'Openda hof gemaakt door nóg een grootmacht'

119 stemmen
'Openda hof gemaakt door nóg een grootmacht'

Loïs Openda is aan een sterk eerste seizoen bezig bij RB Leipzig. Onze landgenoot vindt vlot de weg naar doel en dat is ook de Europese top niet ontgaan. Zo staan de clubs naar verluidt in de rij voor de spits.

Na nog geen halfjaar bij de Duitse bekerhouder blijkt Openda immers grof wild te zijn bij de absolute top. De 23-jarige maakt immers grote indruk bij Leipzig, waar hij al negen keer scoorde in de Bundesliga. Bovendien gooit Openda ook hoge ogen in de Champions League.

LEES OOK: Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Liverpool toont interesse

Dat zorgt ervoor dat Openda dezer dagen gretig gelinkt wordt aan topclubs uit vooral de Premier League. Zo viel zijn naam al bij Arsenal, maar volgens Sacha Tavolieri meldt nu ook Liverpool zich voor de Rode Duivel. Jürgen Klopp gaat graag in de Bundesliga shoppen en is nog op zoek naar offensieve versterking.

De Reds krijgen concurrentie uit eigen land

De Reds zouden echter concurrentie krijgen uit eigen land. Fichajes laat immers ook Chelsea vallen als mogelijke nieuwe bestemming voor onze landgenoot. The Blues zijn op zoek naar een aanvallende kwaliteitsinjectie en zien Openda blijkbaar als de perfecte kandidaat.

Bij Liverpool zou Openda een duo kunnen gaan vormen met Darwin Nuñez. Chelsea heeft dan weer enkel Nicholas Jackson en Armando Broja lopen, terwijl Christopher Nkunku stilaan terugkeert van een lange blessure.

Hoe dan ook, de club die Openda wil binnenhalen, zal diep in de buidel moeten tasten. Leipzig betaalde afgelopen zomer nog bijna 40 miljoen en zal nu mikken op een pak meer. Openda heeft nog een contract tot midden 2028 in Oost-Duitsland.

Bij welke club past Openda het best?

Meest recent

'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de komende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

28
28
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

58
58
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

192
192
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

86
86
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

68
68
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

249
249
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

28
28
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

383
383
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

71
71
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

255
255
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

462
462
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

60
60
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

197
197
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

99
99
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

328
328
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

525
525
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

427
427
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

175
175
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

86
86
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

425
425
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

509
509
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

143
143
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

352
352

Meer sportnieuws