'Nardi verrast ploegmaats met veelzeggende actie'

door
'Nardi verrast ploegmaats met veelzeggende actie'

AA Gent boekte donderdag een eenvoudige zege in de Conference League, maar na afloop was Paul Nardi het gespreksonderwerp. De doelman brak op verschrikkelijke wijze zijn been en is lange tijd uitgeschakeld.

Nardi bleef met zijn enkel in het gras steken en liep daarbij een open beenbreuk op. De wedstrijd was meteen van ondergeschikt belang. Coach Hein Vanhaezebrouck en zijn spelers waren zichtbaar aangeslagen.

Gent kwam ondertussen met een hoopvolle update over zijn doelman. Nardi werd met succes geopereerd in het Gentse UZ en blijft positief, aldus de Buffalo's.

LEES OOK: De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

Nardi spreekt videoboodschap in

Coach Hein Vanhaezebrouck kon op zijn vrijdagse persbabbel uiteraard niet om het onderwerp heen. "Paul is alweer heel positief en dat typeert hem ook. Hij kijkt nu alweer vooruit en bedankte iedereen ook voor de steun en de zorgen", gaf de Gent-trainer mee. Nardi kwam bovendien met een verrassende actie voor zijn ploegmaats.

"Hij heeft zijn ploeg in een videoboodschap aangemoedigd voor de komende matchen, weken en maanden. Hij zal daarbij onze eerste supporter zijn. Dat was belangrijk voor onze groep. Dit was toch wel binnen gekomen en door hem nu zo – met een positieve mindset – te zien, dat helpt toch wel."

Gent moet opnieuw aan de bak

Ondertussen raast de kalender gewoon door. Gent gaat zondag op bezoek bij KRC Genk, dat iets recht te zetten heeft na de nederlaag op het veld van Fiorentina. Afspraak zondag om 13u30 in de Cegeka Arena.

Wint Gent in Genk?

Meest recent

Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

4
4
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

29
29
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

85
85
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

314
314
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

43
43
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

23
23
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

53
53
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

90
90
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

23
23
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

70
70
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

47
47
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

46
46
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

101
101
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

49
49
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

191
191
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

131
131
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

124
124
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

721
721
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

78
78
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

96
96
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

217
217
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

115
115
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50

Meer sportnieuws