Exit wenkt: Riemer laat Anderlecht-flop definitief vallen

door
Exit wenkt: Riemer laat Anderlecht-flop definitief vallen

De terugronde van de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt in Westerlo, dat Anderlecht over de vloer krijgt. Bij de bezoekers moest Brian Riemer een aantal lastige knopen doorhakken. Daarbij lijkt de boodschap voor enkele spelers stilaan duidelijk.

Paars-Wit kan opnieuw rekenen op Kasper Dolberg en Yari Verschaeren, die zoals verwacht eindelijk nog eens deel uitmaakt van de selectie. Nog in het offensief compartiment liggen Thorgan Hazard en Francis Amuzu daarentegen nog steeds in de lappenmand.

LEES OOK: Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

Diawara de pineut

Alexis Flips en Benito Raman behouden daarom voorlopig nog hun plekje, maar voor het overige worden de plaatsen alsmaar duurder. Niet in het minst op het middenveld, waar Majeed Ashimeru vorige week al zijn terugkeer vierde. Hij is ook nu weer van de partij.

En dus moest er iemand anders baan ruimen voor Verschaeren. De keuze van Riemer viel daarbij zowaar op Amadou Diawara, die zo pas voor het eerst dit seizoen ontbreekt. Van een eventuele blessure lijkt nochtans geen sprake bij de geflopte grootverdiener.

Fredberg aan zet

Een louter sportieve keuze dus? Hoe dan ook lijkt Diawara, de voorbije maanden doorgaans al aan de bank gekluisterd, alsmaar meer op weg naar de uitgang. Dat was eigenlijk afgelopen zomer reeds de bedoeling, alleen kwam er toen geen oplossing uit de bus.

Benieuwd of Jesper Fredberg hem in januari alsnog weet te dumpen. Dat geldt trouwens ook voor Kristian Arnstad, die net zoals Justin Lonwijk stelselmatig wordt gepasseerd. Opvallend: van Moussa N'Diaye valt straks in 't Kuipje evenmin een spoor te bekennen.

In wie gelooft u nog het meest?

Meest recent

Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

174
174
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

44
44
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

135
135
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

493
493
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

128
128
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

37
37
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

204
204
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

823
823
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

131
131
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

181
181
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

96
96
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

42
42
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

752
752
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

507
507
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

65
65
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

440
440
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

225
225
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

365
365
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

246
246
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

455
455
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

412
412
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

243
243
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

145
145
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

244
244

Meer sportnieuws