Exit wenkt: Riemer laat Anderlecht-flop definitief vallen

416 stemmen
Exit wenkt: Riemer laat Anderlecht-flop definitief vallen

De terugronde van de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt in Westerlo, dat Anderlecht over de vloer krijgt. Bij de bezoekers moest Brian Riemer een aantal lastige knopen doorhakken. Daarbij lijkt de boodschap voor enkele spelers stilaan duidelijk.

Paars-Wit kan opnieuw rekenen op Kasper Dolberg en Yari Verschaeren, die zoals verwacht eindelijk nog eens deel uitmaakt van de selectie. Nog in het offensief compartiment liggen Thorgan Hazard en Francis Amuzu daarentegen nog steeds in de lappenmand.

LEES OOK: Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

Diawara de pineut

Alexis Flips en Benito Raman behouden daarom voorlopig nog hun plekje, maar voor het overige worden de plaatsen alsmaar duurder. Niet in het minst op het middenveld, waar Majeed Ashimeru vorige week al zijn terugkeer vierde. Hij is ook nu weer van de partij.

En dus moest er iemand anders baan ruimen voor Verschaeren. De keuze van Riemer viel daarbij zowaar op Amadou Diawara, die zo pas voor het eerst dit seizoen ontbreekt. Van een eventuele blessure lijkt nochtans geen sprake bij de geflopte grootverdiener.

Fredberg aan zet

Een louter sportieve keuze dus? Hoe dan ook lijkt Diawara, de voorbije maanden doorgaans al aan de bank gekluisterd, alsmaar meer op weg naar de uitgang. Dat was eigenlijk afgelopen zomer reeds de bedoeling, alleen kwam er toen geen oplossing uit de bus.

Benieuwd of Jesper Fredberg hem in januari alsnog weet te dumpen. Dat geldt trouwens ook voor Kristian Arnstad, die net zoals Justin Lonwijk stelselmatig wordt gepasseerd. Opvallend: van Moussa N'Diaye valt straks in 't Kuipje evenmin een spoor te bekennen.

In wie gelooft u nog het meest?

Meest recent

'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

44
44
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

161
161
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

339
339
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

105
105
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

23
23
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

215
215
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

80
80
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

66
66
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

47
47
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

361
361
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

199
199
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

241
241
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

122
122
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

157
157
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

416
416
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

287
287
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

252
252
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

213
213
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

303
303
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

237
237
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

571
571
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

250
250
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

416
416

Meer sportnieuws