'Nardi verrast ploegmaats met veelzeggende actie'

door
'Nardi verrast ploegmaats met veelzeggende actie'

AA Gent boekte donderdag een eenvoudige zege in de Conference League, maar na afloop was Paul Nardi het gespreksonderwerp. De doelman brak op verschrikkelijke wijze zijn been en is lange tijd uitgeschakeld.

Nardi bleef met zijn enkel in het gras steken en liep daarbij een open beenbreuk op. De wedstrijd was meteen van ondergeschikt belang. Coach Hein Vanhaezebrouck en zijn spelers waren zichtbaar aangeslagen.

Gent kwam ondertussen met een hoopvolle update over zijn doelman. Nardi werd met succes geopereerd in het Gentse UZ en blijft positief, aldus de Buffalo's.

LEES OOK: Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Nardi spreekt videoboodschap in

Coach Hein Vanhaezebrouck kon op zijn vrijdagse persbabbel uiteraard niet om het onderwerp heen. "Paul is alweer heel positief en dat typeert hem ook. Hij kijkt nu alweer vooruit en bedankte iedereen ook voor de steun en de zorgen", gaf de Gent-trainer mee. Nardi kwam bovendien met een verrassende actie voor zijn ploegmaats.

"Hij heeft zijn ploeg in een videoboodschap aangemoedigd voor de komende matchen, weken en maanden. Hij zal daarbij onze eerste supporter zijn. Dat was belangrijk voor onze groep. Dit was toch wel binnen gekomen en door hem nu zo – met een positieve mindset – te zien, dat helpt toch wel."

Gent moet opnieuw aan de bak

Ondertussen raast de kalender gewoon door. Gent gaat zondag op bezoek bij KRC Genk, dat iets recht te zetten heeft na de nederlaag op het veld van Fiorentina. Afspraak zondag om 13u30 in de Cegeka Arena.

Wint Gent in Genk?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

28
28
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

45
45
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

86
86
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

23
23
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

85
85
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

80
80
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

25
25
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

105
105
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

63
63
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

272
272
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

64
64
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

77
77
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

305
305
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

124
124
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

194
194
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

690
690
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

65
65
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

427
427
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

136
136
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

264
264
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

164
164
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

97
97
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

647
647
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

69
69

Meer sportnieuws