'Nardi verrast ploegmaats met veelzeggende actie'

497 stemmen
'Nardi verrast ploegmaats met veelzeggende actie'

AA Gent boekte donderdag een eenvoudige zege in de Conference League, maar na afloop was Paul Nardi het gespreksonderwerp. De doelman brak op verschrikkelijke wijze zijn been en is lange tijd uitgeschakeld.

Nardi bleef met zijn enkel in het gras steken en liep daarbij een open beenbreuk op. De wedstrijd was meteen van ondergeschikt belang. Coach Hein Vanhaezebrouck en zijn spelers waren zichtbaar aangeslagen.

Gent kwam ondertussen met een hoopvolle update over zijn doelman. Nardi werd met succes geopereerd in het Gentse UZ en blijft positief, aldus de Buffalo's.

LEES OOK: 'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Nardi spreekt videoboodschap in

Coach Hein Vanhaezebrouck kon op zijn vrijdagse persbabbel uiteraard niet om het onderwerp heen. "Paul is alweer heel positief en dat typeert hem ook. Hij kijkt nu alweer vooruit en bedankte iedereen ook voor de steun en de zorgen", gaf de Gent-trainer mee. Nardi kwam bovendien met een verrassende actie voor zijn ploegmaats.

"Hij heeft zijn ploeg in een videoboodschap aangemoedigd voor de komende matchen, weken en maanden. Hij zal daarbij onze eerste supporter zijn. Dat was belangrijk voor onze groep. Dit was toch wel binnen gekomen en door hem nu zo – met een positieve mindset – te zien, dat helpt toch wel."

Gent moet opnieuw aan de bak

Ondertussen raast de kalender gewoon door. Gent gaat zondag op bezoek bij KRC Genk, dat iets recht te zetten heeft na de nederlaag op het veld van Fiorentina. Afspraak zondag om 13u30 in de Cegeka Arena.

Wint Gent in Genk?

Meest recent

'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

75
75
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

33
33
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

89
89
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

116
116
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

437
437
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

231
231
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

582
582
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

228
228
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

390
390
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

179
179
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

123
123
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

361
361
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

38
38
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

456
456
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

91
91
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

306
306
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

592
592
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

74
74
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

231
231
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

374
374
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

602
602
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

448
448
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

202
202
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

97
97

Meer sportnieuws