Exit wenkt: Riemer laat Anderlecht-flop definitief vallen

416 stemmen
Exit wenkt: Riemer laat Anderlecht-flop definitief vallen

De terugronde van de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt in Westerlo, dat Anderlecht over de vloer krijgt. Bij de bezoekers moest Brian Riemer een aantal lastige knopen doorhakken. Daarbij lijkt de boodschap voor enkele spelers stilaan duidelijk.

Paars-Wit kan opnieuw rekenen op Kasper Dolberg en Yari Verschaeren, die zoals verwacht eindelijk nog eens deel uitmaakt van de selectie. Nog in het offensief compartiment liggen Thorgan Hazard en Francis Amuzu daarentegen nog steeds in de lappenmand.

LEES OOK: 'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Diawara de pineut

Alexis Flips en Benito Raman behouden daarom voorlopig nog hun plekje, maar voor het overige worden de plaatsen alsmaar duurder. Niet in het minst op het middenveld, waar Majeed Ashimeru vorige week al zijn terugkeer vierde. Hij is ook nu weer van de partij.

En dus moest er iemand anders baan ruimen voor Verschaeren. De keuze van Riemer viel daarbij zowaar op Amadou Diawara, die zo pas voor het eerst dit seizoen ontbreekt. Van een eventuele blessure lijkt nochtans geen sprake bij de geflopte grootverdiener.

Fredberg aan zet

Een louter sportieve keuze dus? Hoe dan ook lijkt Diawara, de voorbije maanden doorgaans al aan de bank gekluisterd, alsmaar meer op weg naar de uitgang. Dat was eigenlijk afgelopen zomer reeds de bedoeling, alleen kwam er toen geen oplossing uit de bus.

Benieuwd of Jesper Fredberg hem in januari alsnog weet te dumpen. Dat geldt trouwens ook voor Kristian Arnstad, die net zoals Justin Lonwijk stelselmatig wordt gepasseerd. Opvallend: van Moussa N'Diaye valt straks in 't Kuipje evenmin een spoor te bekennen.

In wie gelooft u nog het meest?

Meest recent

FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

9
9
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

98
98
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

63
63
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

157
157
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

120
120
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

829
829
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

58
58
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

349
349
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

171
171
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

550
550
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

637
637
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

76
76
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

143
143
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

753
753
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

90
90
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

68
68
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

64
64
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

162
162
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

122
122
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

113
113
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

98
98
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

147
147
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

115
115

Meer sportnieuws