Exit wenkt: Riemer laat Anderlecht-flop definitief vallen

416
Exit wenkt: Riemer laat Anderlecht-flop definitief vallen

De terugronde van de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt in Westerlo, dat Anderlecht over de vloer krijgt. Bij de bezoekers moest Brian Riemer een aantal lastige knopen doorhakken. Daarbij lijkt de boodschap voor enkele spelers stilaan duidelijk.

Paars-Wit kan opnieuw rekenen op Kasper Dolberg en Yari Verschaeren, die zoals verwacht eindelijk nog eens deel uitmaakt van de selectie. Nog in het offensief compartiment liggen Thorgan Hazard en Francis Amuzu daarentegen nog steeds in de lappenmand.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Diawara de pineut

Alexis Flips en Benito Raman behouden daarom voorlopig nog hun plekje, maar voor het overige worden de plaatsen alsmaar duurder. Niet in het minst op het middenveld, waar Majeed Ashimeru vorige week al zijn terugkeer vierde. Hij is ook nu weer van de partij.

En dus moest er iemand anders baan ruimen voor Verschaeren. De keuze van Riemer viel daarbij zowaar op Amadou Diawara, die zo pas voor het eerst dit seizoen ontbreekt. Van een eventuele blessure lijkt nochtans geen sprake bij de geflopte grootverdiener.

Fredberg aan zet

Een louter sportieve keuze dus? Hoe dan ook lijkt Diawara, de voorbije maanden doorgaans al aan de bank gekluisterd, alsmaar meer op weg naar de uitgang. Dat was eigenlijk afgelopen zomer reeds de bedoeling, alleen kwam er toen geen oplossing uit de bus.

Benieuwd of Jesper Fredberg hem in januari alsnog weet te dumpen. Dat geldt trouwens ook voor Kristian Arnstad, die net zoals Justin Lonwijk stelselmatig wordt gepasseerd. Opvallend: van Moussa N'Diaye valt straks in 't Kuipje evenmin een spoor te bekennen.

In wie gelooft u nog het meest?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

9
9
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

8
8
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

7
7
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

49
49
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

18
18
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

37
37
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

25
25
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

140
140
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

34
34
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

181
181
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

110
110
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

65
65
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

198
198
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

182
182
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

245
245
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

139
139
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

222
222
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

238
238
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

297
297
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

248
248
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

327
327
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

499
499
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

229
229

Meer sportnieuws