
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

76
76
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

140
140
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

139
139
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1255
1255
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

298
298
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

258
258
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

261
261
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

84
84
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

209
209
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

219
219
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

97
97
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

127
127
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

327
327
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

201
201
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

466
466
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

381
381
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

162
162

Meer sportnieuws